خالق کاردانو: بسیاری از کشورها راه السالوادور را در پیش می‌گیرند

بعد از آن‌که السالوادور اولین کشوری بود که بیت کوین را به عنوان پول ملی خود برگزید، چارلز هاسکینسون خالق کاردانو پیش‌بینی کرد که سایر کشورها نیز در آینده از این روش پیروی خواهند کرد.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

کاردانو,السالوادور

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، هاسکینسون در توئیت خود نوشت:

«در سال‌های آتی، بسیاری از کشورها بیشتر از ارزهای دیجیتال به عنوان بخشی از سیاست پولی خود، یا به عنوان ذخیره در بانک‌های مرکزی خود یا استفاده از ریل ارزهای دیجیتال برای تسویه حساب‌های بانک مرکزی استفاده خواهند کرد.»

هاسکینسون می‌گوید که السالوادور خرید و فروش قانونی بیت کوین می‌تواند فرصتی برای تأمل در مورد پیشرفت حوزه ارزهای دیجیتال در ۱۲ سال باشد؛ او افزود: «ما به عنوان یک صنعت مستقل برنده شدیم. اکنون ما فقط جزئیات را مرتب می‌کنیم تا به معنای واقعی آن پی ببریم.»

این غول ارزهای دیجیتال می‌افزاید که هر دولت و ملتی از اینجا به بعد باید استراتژی ارزهای دیجیتال خود را ارائه دهد؛ وی ادامه داد:

 «کاری که این حوزه می‌کند این است که این اعتقاد را مشروعیت می‌بخشد که ما باید پول جیب خود را کنترل کنیم و در نهایت باید کنترل کنیم که این پول چگونه حرکت می‌کند و چه کسی آن را دریافت می‌کند.»

هاسکینسون همچنین در برابر قبیله‌گرایی ارزهای دیجیتال موضع‌گیری کرد و مدعی شد که چیزهایی که اعضای حوزه ارز دیجیتال را به هم متصل می‌کند بیشتر از عوامل جدایی آن‌ها است.

لینک کوتاه:b2n.ir/q55806 

چارلز هاسکینسون تور کاردانو در آفریقا را آغاز کرد
کارکنان السالوادور می‌توانند حقوق خود را به‌صورت بیت کوین دریافت کنند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

السالوادور,بیت کوین,قانون گذاری,استخراج

رئیس جمهور السالوادور در توییترش استیو هانکه را به تمسخر گرفت

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور در توییترش به تمسخر استیو هانکه، اقتصاددان برجسته‌ای که مخالف بیت کوین و سیاست دولت السالوادور در این زمینه است، پرداخت. هانکه در روز ۲۳ سپتامبر و زمانی که بیت کوین در تلاش برای حفظ سطح ۴۰,۰۰۰ دلاری بود، در توییتی نوشت که تصمیم بوکله برای خرید ۱۵۰ بیت کوین اضافه، شرط بندی روی اسب بازنده است. امروز بوکله در شرایطی که ارز دیجیتال برتر بازار ۵۵ درصد از آن زمان رشد کرده، در صفحه‌اش این توییت را از صفحه هانکه باز نشر کرد و نوشت: «شما داشتید این‌ها را می‌گفتید؟»

خبر - ۱۶ ساعت پیش
السالوادور,پذیرش بیت کوین

معاون رئیس جمهور السالوادور: کشورهای دیگر از الگوی پذیرش بیت کوین در السالوادور پیروی خواهند کرد

بر اساس گزارش رسانه محلی دیاریو لا هوئلا، فلیکس اولوا، معاون رئیس جمهور السالوادور، اخیراً پیش بینی کرده است که سایر کشورها از الگوی پذیرش بیت کوین در کشورش پیروی خواهند کرد.

خبر - ۱۷ ساعت پیش
السالوادور,بیت کوین,ارز دیجیتال,قانون‌گذاری

کارکنان السالوادور می‌توانند حقوق خود را به‌صورت بیت کوین دریافت کنند

کیف پول استرایک (Strike)، کیف پول منتخب برای پروژه بزرگ بیتکوینیزه‌کردن یا تبدیل بیت کوین به پول قانونی کشور السالوادور، اعلام کرد که قابلیت دریافت حقوق به‌صورت بیت کوین را برای کاربران خود فعال کرده است.

خبر - ۳ روز پیش
کاردانو,قرارداد هوشمند,ارز دیجیتال,بلاک‌چین,دیفای

گری اسکیل: چشم‌انداز قانع کننده هاسکینسون یکی از نقاط قوت کاردانو است

شرکت مدیریت دارایی ارز دیجیتال گری اسکیل، گزارشی جدید در مورد کاردانو به نام «ساختن بلاک‌ها» منتشر کرده است. در این گزارش، گری اسکیل مزایای اصلی سومین ارز دیجیتال برتر بازار و برخی خطرات عمده آن را بیان کرده است.

خبر - ۲ هفته پیش
کاردانو,چارلز هاسکینسون

چارلز هاسکینسون: برای دو هفته از کاردانو و شبکه‌های اجتماعی فاصله می‌گیرم

چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار بلاک‌چین کاردانو در توییتر اعلام کرد که مدتی از کار توسعه بلاک‌چین دور خواهد بود و به خودش استراحت می‌دهد.

خبر - ۲ هفته پیش
السالوادور,بیت کوین,ارز دیجیتال

اجرای طرح استخراج بیت کوین از طریق نیروی آتشفشان در السالوادور!

رئیس جمهور السالوادور، نایب بوکله، اعلام کرده است که السالوادور هم‌اکنون در مراحل اولیه‌ی ساخت پروژه‌های بلندپروازانه‌ی استخراج بیت کوین از طریق نیروی آتشفشان است. او در ویدئویی که در حساب توئیتر خود منتشر کرده است، گوشه‌ای از این پروژه را که هنوز در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار دارد، نشان داده است.

خبر - ۲ هفته پیش