خرید مجدد شیبا اینو توسط نهنگ‌ها

به گزارش پورتال تحلیلی دنیای ارزهای دیجیتال، «CryptEye»، یک سرمایه‌گذار بزرگ ناشناس در ۲۴ ساعت گذشته ۷۳۰ هزار دلار شیبا اینو را خریداری کرده که معادل حدودا ۷۰ میلیارد توکن SHIB است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

شیبا اینو,SHIB

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، طی هفت روز گذشته، ۸۳۳,۴۹۸ دلار برای خرید توکن این ارز دیجیتال توسط این نهنگ ارز دیجیتال هزینه شده است. این سرمایه‌گذار در مجموع دارای ۳۱.۱۵ میلیون دلار توکن شیبا اینو در سبد خود است که معادل ۳ تریلیون توکن SHIB است.
این خرید بزرگ در روزی انجام شد که قیمت شیبا اینو بیش از ۷ درصد کاهش یافت. با باز کردن معاملات هفته جدید در ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار، قیمت آن به قدری پایین ‌آمد که در یک لحظه یک صفر دیگر به ارزش پولی خود اضافه کرد. با این وجود، از زمان افت دردناک دیروز، یک سرمایه‌گذار ممکن است با خرید به موقع موفق شده باشد ۲ درصد تا ۳ درصد سود از خرید خود به دست آورد.
با توجه به وسواس این نهنگ نسبت به شیبا، با توجه به اینکه این ارز دیجیتال پس از اتریوم بیشترین سهم را در سبد سهام آن دارد، سخت است که بدانیم این نهنگ کیست و آیا مستقیماً به پروژه شیبا وابسته است یا خیر.
بر اساس آمار «WhaleStats»، در میان تمام ارزهای دیجیتال غیر از اتریوم، شیبا ۷۳ درصد از سبدهای خرید را به خود اختصاص داده است. علاوه بر این، شیبا اینو همچنان سهم بزرگی در پرتفوی صد نهنگ بزرگ اتریوم دارد. بر اساس همین داده‌ها، ۵.۱۱ درصد از کل پرتفوی کل این گروه از سرمایه‌گذاران در اختیار توکن شیبا است که معادل ۱۲۶.۴ میلیون دلار است.

لینک کوتاه:

 

برچسب ها :

همکاری عجیب شیبا با بوگاتی
به‌روزرسانی جدید شیبا اینو در راه است
هجوم دوباره نهنگ‌ها به بازار شیبا اینو
شبکه اجتماعی شیبا از راه رسید

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط