درآمد روزانه بازار NFT گیم‌استاپ به زیر ۴هزار دلار رسیده است

درآمد روزانه بازار توکن‌های غیرمثلی (NFT) گیم‌استاپ (GameStop) به زیر ۴هزار دلار رسیده است که نشان می‌دهد علاقه کاربران به این پلتفرم از زمان راه‌اندازی آن تا‌به‌حال کاهش یافته است. داده‌های دپ‌ریدار (DappRadar) نشان می‌دهند که حجم معاملات در پلتفرم توکن‌های غیرمثلی گیم‌استاپ در ۲۴ ساعت گذشته ۹۱.۲۳ درصد کاهش یافته و به ۱۶۶,۸۰۰ دلار رسیده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

NFT,توکن غیرمثلی,درآمد,گیم‌استاپ,دپ‌ریدار

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، درآمد روزانه بازار توکن‌های غیرمثلی (NFT) گیم‌استاپ (GameStop) به زیر ۴هزار دلار رسیده است که نشان می دهد علاقه به این پلتفرم نسبت به زمان راه اندازی آن در اواسط ژوئیه (اواخر تیر)، به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

طبق داده‌های دپ‌ریدار (DappRadar) ، گیم استاپ در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۱۶۶۸۰۰ دلار حجم فروش داشته است. با توجه به اینکه این پلتفرم تنها ۲.۲۵ درصد کارمزد از فروش NFT دریافت می کند، این رقم در طول این مدت تنها ۳۷۵۳ دلار درآمد داشته است. اما به نظر می رسد داده های دپ‌ریدار در خصوص گیم استاپ محدود به روز گذشته باشد. چرا که حجم معاملات در روز گذشته ۹۱.۲۳ درصد افزایش یافته است. از این رو می توان نتیجه گرفت که درآمد گیم استاپ در واقع به حدود ۲۰۰۰ دلار کاهش یافته است.

آخرین ارقام درآمدی بدست آمده، کاهش قابل توجهی را نسبت به اولین روز کاری کامل پروژه در ۱۳ ژوئیه (۲۲ تیر) نشان می دهد، چرا که در آن روز، درآمد گیم استاپ با حجم فروش ۱.۹۸ میلیون دلار NFT، حدود ۴۴۵۰۰ دلار بوده است.

ریزش و رکورد بزرگتر

گیم استاپ تنها بخشی از دنیای NFT نیست که در حال حاضر با مشکل مواجه است. طبق داده‌ های کمترین قیمت از مجموعه NFTها، قیمت کف مجموعه «Bored Ape Yacht Club» از ابتدای ماه آگوست (۱۰ مرداد) تا کنون ۱۹ درصد کاهش یافته و به ۶۸.۴۸ ETH یا ۱۰۹۹۰۰ دلار در ۲۲ آگوست (۳۱ مرداد) رسیده است. همچنین کف قیمتی مجموعه «Mutant Ape Yacht Club» با ۲۸.۶ درصد افت به ۱۱.۲ اتر یا ۱۷۹۸۶ دلار رسیده است.

لینک کوتاه: b2n.ir/d97234 

 

 

 

ارزش معاملات NFTهای پورشه باوجود مشکلات عرضه به حدود ۵میلیون دلار رسید
پلتفرم معاملاتی ترید جو تا پایان مارس بر روی بی‌ان‌بی چین راه‌اندازی می‌شود
رویدادهای تاریخ‌ساز دنیای ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲
برنامه‌های غول سرمایه‌گذاری جهان برای متاورس
ارزش کل بازار NFTها طی ۲ سال بیش از ۱۱٬۰۰۰درصد رشد کرده است

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط

ترید جو,بی‌ان‌بی چین,NFT,دیفای‌لاما,اولانچ,آربیتروم

پلتفرم معاملاتی ترید جو تا پایان مارس بر روی بی‌ان‌بی چین راه‌اندازی می‌شود

پلتفرم معاملاتی مبتنی بر اولانچ تریدر جو و بازار NFT وابسته به آن، جوپِگز تا پایان ماه مارس (ابتدای فروردین) بر روی بی‌ان‌بی چین راه‌اندازی می‌شوند. طبق داده‌های دیفای‌لاما، تریدر جو بیشترین حجم معاملات را در بین تمام برنامه‌های اولانچ دارد که البته از ماه ژوئن (خرداد) کاهش قابل‌توجهی داشته است. بازار NFT جوپِگز نیز بیش از ۳۴٬۰۰۰ کاربر داشته و حجم معاملات بازار ثانویه آن بیش از ۹.۵میلیون دلار بوده است. تریدر جو ماه گذشته پلتفرم خود را بر روی شبکه آربیتروم راه‌اندازی کرده بود.

خبر - ۳ هفته پیش
قانون گذاری,برزیل,انگلستان,السالوادور,جمهوری آفریقای مرکزی,امارات متحده عربی,NFT

رویدادهای تاریخ‌ساز دنیای ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲

حتی در بحبوحه آشفتگی بازار ارزهای دیجیتال و حملات مکرر عمومی به این صنعت، برخی از دولت‌ها شجاعت پذیرش این نوآوری را پیدا کردند و نام آنها در فهرست برترین‌ها قرار گرفته است. برای مثال، امارات متحده عربی و السالوادور به پیشبرد دستور کار ارزهای دیجیتال خود ادامه دادند و بریتانیا هم تلاش زیادی برای ایجاد پایه‌های نظارتی نشان داد. در این میان، برزیل و آفریقا نیز به طور قانونی ارزهای دیجیتال را به رسمیت شناختند.

خبر - ۳ هفته پیش
متاورس,ارزهای دیجیتال,Fidelity,NFT,توکن‌های غیرمثلی

برنامه‌های غول سرمایه‌گذاری جهان برای متاورس

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، شرکت خدمات مالی «Fidelity Investments»، با ۱۰ تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت، درخواست چندین علامت تجاری برای ارزهای دیجیتال، توکن‌های غیرمثلی(NFT) و محصولات متاورس را به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ارسال کرده است.

خبر - ۳ هفته پیش
ارزش کل بازار,ان‌اف‌تی ولیوئیشن,NFT

ارزش کل بازار NFTها طی ۲ سال بیش از ۱۱٬۰۰۰درصد رشد کرده است

بر اساس داده‌های ان‌اف‌تی ولیوئیشن، ارزش کل بازار NFTها طی ۲ سال گذشته، رشد ۱۱٬۶۶۴درصدی را ثبت کرده و از ۸۵میلیون دلار در دسامبر ۲۰۲۰ (دی ۹۹) به حدود ۱۰میلیارد دلار افزایش یافته است. این نرخ رشد چشمگیر ۲ ساله با وجود شرایط سخت بازار نزولی ثبت شده است. با این حال، ارزش کل بازار NFTها در اواخر دسامبر ۲۰۲۱ (دی ۱۴۰۰)، حدود ۲۰میلیارد دلار بود که ۵۰درصد بیشتر از ارزش کنونی و ۲۳٬۴۹۲درصد بیشتر از آخر دسامبر ۲۰۲۰ است.

خبر - ۱ ماه پیش
هکر,هک,NFT,کره شمالی,توکن‌های غیرمثلی,DeFi,دیفای

هکرهای کره شمالی به جان معامله‌گران NFT افتادند

گزارش‌ها حاکی از آن است که هکرهای گروه لازاروس مرتبط با کره شمالی، با استفاده از نزدیک به ۵۰۰ دامنه فیشینگ، توکن‌های غیرمثلی و بازارهای NFT و پلتفرم‌های دیفای (DeFi) را جعل و سرقت می‌کنند

خبر - ۱ ماه پیش
کوین بیس,صرافی,Coinbase,وب ۳.۰,NFT

کوین بیس برای تسریع پذیرش ارزهای دیجیتال و وب ۳.۰ روی کیف پول دیجیتال خود و NFTها تمرکز می‌کند

کوین ‌بیس، اعلام کرده هدفش این است که به‌عنوان پلی بین دنیای وب ۳.۰ و کاربرانش عمل کند. این صرافی قصد دارد ابتدا روی ارتقای ایمنی کیف پول ارز دیجیتال خود تمرکز کند؛ زیرا کلاهبرداران زیادی سعی کرده‌اند کاربران را به وب‌سایت‌هایی جذب کنند که امنیتشان را به خطر می‌اندازد...

خبر - ۱ ماه پیش
کاردانو,ADA,توکن‌های غیرمثلی,NFT,سولانا,اتریوم

کاردانو، رهبر بعدی دنیای توکن‌های غیرمثلی (NFT)

در ماه‌های گذشته، بعد از اتریوم، سولانا ستاره بزرگ بخش توکن‌های غیرمثلی (NFT) بود. با این حال، پس از بحران اخیر به وجود آمده برای صرافی FTX و شرکت آلامدا ریسرچ که ارتباط نزدیکی با سولانا دارد، این بلاک چین به شدت آسیب دید و همین موضوع، مسیر را برای پیشتازی شبکه‌های رقیب، از جمله کاردانو، هموار کرد.

خبر - ۲ ماه پیش
توییتر,nft,بلاک چین,ایلان ماسک

مدیر تیم ارز دیجیتالِ توییتر این شرکت را ترک کرده است

به گزارش بلومبرگ، تس رینارسون، مدیر تیم ارز دیجیتالِ توییتر، در بحبوحه تعداد زیادی از اخراج‌ها و کارمندانی که پس ورود ایلان ماسک این شرکت را ترک کردند، از توییتر خارج شد. علاوه بر این، حمدی علام، یکی از مهندسان ارشد بخش ارز دیجیتالِ توییتر، هم این شبکه اجتماعی را ترک کرده است.

خبر - ۲ ماه پیش
کریستیانو رونالدو,NFT,بایننس,توکن‌های غیرمثلی,CR7 NFT,صرافی

اولین مجموعه NFT کریستیانو رونالدو به زودی عرضه می‌شود

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره دنیای فوتبال، اواخر این هفته مجموعه توکن‌های غیرمثلی (NFT) خود به نام «CR7 NFT» را در پلتفرم NFT صرافی بایننس عرضه خواهد کرد. این فوتبالیست در ماه ژوئن از آغاز همکاری خود با بایننس خبر داده بود.

خبر - ۲ ماه پیش