درآمد ماینرهای اتریوم در بالاترین سطح سه سال اخیر

درآمد ماینرهای اتریوم در ماه گذشه به ۸۰۰ میلیون دلار رسید، این میزان بالاترین رکورد از ژانویه ۲۰۱۸ (دی ۹۶) تاکنون است.

mammad

منبع : The Block

درآمد ماینرهای اتریوم در بالاترین سطح سه سال اخیر

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «The Block»، داده‌های شبکه نشان می‌دهد که بیش از ۳۱۱ میلیون دلار از درآمد ماینرهای اتریوم کامرزد پردازش تراکنش‌های شبکه بوده است که نزدیک به ۴۰ درصد از کل درآمد ماینرها را تشکیل می‌دهد.

افزایش کارمزد تراکنش‌ها و افزایش قیمت اتر (ETH) به ۱,۴۰۰ دلار، سبب شد تا درآمد ماه گذشته ماینرهای اتریوم از رکورد قبلی که در ژانویه ۲۰۱۸ (دی ۹۶) برابر با ۷۶۲ میلیون دلار بود پیشی بگیرد.

درآمد روزانه ماینرهای اتریوم که با واحد پردازشی مگا هَش بر ثانیه (MH/s) اندازه‌گیری می‌شود، به سطحی رسیده است که اوایل سال ۲۰۱۸ تاکنون هرگز دیده نشده است.


نمودار درآمد ماینرهای اتریوم

بر اساس شاخص «F2Pool»، تجهیزات پیشرفته استخراج اتریوم مانند مدل «RTX 3080» ان‌ویدیا (Nvidia) و مدل ای‌سیک «A10 Pro» ا ینو سیلیکون (InnoSilicon)، می‌تواند در هر ۲۴ ساعت ۶۲ دلار درآمد داشته باشد.

همزمان با افزایش درآمد ماینرهای اتریوم، درآمد ماینرهای بیت کوین هم به بالاترین سطح خود از دسامبر ۲۰۱۷ (آذر ۹۶) رسیده است. ماینرهای بیت کوین در ماهی که گذشت ۱.۰۹ میلیارد دلار درآمد داشته‌اند.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط

رکورد تراکنش‌های اتریوم شکسته شد؛ ۱ میلیارد در ۲۴ ساعت!

رکورد تراکنش‌های اتریوم شکسته شد؛ ۱ میلیارد معامله در ۲۴ ساعت!

اتریوم در مسیر رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ خود، رکورد دیگری را هم جابه‌جا کرد.

خبر - 18 بهمن 1399
قیمت اتر از ۱,۵۰۰ دلار عبور کرد؛ ثبت رکورد تاریخی جدید در بازار ملکه

قیمت اتر از ۱,۵۰۰ دلار عبور کرد؛ ثبت رکورد تاریخی جدید در بازار ملکه

قیمت اتر (ETH)، ارز دیجیتال اصلی شبکه اتریوم، روز سه‌شنبه به طور ناگهانی صعود کرد. با رشد قیمتی روز گذشته، ارزش بازار این ارز دیجیتال اوج تاریخی جدید را تجربه کرد. در حال حاضر ارزش بازار اتر برابر با ۱۷۴.۲ میلیارد دلار است.

خبر - 15 بهمن 1399
تحلیل قیمت اتریوم؛ اتریوم مطمئن‌تر از همیشه

تحلیل قیمت اتریوم؛ اتریوم مطمئن‌تر از همیشه

با وجود نوسانات دلهره‌آور بیت کوین طی یک هفته گذشته، به نظر می‌رسد اتریوم، ملکه باوقار ارزهای دیجیتال همچنان آرام و مطمئن در کانال صعودی خود نوسان می‌کند. گویا شهرت بی‌بدیل بیت کوین باعث شده است هیجانات معامله‌گران تازه‌وارد بازار بیشتر معطوف به پادشاه بلامنازع ارزهای دیجیتال شود و اتریوم در پناه این جلب توجه پرهیجان بیت کوین بتواند روند آرام و معقولی را چه در صعودها و چه در سقوط‌ها طی کند. شاید این مزیت دوم بودن از دید تازه واردان این بازار پنهان بماند، اما قطعاً متخصصین با سابقه‌ این ثبات را که به «وقار اتریوم» معروف شده است با نگاهی مثبت می‌نگرند.

تحلیل - 15 بهمن 1399