دستور دادگاه لندن به بایننس برای شناسایی هکرهای یک سرقت ۲.۶ میلیون دلاری

دادگاه عالی لندن با صدور یک حکم، به صرافی بایننس دستور داد حساب هکرهای پلتفرم Fetch.ai را شناسایی و مسدود کند. گفته می‌شود هکرها از حساب بایننس این شرکت ۲.۶ میلیون دلار به سرقت برده‌اند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

هک,هکر,بایننس,صرافی,بانک,انگلیستان

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، بر اساس گزارش رویترز، دادگاه سلطنتی لندن به بایننس دستور داده است که هکرها را شناسایی و دارایی‌های سرقت شده را توقیف کند. گزارش شده است که پلتفرم «Fetch.ai» ادعا کرده است که هکرها در تاریخ ۶ ژوئن (۱۶ خرداد) ۲.۶ میلیون دلار ارز دیجیتال از حساب بایننس آن‌ها سرقت کرده‌اند.

سیدور رحمان(Syedur Rahman) ، شریک تیم حقوقی پلتفرم « Fetch.ai » می‌گوید:

«واقعیت این است که با قوانین و برنامه‌های مناسب، می‌توان آنها را ردیابی و بازیابی کرد.»

رحمان ادعا می‌کند بایننس در حال ردیابی افراد است و برخی از وجوه را مسدود کرده است.  سخنگوی بایننس به کوین تلگراف گفت:

«ما  تأیید می‌کنیم که در بازیابی دارایی‌های پلتفرم « Fetch.ai» به آن‌ها کمک خواهیم کرد. بایننس به طور مرتب حساب‌هایی را که فعالیت‌های مشکوکی که با سیاست‌های امنیتی ما و تعهد به کاربران مغایرت دارد را، مسدود می‌کند. »

صرافی بایننس امسال در مرکز توجه انگلستان قرار گرفته است زیرا موسسات مالی محلی محدودیت‌هایی را برای خرید ارزهای دیجیتال توسط مشتریان خود با استفاده از این پلتفرم اعلام کرده‌اند. اداره رفتار مالی بریتانیا به «Binance Markets Limited» دستور داد در ماه ژوئن فعالیت‌های تحت نظارت خود را در این کشور متوقف کند. به دنبال آن اعلامیه ،بانک HSBC پرداخت کارت اعتباری به بایننس را متوقف کرد، در حالی که « Barclays» پرداخت‌های مشتریان به صرافی را مسدود کرد.

لینک کوتاه: b2n.ir/f01463 

بایننس ۶۳۹ میلیون دلار توکن BNB را سوزاند
بایننس مزایده پاراچین پولکادات را برگزار می‌کند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط