دویچه بورس آلمان به دنبال مشتقات ارزهای دیجیتال است

اپراتور آلمانی بازار سهام آلمان، دویچه بورس، با اضافه کردن سه اسکناس قابل معامله (ETN) توسط ون‌اک (VanEck)، به جستجوی مشتقات ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

آلمان,ارز دیجیتال,فرانکفورت

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، دویچه بورس به طور رسمی در ۲۱ سپتامبر (۳۱ شهریور) اعلام کرد که اسکناس‌های قابل معامله جدید ون‌اک در پولکادات(DOT، سولانا(SOL و ترون (TRX)، در بورس دیجیتال زیترا (Xetra) و بورس فرانکفورت قابل معامله هستند.

لیست‌های جدید پیشنهادات اسکناس قابل معامله با ارز دیجیتال در دویچه بورس را گسترش می‌دهد زیرا این شرکت قبلاً شروع به ارائه محصولات مشابه در حوزه ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC)، اتر  (ETH)، بیت کوین کش (BCH) و لایت کوین (LTC) کرده بود. در این بیانیه آمده است: «همه اسکناس‌های قابل معامله ارزهای دیجیتال قابل معامله در زیترا دارای وثیقه فیزیکی هستند و در بازار تنظیم‌شده بورس فرانکفورت فهرست شده‌اند.»

به گفته دویچه بورس‌، سرمایه‌گذاران می‌توانند اسکناس‌های قابل معامله ارز دیجیتال، مشابه سهام یا صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) را بدون نیاز به راه‌اندازی کیف پول ارز دیجیتال خریداری کنند. این شرکت افزود: «از طریق تسویه مرکزی، سرمایه‌گذاران نهادی نیز از خطرات قابل توجهی در تسویه معاملات سود می‌برند.»

ون‌اک در اطلاعیه خود اشاره کرد که محصولات جدید پس از راه‌اندازی محصولات قبلی قابل معامله در شبکه‌ بیت کوین و اتر دنبال می‌شود.ون‌اک اعلام کرد: «اسکناس‌های قابل معامله دیگری در حال پیگیری هستند تا بازار آینده ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاران اروپایی باز شود. با این مرحله، ارائه دهنده صندوق‌های قابل معامله در بورس، نقش پیشگام خود را برای راه حل‌های سرمایه‌گذاری نوآورانه و آینده‌نگر گسترش می‌دهد.»

این اخبار در حالی منتشر می‌شود که دویچه بورس به طور فعال طیف محصولات مشتقات ارز دیجیتال پشتیبانی شده را در صرافی‌های تحت فعالیت خود گسترش می‌دهد. در ۱۳ سپتامبر (۲۳ شهریور)، مبادله مشتقات دویچه بورس یوروکس (Deutsche Boerse Eurex)، معامله مشتقات ارزهای دیجیتال را با محصول آتی اسکناس‌های قابل معامله بیت کوین (BTC) به همراه گروه صندوق‌های قابل معامله در بورس آغاز کرد. در اوایل سال جاری، زیترا تجارت محصولات قابل مبادل‌های مبتنی بر اتر توسط گروه کالای قابل مبادله (ETC) را آغاز کرد.

لینک کوتاه:b2n.ir/a89753 

کارکنان السالوادور می‌توانند حقوق خود را به‌صورت بیت کوین دریافت کنند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

نیجریه,ارز دیجیتال,مقررات

دیوان عالی فدرال نیجریه راه‌اندازی نایرا دیجیتال را تایید کرد

دیوان عالی فدرال نیجریه به لیست تنظیم‌کنندگانی اضافه شد که عرضه ارز دیجیتال بانک مرکزی به عنوان پول قانونی را به رسمیت شناخته‌اند.

خبر - ۲ هفته پیش
السالوادور,بیت کوین,ارز دیجیتال

اجرای طرح استخراج بیت کوین از طریق نیروی آتشفشان در السالوادور!

رئیس جمهور السالوادور، نایب بوکله، اعلام کرده است که السالوادور هم‌اکنون در مراحل اولیه‌ی ساخت پروژه‌های بلندپروازانه‌ی استخراج بیت کوین از طریق نیروی آتشفشان است. او در ویدئویی که در حساب توئیتر خود منتشر کرده است، گوشه‌ای از این پروژه را که هنوز در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار دارد، نشان داده است.

خبر - ۲ هفته پیش
سنگاپور,ارز دیجیتال

کاربران کشور سنگاپور، دیگر قادر به استفاده از عملیات اصلی صرافی بایننس نیستند

طبق مقاله‌ای از سایت رسمی صرافی بایننس، از روز ۲۶ سپتامبر (۴ مهر)، کاربران کشور سنگاپور دیگر قادر به استفاده از عملیات اصلی این صرافی، ازجمله سپرده‌گذاری پول فیات، معاملات اسپات ارزهای دیجیتال، خرید دارایی‌های دیجیتال با استفاده از پول فیات و مبادله نقدینگی، نیستند.

خبر - ۳ هفته پیش