دو بازار جدید در بایننس

ارز دیجیتال RENBTC به بازار معاملاتی بایننس اضافه شد.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

ارز دیجیتال RENBTC به بازار معاملاتی بایننس اضافه شد

بایننس، پرطرفدار ترین صرافی دنیای ارزهای دیجیتال، در تاریخ دوشنبه 19 آبان ارز دیجیتال RENBTC را به رمز ارزهای تحت پوشش خود اضافه کرد. هم اکنون معاملات این ارز دیجیتال در بازار‌های RENBTC/BTC و RENBTC/ETH امکان پذیر می‌باشد.

رِن (REN)، شرکت عرضه کننده RENBTC در حوزه بلاکچین فعالیت می‌کند. RENBTC توکنی بر بستر بلاکچین اتریوم است که با قیمت بیت کوین هماهنگ می‌شود و ارزش آن تقریبا برابر با 1 واحد بیت کوین است. حجم معاملات روزانه RENBTC چیزی کمتر از 200,000 دلار است.


خرید RENBTC در بایننس 

رشد ۸ درصدی شیبا اینو به لطف یک خبر جعلی

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط