دو پنجم قشر جوان استرالیا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را به سرمایه‌گذاری در املاک ترجیح می‌دهند

طبق نظرسنجی صرافی کراکن، دو پنجم قشر جوان استرالیا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را به سرمایه‌گذاری در املاک ترجیح می‌دهند.

sutun

نویسنده : مهدی نادری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

دو پنجم قشر جوان استرالیا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را به سرمایه‌گذاری در املاک ترجیح می‌دهند

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، تحقیقات نشان می‌دهد از هر ۵ نفر در استرالیا، ۱ نفر معتقد است که راه خانه‌دار شدن سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال است و روش‌های پس‌انداز سنتی دیگر طرفدار ندارد.

این نظرسنجی توسط صرافی کراکن انجام شده است و نشان داده که تعداد فزاینده‌ای از جوانان استرالیایی از گزینه های سنتی سرمایه‌گذاری دلسرد شده‌اند. تقریبا یک چهارم از افرادی که در این نظرسنجی شرکت کردند نگران بودند که پس‌انداز پول نقد ارزش‌ خود را به تدریج از دست خواهد داد.

طبق این تحقیق، ۲۲ درصد از استرالیا‌یی‌هایی معتقد‌ هستند که سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال روش بهتری برای جمع‌ کردن پول پیش پرداخت خانه در مقایسه با روش‌های سنتی پس‌انداز است.

تقریباً ۴۰ درصد از قشر جوان (افراد متولد اوایل دهه ۱۹۸۰ و اواسط تا اواخر دهه ۱۹۹۰ ) که در این نظرسنجی شرکت بودند، اظهار داشتند که ارزهای دیجیتال جایگزین مناسبی برای سرمایه‌گذاری در املاک است.

به علاوه، ۳۱ درصد از شرکت کنندگان نسل X (استرالیایی‌هایی که از اواسط دهه ۱۹۶۰ تا اوایل دهه ۱۹۸۰ متولد شده‌اند)، نیز معتقدند ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری بهتری نسبت به املاک و مستغلات هستند، در حالی که تنها ۲۴ درصد از شرکت‌کنندگان نسل Z (کسانی که بین اواخر دهه ۱۹۹۰ و ۲۰۱۰ متولد شده اند)  با این موضوع موافق بودند.

تقریباً نیمی از بِیبی بومر‌هایی (کسانی که بین اواسط دهه ۱۹۴۰ و اواسط دهه ۱۹۶۰ متولد شده‌اند) که در این نظرسنجی شرکت کرده بودند، با توجه به نگرانی در رابطه با نوسان این بازار، در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نکرده‌اند.

از هر ۵ شرکت کننده ۱ نفر در حال حاضر دارای ارزهای دیجیتال است یا قبلاً آنها را در اختیار داشته‌است، در حالی که ۱۴ درصد اظهار داشته‌اند که در حال حاضر یک سبد سرمایه‌گذاری فعال ارزهای دیجیتال دارند. تقریباً ۸۵ درصد از پاسخ دهندگانی که از قبل ارزهای دیجیال دارند، قصد خرید بیشتر دارند.

جاناتان میلر (Jonathon Miller)، مدیر‌عامل کراکن استرالیا، اظهار داشت که اگرچه این کشور از نظر پذیرش ارزهای دیجیتال از ایالات متحده عقب است، استرالیا یک بازار به سرعت در حال رشد برای ارزهای دیجیتال است که عمدتا ناشی از تقاضای قشر جوان است.

او در رابطه با این موضوع گفت:

«استرالیایی‌ها هنوز برخی نگرش های محافظه کارانه نسبت به سرمایه گذاری را حفظ کرده‌اند. املاک برای اکثر سرمایه‌گذاران یک هنجار فرهنگی بوده و در لیست خواسته‌های آنها قرار دارد، اما توان مالی همواره یک مشکل بوده و اکنون میبینیم که قشر جوان به دنبال دیگر روش‌های سرمایه‌گذاری برای رشد ثروت خود است.»

او افزود که این استرالیایی‌های جوان هستند که در‌حال تغییر حال و هوای سرمایه‌گذاری هستند و پیشبینی کرد که بازار وسیع‌تر با ایده‌ی سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال کنار خواهد آمد.

میلر افزود:

«ما اطمینان داریم که همانطور که سرمایه‌گذاران به دنبال ایجاد تنوع در سبد سرمایه‌گذاری خود هستد و به دنبال فرصت‌های سرمایه‌گذاری خارج از روش‌های سنتی هستند، میبینیم که ارزهای دیجیتال بیشتر پذیرفته می‌شود.»

میلر همچنین بر نیاز به آموزش در رابطه با ارزهای دیجیتال در استرالیا تأکید کرد و به نظر می رسد که واقعا استرالیایی‌های نیازمند آموزش بیشتر هستند. ماه گذشته کوین تلگراف گزارش داد که بیش از نیمی از استرالیایی ها فکر می کنند ایلان ماسک بیت کوین را اختراع کرده است.

لینک کوتاه: https://b2n.ir/b82129

بانک مرکزی آفریقای جنوبی مشغول انجام مطالعه بر روی ارز دیجیتال بانک مرکزی است
بانک مرکزی اوکراین رسما اجازه صدور ارز دیجیتال را دریافت کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

نوزادان کرونایی در البرز جان سالم به در بردند/شاه کلید «شیرمادر» کارساز شد

title

یک متخصص کودکان و نوزادان در البرز با اشاره به مزایا و منافع شیر مادر برای نوزادان و لزوم مقابله با مافیای شیر مصنوعی گفت: تمام نوزادان کرونا مثبت در استان البرز با بهره گیری از شیرمادر از آنتی بادی لازم برخوردار شدند و موفق شدند کرونا را شکست داده و درمان شوند.هیچ نوزاد کرونایی در البرز فوت نکرده است.

منبع : خبرگزاری فارس

مطالب مرتبط

نیجریه,ارز دیجیتال,مقررات

افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال در نیجریه به رغم سخت‌گیری‌های دولت

پذیرش ارزهای دیجیتال در نیجریه به‌رغم سخت‌گیری‌های دولت این کشور به رشد خود ادامه می‌دهد؛ به طوری که حجم معاملات نظیر به نظیر بیت کوین در این کشور دومین هفته قدرتمند خود را پشت‌ سر گذاشته و رکورد جدیدی ثبت کرده است.

خبر - ۱۰ ساعت پیش
ارزهای دیجیتال,ارز دیجیتال بانک مرکزی,بیت کوین,قانون‌گذاری

بانک مرکزی آفریقای جنوبی مشغول انجام مطالعه بر روی ارز دیجیتال بانک مرکزی است

لستیا کانیاگو، رئیس بانک مرکزی آفریقای جنوبی (SARB) بار دیگر تایید کرد که این نهاد در حال امکان سنجی و انجام مطالعات برای صدور ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور است. کانیاگو در مجمع عمومی سالیانه بانک مرکزی آفریقای جنوبی عنوان کرد که نهاد تحت هدایت وی، مشغول انجام مطالعاتی در زمینه پیشرفت‌های بانک مرکزی سایر کشورها در حوزه ارز دیجیتال بانک مرکزی است.

خبر - ۲ روز پیش
کاردانو,آلت کوین,ارز دیجیتال

پیتر برانت: احتمال ریزش ۶۰ تا ۹۰ درصدی کاردانو وجود دارد

پیتر برنت، تحلیل‌گر بازار ارزهای دیجیتال، ضمن اشاره به یک الگوی نزولی کلاسیک در نمودار کاردانو، عنوان کرده است که قیمت کاردانو ممکن است با سقوطی ۹۰ درصدی روبه‌رو شود. این در حالی است که برخی از کارشناسان دیگر هم از احتمال سقوط قیمت کاردانو خبر داده‌اند.

خبر - ۳ روز پیش