دو کوان حدود ۱۲۰٬۰۰۰ دلار بیت کوین در صربستان نقد کرده است

به گزارش رسانه‌های کره جنوبی، داده‌های آن‌چین نشان می‌دهد که دو کوان، بنیان‌گذار ترافورم لبز، پس از ورود به صربستان، ۹.۶۴ بیت‌کوین معادل ۱۲۰,۰۰۰ دلار از موجودی کیف پول لونا فاندیشن گارد نقد را کرده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

دو کوان,صربستان,لونا,ترافورم لبز

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، به گزارش رسانه‌های کره جنوبی، داده‌های آن‌چین نشان می‌دهد که دو کوان، بنیان‌گذار ترافورم لبز، ، پس از ورود به صربستان، ۹.۶۴ بیت‌کوین (۱۲۰,۰۰۰ دلار) از موجودی کیف پول لونا فاندیشن گارد (LFG)  را نقد کرده است. شایان ذکر است که صربستان کشوری است که هیچ معاهده ای برای استرداد مجرمین با کره جنوبی ندارد.

دستگاه های خودپرداز بیت کوین در مکان هایی مانند بلگراد نصب می شوند که می توان بیت کوین را با دلار مبادله کرد. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط کوین ای‌تی‌ام رادار (CoinATMRadar)، دو دستگاه خودپرداز بیت کوین وجود دارد که می‌تواند از آن‌ها برای مبادله بیت کوین با دلار استفاده کرد.

بازار ارزهای دیجیتال در ماه مه، زمانی که قیمت «TerraUSD» و لونا به صفر رسیدند، با میلیاردها دلار ضرر مواجه شدند که باعث شد موج شوک احساسی را در بازار ایجاد کند. دو کوان از آن زمان به کشورهای مختلف فرار کرده است. در ماه سپتامبر، دادگاهی در کره جنوبی به دلیل اتهامات کلاهبرداری از سوی سرمایه گذاران ترافورم لبز، حکم بازداشت کوان را صادر کرد. دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول از آن زمان تاکنون او را برای ماه ها ردیابی کرده است. اوایل این ماه تایید شد که کوان پس از ترک دبی در ماه اکتبر (مهر) در صربستان مخفی شده است.

لینک کوتاه: b2n.ir/t40110 

  

حکم پرونده ریپل توسط یک قاضی فدرال رد شد
دادگاه کره جنوبی اولین جلسه دادرسی دنیل شین، بنیان‌گذار ترا را برگزار کرد
کره جنوبی قانون محافظت از کاربران فضای ارزهای دیجیتال را تصویب کرد
کره جنوبی لایحه‌ای مهم را برای محافظت از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال تصویب کرد
دارایی‌های دو کوان در سوییس ضبط شد

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوب برای متقاضیان وام / سقف وام افزایش یافت

title

حداکثر مجموع اصل تسهیلات خرد قابل پرداخت به هر مشتری در هر مؤسسه اعتباری به ۳۰۰ میلیون تومان افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، این بانک در بخشنامه‌ای به شبکه بانکی دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات خرد را ابلاغ کرد در این بخشنامه آمده است، از تاریخ ابلاغ این دستورالعمل، بانک‌ها و مؤسسات اعتباری موظف هستند، تسهیلات خرد اعطایی را بر اساس شرایط، امتیاز اعتباری، رتبه اعتباری داخلی و سقف اعتبار مشتری در قالب قراردادهای فروش اقساطی، اجاره به شرط تملیک، مرابحه، جعاله و قرض‌الحسنه به مشتری پرداخت نماید.

مطالب مرتبط

کره جنوبی,دادگاه,دادرسی,دنیل شین,ترا,دادگاه سئول,ترافورم لبز

دادگاه کره جنوبی اولین جلسه دادرسی دنیل شین، بنیان‌گذار ترا را برگزار کرد

به گزارش رسانه‌های محلی، دادگاه سئول، روز دوشنبه اولین جلسه دادرسی مقدماتی دنیل شین، یکی از بنیان‌گذاران ترافورم لبز و ۷ کارمند پیشین این شرکت را برگزار کرد. با این حال، شین در این جلسه دادرسی حاضر نشد. دادستان‌های کره جنوبی در ماه آوریل (فروردین)، رسماً او و ۹ نفر دیگر را به چندین اتهام از جمله کلاهبرداری و نقض قانون بازار سرمایه متهم کردند.

خبر - ۲ ماه پیش
کره جنوبی,ترا,ترافورم لبز,ارزهای دیجیتال,قانون‌گذاری,کمیسیون خدمات مالی

کره جنوبی قانون محافظت از کاربران فضای ارزهای دیجیتال را تصویب کرد

مجلس ملی کره جنوبی به‌تازگی قانون محافظت از کاربران فضای ارزهای دیجیتال را تصویب کرده است. این قانون که از سال آینده اجرایی می‌شود از ۱۹ پرونده پیشنهادی مربوط به قانون‌گذاران کره‌ای تشکیل شده است.

خبر - ۳ ماه پیش
کره جنوبی,ترا,ترافورم لبز,کلاهبرداری,قانون‌گذاری

کره جنوبی لایحه‌ای مهم را برای محافظت از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال تصویب کرد

دولت کره جنوبی با تصویب یک لایحه جدید در حال انجام اقداماتی برای محافظت از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال در برابر فروپاشی‌هایی مانند اکوسیستم ترا است.

خبر - ۳ ماه پیش
دو کوان,ترافورم لبز,لونا,کره جنوبی,سقوط لونا,لسن سیگنم بنک

دارایی‌های دو کوان در سوییس ضبط شد

به دنبال زندانی شدن دو کوان، یکی از بنیان‌گذاران ترافورم لبز، در کشور مونته نگرو، دادستان‌های سوئیسی حدود ۲۶ میلیون دلار از دارایی‌های متعلق به او (دارایی دیجیتال و دلار آمریکا) را ضبط کرده‌اند. یک رسانه کره‌ای در ۲۴ ژوئن (۳ تیر) اعلام کرد که دارایی‌های دو کوان در یک بانک دارایی دیجیتال سوییسی به لسن سیگنم بنک ذخیره شده است.

خبر - ۳ ماه پیش
دو کوان,ترافورم لبز,لونا,کره جنوبی,سقوط لونا

دو کوان: نمی‌دانستم پاسپورتم جعلی است

دو کوان، بنیان‌گذار شبکه ترا که اکنون در مونته‌نگرو در بازداشت به سر می‌برد، اخیراً گفته نمی‌دانسته است پاسپورت کاستاریکایی که با آن سفر می‌کرد، جعلی بوده است. او گفته با استفاده از همین پاسپورت به چند کشور سفر کرده و اگر می‌‌دانست جعلی است از آن استفاده نمی‌کرد.

خبر - ۳ ماه پیش
کره جنوبی,ترا,ترافورم لبز,کلاهبرداری

دادستان‌های کره جنوبی می‌خواهند دو کوان را به این کشور برگردانند

دادستان‌های کره جنوبی با گفت‌وگو با دادستان‌های آمریکایی در تلاش‌اند تا دو کوان، بنیان‌گذار اکوسیستم ترا، را به این کشور برگردانند. دو کوان در حال حاضر در مونته‌نگرو قرار دارد و از ماه مارس (اسفند) در بازداشت است. دادستان‌های کره جنوبی تأکید کرده‌اند که هرچند برخی از اقدامات کلاهبرداری دو کوان در ایالات متحده انجام شده، شواهد موجود نشان می‌دهد که بیشتر آن‌ها در کره جنوبی رخ داده است.

خبر - ۴ ماه پیش
کره جنوبی,دو کوان,ترافورم لبز,Terraform

دادستان‌های کره جنوبی: ثروت دو کوان در این کشور قرار ندارد

دادستان‌های کره جنوبی اعلام کرده‌اند که دو کوان، مؤسس ترافورم لبز (Terraform)، هیچ دارایی این کشور ندارد. وب‌سایت کی‌بی‌اس (KBS) گزارش داده که مقامات این کشور در مجموع ۴۱۴.۵ میلیارد وون یا ۳۱۵ میلیون دلار از ۹ مدیر ترافورم لبز را توقیف کرده‌اند، اما دارایی‌های دو کوان در این مصادره ذکر نشده است.

خبر - ۵ ماه پیش
دو کوان,ترافورم لبز,لونا,کره جنوبی,سقوط لونا

دو کوان در مونته نگرو دستگیر شد

فیلیپ آزیچ (Filip Adzic)، وزیر کشور مونته نگرو اعلام کرد دو کوان، بنیان‌گذار فراری پروژه ترا در این کشور دستگیر شده است. کوان ماه پیش توسط کمیسیون بورس آمریکا به کلاهبرداری متهم شده و وزارت دادگستری این کشور نیز تحقیقات خود را در رابطه با فروپاشی اکوسیستم ترا آغاز کرده بود.

خبر - ۶ ماه پیش
دو کوان,ترافورم لبز,لونا,کره جنوبی,سقوط لونا,USDC,چانگ پنگ ژائو

مدیر عامل بایننس: دو کوان ایده درستی داشت اما در اجرا به طرز بدی شکست خورد

فاجعه فروپاشی اکوسیستم ترا به عنوان کاتالیزوری برای بازار نزولی سال ۲۰۲۲ عمل کرد و علاوه بر آسیب به احساسات و اطمینان سرمایه‌گذاران، به ضرر چند میلیارد دلاری منجر شد و فشار نظارتی قانون‌گذاران بر بازار ارزهای دیجیتال را تشدید کرد. در ادامه بحران دنیای ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳، چند روز پیش پگ دلاری استیبل کوین USDC از دست رفت. چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس معتقد است بانک‌ها مقصر بحران در بین استیبل کوین‌ها هستند.

خبر - ۶ ماه پیش