راه برای رسیدن بیت کوین به 20,000 باز است!

روز جمعه در بازار BTC/USD قیمت بیت کوین به 18,800 دلار هم رسید، قیمتی که با رکورد بالاترین قیمت تاریخ بیت کوین فاصله چندانی ندارد.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

bitcoin 20,000

به گزارش کوین تلگراف، در تاریخ 20 نوامبر (30 آبان) قیمت بیت کوین در بالاترین سطح خود به 18,750 دلار رسید؛ روندی که معامله‌گران خوش بین بازار بیت کوین را راضی نگه‌داشته است.

بیت کوین به رکورد خود نزدیک می‌شود

داده‌های موجود در کوین تلگراف (Cointelegraph)، کوین 360 (Coin360) و تریدینگ ویو (TradingView) نشان می‌دهد که بیت کوین پس از رسیدن به قیمت 18,000 دلار به شدت صعودی شده و با رسیدن به قیمت 18,420 دلار روند صعودی خود را از سر گرفته است.

در لحظه انتشار این گزارش قیمت بیت کوین با رسیدن به 18,817 دلار، تنها 1,250 دلار تا رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ خود فاصله دارد.


نمای یک ساعته بازار BTC/USD

در حالی که بیت کوین به پیشروی خود در بازار ارز دیجیتال ادامه می‌دهد، آلت کوین ها نیز به شکستن رکورد‌های تاریخی خود نزدیک می‌شوند؛

تام لی (Tom Lee)، بنیان‌گذار فاند استارت (Fundstrat Global Advisors)، در رابطه با وضعیت کنونی بازار ارز دیجیتال گفته است که این بازار بیش از هر زمان دیگری صعودی شده است.

وی در گفت‌و‌گویی با یاهو فاینسس (Yahoo Finance) گفته است:

«تاریخچه‌ی بیت کوین نشان داده است که هاوینگ اخیر تاثیر مثبتی بر روند بازار داشته است، البته اتفاقی که در سال پس از هاوینگ رخ می‌دهد بسیار مهم‌تر است. ما هم اکنون شاهد بهترین عملکرد بیت کوین از سال 2019 هستیم، تا به امروز بسیاری از رکورد‌های تاریخی بیت کوین در سال 2020 شکسته شده است و پیش‌بینی می‌شود که سال 2021 سال پر فروغ‌تری باشد. پس بهتر است که معامله‌گران بیت کوین بدانند که اتفاقات اصلی هنوز رخ نداده است.»


مقایسه قیمت بیت کوین و طلا در سه ماهه‌ اخیر

بر اساسا داده‌های موجود در پلتفرم «Skew»، بیت کوین در مقایسه با طلا عملکرد بهتری داشته است؛ بازده سالیانه بیت کوین 160 درصد است درحالی که طلا تنها 22 درصد بازدهی داشته است.

چینالیسیس بیت کوین را به ترازنامه مالی خود اضافه می‌کند
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

ارزش بازار,بیت کوین,اتریوم

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

با افزایش مداوم قیمت بیت کوین و اتریوم، مجموع ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۵ تریلیون دلار عبور کرد. با توجه به داده‌های منتشر شده توسط کوین‌تلگراف مارکتس پرو، با بالا رفتن یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سلامت بازار، بیت کوین همچنان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلاری است.

خبر - ۲۰ ساعت پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۷ مهر

پس از آنکه اتریوم نتوانست بالاتر از محدوده ۳,۹۰۰ دلاری باقی بماند، اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کرد و تا زیر محدوده حمایتی ۳,۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ کاهش یافت و حتی سطوح پایین تر از حمایت ۳,۷۵۰ دلار را لمس کرد...

تحلیل - ۲ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ سه شنبه ۲۷ مهر

قیمت بیت کوین بالاتر از منطقه ۶۰,۰۰۰ دلاری باقی مانده و همچنان در منطقه مثبت معامله می‌شود. قبل از شروع اصلاح نزولی، قیمت بیت کوین برای مدتی از سطح ۶۲,۰۰۰ دلار هم عبور کرد و بالاترین سطح خود را در نزدیکی ۶۲,۸۸۵ دلار ترسیم نمود...

تحلیل - ۲ روز پیش