راه برای رسیدن بیت کوین به 20,000 باز است!

روز جمعه در بازار BTC/USD قیمت بیت کوین به 18,800 دلار هم رسید، قیمتی که با رکورد بالاترین قیمت تاریخ بیت کوین فاصله چندانی ندارد.

mammad

منبع : کوین تلگراف

bitcoin 20,000

به گزارش کوین تلگراف، در تاریخ 20 نوامبر (30 آبان) قیمت بیت کوین در بالاترین سطح خود به 18,750 دلار رسید؛ روندی که معامله‌گران خوش بین بازار بیت کوین را راضی نگه‌داشته است.

بیت کوین به رکورد خود نزدیک می‌شود

داده‌های موجود در کوین تلگراف (Cointelegraph)، کوین 360 (Coin360) و تریدینگ ویو (TradingView) نشان می‌دهد که بیت کوین پس از رسیدن به قیمت 18,000 دلار به شدت صعودی شده و با رسیدن به قیمت 18,420 دلار روند صعودی خود را از سر گرفته است.

در لحظه انتشار این گزارش قیمت بیت کوین با رسیدن به 18,817 دلار، تنها 1,250 دلار تا رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ خود فاصله دارد.


نمای یک ساعته بازار BTC/USD

در حالی که بیت کوین به پیشروی خود در بازار ارز دیجیتال ادامه می‌دهد، آلت کوین ها نیز به شکستن رکورد‌های تاریخی خود نزدیک می‌شوند؛

تام لی (Tom Lee)، بنیان‌گذار فاند استارت (Fundstrat Global Advisors)، در رابطه با وضعیت کنونی بازار ارز دیجیتال گفته است که این بازار بیش از هر زمان دیگری صعودی شده است.

وی در گفت‌و‌گویی با یاهو فاینسس (Yahoo Finance) گفته است:

«تاریخچه‌ی بیت کوین نشان داده است که هاوینگ اخیر تاثیر مثبتی بر روند بازار داشته است، البته اتفاقی که در سال پس از هاوینگ رخ می‌دهد بسیار مهم‌تر است. ما هم اکنون شاهد بهترین عملکرد بیت کوین از سال 2019 هستیم، تا به امروز بسیاری از رکورد‌های تاریخی بیت کوین در سال 2020 شکسته شده است و پیش‌بینی می‌شود که سال 2021 سال پر فروغ‌تری باشد. پس بهتر است که معامله‌گران بیت کوین بدانند که اتفاقات اصلی هنوز رخ نداده است.»


مقایسه قیمت بیت کوین و طلا در سه ماهه‌ اخیر

بر اساسا داده‌های موجود در پلتفرم «Skew»، بیت کوین در مقایسه با طلا عملکرد بهتری داشته است؛ بازده سالیانه بیت کوین 160 درصد است درحالی که طلا تنها 22 درصد بازدهی داشته است.

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط

ایلان ماسک پس از هشدار خود درباره بیت کوین ۱۵ میلیارد دلار در یک روز ضرر کرد

ایلان ماسک پس از هشدار خود درباره بیت کوین ۱۵ میلیارد دلار در یک روز ضرر کرد

ایلان ماسک دیگر ثروتمندترین فرد جهان نیست چرا که سهام تسلا در روز دوشنبه ۸.۶ درصد سقوط کرد و ۱۵.۲ میلیارد دلار از دارایی خالص خود را از دست داد. سقوط سهام تسلا که بیشترین افت از ماه سپتامبر محسوب می شود، تا حدی به دلیل اظهارات اخیر ماسک رخ داد. وی هشدار داده بود که قیمت های بیت کوین و رقیب کوچکتر آن یعنی اتریوم "بالا به نظر می رسد".

خبر - 6 اسفند 1399
نهنگ‌های بیت کوین این ماه 140,000 بیت کوین را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند

نهنگ‌های بیت کوین این ماه ۱۴۰,۰۰۰ بیت کوین را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند

سرمایه‌گذاران دانه‌درشت بیت کوین پس از یک دوره انباشت طولانی، این ماه ۱۴۰,۰۰۰ بیت کوین را برای نگهداری طولانی مدت از صرافی‌ها به کیف پول‌های سرد منتقل کردند.

خبر - 6 اسفند 1399
روز سرخ بازار ارزهای دیجیتال؛ سقوط بیت کوین تا کجا ادامه دارد؟

روز سرخ بازار ارزهای دیجیتال؛ سقوط بیت کوین تا کجا ادامه دارد؟

بازار ارزهای دیجیتال برای دومین روز متوالی نزولی بود و بسیاری از ارزها، از جمله ارزهای معتبر، سقوط‌هایی دو رقمی را تجربه کردند.

تحلیل - 5 اسفند 1399
سرمایه‌گذاری تسلا در بیت کوین سود بیشتری نسبت به کل فروش این شرکت در یک سال اخیر داشته است

سرمایه‌گذاری تسلا در بیت کوین سود بیشتری نسبت به کل فروش این شرکت در یک سال اخیر داشته است

تسلا (Tesla) تاکنون بیش از ۱ میلیارد دلار از سرمایه‌گذاری ۱.۵ میلیارد دلاری خود در بیت کوین سود کسب کرده است.

خبر - 3 اسفند 1399
قیمت بیت کوین به بیش از ۵۷ هزار دلار رسید

قیمت بیت کوین به بیش از ۵۷ هزار دلار رسید

بیت کوین طی یک هفته ۹ درصد افزایش قیمت داشته و در ساعت ۱۳:۲۵ به وقت گرینویچ ۵۷,۲۷۲ دلار معامله شده است. این ارز دیجیتال در حال حاضر ششمین سرمایه با ارزش دنیاست و تنها یک رده پایین‌تر از آلفابت، شرکت مالک گوگل قرار دارد. افزایش قابل توجه ارزش این ارز دیجیتال به لطف افزایش مقبولیت آن بین سرمایه‌گذاران و شرکت‌های بزرگ بوده است. تسلا در اوایل همین ماه اعلام کرد ۱.۵ میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است.

خبر - 3 اسفند 1399
بیت کوین از ۵۶,۰۰۰ دلار عبور کرد؛ ارزش بازار پادشاه بالاتر از ۱ تریلیون دلار

بیت کوین از ۵۶,۰۰۰ دلار عبور کرد؛ ارزش بازار پادشاه بالاتر از ۱ تریلیون دلار

بیت کوین با رسیدن به قیمت ۵۶,۳۶۸ دلار جایگاه خود را به عنوان یکی از با ارزش‌ترین دارایی‌های جهان بیش از پیش تثبیت کرد.

خبر - 2 اسفند 1399