رشد ارزش کل قفل شده دیفای نشان از اصلاح صعودی بازار دارد

به دنبال آخرین سقوط ناگهانی که قیمت اخیر در اکوسیستم ارزهای دیجیتال را جبران کرد ، اکوسیستم مالی غیر متمرکز (DeFi) بهبودی را تجربه کرد که در ارزش کل قفل شده (TVL) مشهود است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

دیفای,ارز دیجیتال,پروژه,توکن

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین‌گپ، باتوجه به داده‌های ارائه شده توسط «DeFiPulse» ارزش کل قفل شده (TVL) برای کلیۀ پروتکل‌های دیفای فهرست شده، در زمان نگارش این خبر در مجموع ۸۶.۹ میلیارد دلار ذکر شده است. معیار اصلی رشد برای اکوسیستم DeFi از ابتدای هفته نوسانات شدیدی را شاهد بوده است.نمودار ۳۰ روزۀ کل ارزش قفل شده (TVL) در بازار دیفای. منبع: DeFiPulse

با توجه به اخبار اجرای قانون به رسمیت شناختن بیت کوین (BTC) به عنوان پول رایج کشور در السالوادور، بازار DeFi در واکنش به این خبر به اوج خود رسید و به بالاترین سطح تاریخ (ATH) ۹۸.۲۶۶  میلیارد دلار رسید. «TVL» نتوانست این روند صعودی را حفظ کند و در ۸ سپتامبر(۱۷ شهریور) به شدت کاهش یافت و به ۷۶.۲۷ میلیارد دلار رسید. همانطور که در نمودار بالا مشاهده شد، فوجی از سرمایه گذاری‌های جدید در ۱۰ سپتامبر این رقم را به ۸۸.۵۶۱ میلیارد دلار رساند که به ۸۲.۱۹۱ میلیارد دلار در اوایل امروز رسید.

سرمایه گذاران بازار DeFi بسیار محتاط هستند تا وجوه خود را در بازار نامنظم تخصیص دهند. روی هم رفته در ارزش کلی قفل شده در این بخش در زمان نگارش این خبر بخشی از افت اخیر جبران شده و در حال حاضر ۸۷.۲۲۲ میلیارد دلار برآورد می شود.

لینک کوتاه: b2n.ir/w63182 

 

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس: ساماندهی تبادل ارزهای دیجیتال در اولویت است
باگ لانچ‌پد سوشی سواپ منجر به هک ۳ میلیون دلاری این پروتکل شد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط