رشد سولانا و آنزیم هم‌زمان با توقف بیت کوین و آلت کوین‌های بزرگ

بر خلاف ارز‌های دیجیتال اصلی که در حال حاضر شرایط چندان خوبی ندارند، سولنا و آنزیم اخیراً عملکرد خوبی داشته‌اند و رشدهای قابل توجهی را تجربه کرده‌اند.

sutun

نویسنده : مهدی نادری

سردبیر آسان بیت کوین

رشد سولانا و آنزیم هم‌زمان با توقف بیت کوین و آلت کوین‌های بزرگ

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، اصلاحات قابل توجه قیمت مانند آنچه در ماه مه (اردیبهشت) مشاهده شد درد گسترده‌ای را به اکثر فعالان بازار تحمیل کرد و حتی می‌تواند حکم اعدامی برای پروژه‌های کوچک باشد، زیرا دارندگان توکن‌های این پروژه‌ها تسویه حساب می‌کنند و دارایی‌های خود را به ازای هر قیمت پیشنهادی می‌فروشند.

اگرچه این دوره‌ها برای کمک به بیرون انداختن افراد ضعیف و از بین بردن پروژه‌های غیرضروری مفید است، اما همچنین به قدرتمندان این فرصت را می‌دهند تا از جمعیت متمایز شوند و توجه سرمایه‌گذارانی را که به دنبال یک مکان امن در این بازار پرفراز و نشیب هستند، جلب کنند.

دو ارز دیجیتال که از ارزهای اصلی مقاوم‌تر بوده و کمتر از ۲۰ درصد از اوج قیمت خود قبل از فروش عمده بازار ارزهای دیجیتال در ماه مه (اردیبشهت) افت کرده‌اند، سولنا (SOL) و آنزیم (MLN) هستند.

در بین ۲۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار، آنزیم در زمینه‌های مختلفی از دیگر رقبا بهتر عمل کرده است. یکی از زمینه‌ها که آنزیم در آن خوب عمل کرده بازگشت قیمت آن پس از فروش عمده در بازار ارزهای دیجیتال است، قیمت آنزیم از ۷۵.۵۰ دلار در تاریخ ۴ ژوئن (۱۴ خرداد) رشد ۱۵۰ درصدی کرد و در تاریخ ۷ ژوئن (۱۷ حرداد) به ۱۸۵ دلار رسید و رکورد جدید ۴۵ میلیون دلار حجم معاملات روزانه را ثبت کرد.

         


نمودار ۴ ساعته قیمت آنزیم (MLN/USDT)

 

آنزیم یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که برای مدیریت دارایی‌های درون زنجیره‌ای طراحی شده و هدف آن توانمندسازی سرمایه‌گذاران برای ایجاد، مقیاس‌گذاری و کسب درآمد از استراتژی‌های سرمایه‌گذاری است که سایر اعضای جامعه آنزیم نیز می‌توانند از آنها استفاده کنند.

پس از شروعی نسبتاً آرام آنزیم از ۶ ژوئن (۱۶ خرداد) اخبار بیشتری را در توییتر دریافت کرد و جک پردی (Jack Purdy)، تحلیل‌گر اهل میسوری، اظهار داشت که «حتی با کاهش ۴۰ درصدی قیمت نسبت به چند هفته قبل، دارایی تحت مدریت (AUM) آنزیم هنوز به زمان اوج قیمت خود نزدیک است.»

قیمت آنزیم در ۴ ژوئن (۱۴ خرداد) شروع به رشد کرد، این درحالی است که هیچ بروزرسانی خاصی در این پروتکل انجام نشده بود و به نظر می‌رسد اعلام اینکه آنزیم به کوین بیس پرو (Coinbase pro) اضافه می‌شود محرکه رشد قیمت این توکن بوده است و این نشان می‌دهد که کوین بیس هنوز پتانسیل تغییر قیمت ارزهای دیجیتال را دارد.

بازگشت قیمت سولنا

دومین توکن که به سرعت از سقوط ماه مه برگشت، سولنا (SOL) است، سولنا یک لایه اثبات پروتکل سهام است که قادر به پردازش ۶۵,۵۰۰ تراکنش در ثانیه است.

رشد قیمت این ارز دیجیتال در تاریخ ۲ ژوئن آغاز شد. در این تاریخ، از راه‌اندازی «Metaplex NFT» پرده‌برداری شد. «Metaplex NFT یک رویکرد کاملاً جدید به NFT ها و ویترین های فروشگاه‌های NFT» در بلاکچین سولنا است.


نمودار چهار ساعته قیمت سولنا (SOL/USDT)

 

این اطلاعیه توسط مجموعه‌ای از راه‌اندازی‌های پروژه‌های مختلف پیگیری شد، ازجمله پروژه «Solend»، پلتفرم الگوریتمیک وام‌های غیرمتمرکز و «Moet Finance»، صرافی مشتقات کارآمد سرمایه.

بر اساس داده های «Cointelegraph Markets Pro»، مدتی است شرایط بازار سولانا مطلوب بوده است.

امتیاز ورتکس (VORTECS) که مختص Cointelegraph است، مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از داده‌هایی شامل احساس بازار، حجم معاملات، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر حاصل می شود.


نمودار امتیاز ورتکس در مقایسه با قیمت سولنا

 

همانطور که در نمودار بالا می‌بینید، امتیاز ورتکس برای سولنا در بیشتر مواقع در ماه مه سبز بوده است و این امتیاز در ۲۴ مه بهبود پیدا کرده و به بالاتر از سطح ۶۷ رسیده و به در تاریخ ۴ ژوئن (۱۴ خرداد) به بالاترین سطح خود رسیده پس از آن قیمت سولنا طی ۳ روز ۳۰ درصد رشد کرده است.

لینک کوتاه: b2n.ir/g10703 

برچسب ها :

سولانا برای اتصال به شبکه اتریوم ۴۵۰ میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری می‌کند
ارز دیجیتال سولانا به زودی در صرافی کوین بیس عرضه می‌شود

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

بازگشت پرقدرت سردار به ترکیب زنیت/دبل آزمون مقابل تیم آلمانی

title

زنیت روسیه در دیدار دوستانه امروز به مصاف کارلسروهه رفت و به برتری ۳ بر یک دست یافت.

در این بازی سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت و موفق به ثبت دو گل در دقایق ۱۳ و ۳۹ شد.

مهاجم ایرانی که به دلیل مصدومیت در دیدار زنیت مقابل وردربرمن مدتی از ترکیب دور بود، پس از بازگشت، درخشان ظاهر شد.

آزمون با این درخشش نشان داد که برای حضور در ترکیب زنیت در سوپرجام روسیه کاملا آماده است.

منبع : فارس نیوز