رشد 160 درصدی قیمت توکن‌های هواداری پاریس سنت ژرمن و یوونتوس

قیمت توکن‌های هواداری دو تیم پاریس سنت ژرمن و یوونتوس در 24 ساعت گذشته رشدی 80 تا 160 درصدی را تجربه کرده است، حجم معاملات روزانه این دو توکن نیز به 300 میلیون دلار رسیده است.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

منبع : COINTELEGRAPH

رشد 160 درصدی قیمت توکن‌های هواداری پاریس سنت ژرمن و یوونتوس

title

به گزارش کوین تلگراف، صرافی بایننس روز دو‌شنبه 21 دسامبر (1 دی) توکن‌های هواداری دو تیم پاریس سنت ژرمن و یوونتوس را به بازارهای تحت پوشش خود اضافه کرد. با گذشت 24 ساعت از عرضه توکن هواداری این دو تیم در بایننس، رشدی 80 تا 160 درصدی در بازار این دو توکن مشاهده شد.


نمودار قیمت توکن هواداری پاریس سنت ژرمن

حجم معاملات روزانه 300 میلیون دلاری توکن‌های هواداری پاریس و یوونتوس در نوع خود فوق‌العاده است، چراکه حجم معاملات روزانه در بازار ارزهای مشابه که حجم کل بازار آنها کمتر از 50 میلیون دلار است، معمولا به 300 میلیون دلار نمی‌رسد. این موضوع نشان‌دهنده استقبال فوق‌العاده کاربران بایننس از توکن‌های هواداری این دو تیم است.

توکن‌ هواداری تیم پاریسی با 160 درصد و توکن هواداری یوونتوس با 80 درصد رشد قیمت در 24 ساعت گذشته پیشرفت فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشته است. تیم آسان بیت کوین نیز یک هفته قبل از عرضه توکن‌های هواداری دو تیم پاریس سنت ژرمن و یوونتوس در بایننس، در گزارشی اعلام کرده بود:

«ارزهایی که برای اولین بار در یک صرافی عرضه می‌شوند معمولا نوسانات قیمتی بیشتری را نسبت به ارزهای با سابقه بازار ارز دیجیتال تجربه می‌کنند.»

بیشتر بخوانید: شمارش معکوس برای عرضه توکن‌های اختصاصی پاریس سنت ژرمن و یوونتوس در بایننس

 

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

کشف آنزیمی که تکثیر ویروس کرونا را متوقف می‌کند

title

محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان می‌گویند موفق به کشف آنزیمی موسوم به "گوانیلات کیناز ۱" شده‌اند که از نقاط ضعف جدید ویروس کرونا به شمار می‌رود و نشان داده است که حذف آن از بدن می‌تواند موجب جلوگیری از تکثیر این ویروس شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از اچ‌آی‌ای، جستجوی عوامل ضد ویروسی موثر علیه ویروس کرونا به شدت از سوی محققان در سراسر دنیا در حال پیگیری است. اکنون محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان با استفاده از یک رویکرد جدید، نقطه ضعفی را در این ویروس کشف کرده‌اند که می‌تواند برای تولید دارو علیه آن مورد استفاده قرار گیرد.

محمد امین علی یاری

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط