رشد 30 درصدی در بازار ریپل

30 درصد رشد قیمت ریپل تنها در 24 ساعت؛ XRP در بالاترین قیمت 4 ماه گذشته

جمیله احسانی

منبع : Decrypt

رشد 30 درصدی در بازار ریپل؛ XRP در بالاترین قیمت 4 ماه گذشته

ریپل (XRP)، رمزارزی که از نظر ارزش بازار چهارمین رتبه را در جهان دارد، امروز به قیمت 0.4 دلار رسید؛ یعنی بالاترین قیمت از ژوئیه (مرداد). قیمت این رمزارز در 24 ساعت حدود 30 درصد افزایش یافت.

به گزارش دِکیرپت، ریپل، چهارمین ارز با ارزش بازار ارزهای دیجیتال، با ارزش بازار 16.68 میلیارد دلار، امروز به قیمت 0.4 رسید. این قیمت بالاترین رقم ریپل از ژوئیه گذشته تا به امروز بوده است. این رقم در مقایسه با قیمت 0.286 دلار روز گذشته‌، جهشی 30 درصدی را تجربه کرد.

به طور کلی، ارزش بازار جهانی رمزارزها با 3٪ افزایش به 529.5 میلیارد دلار رسید.

افزایش قیمت ریپل بخشی از رالی صعودی این هفته بازار بود. در 24 ساعت گذشته، قیمت بیت‌کوین  1.19٪ و اتریوم  0.74% افزایش یافت. در حال حاضر قیمت بیت‌کوین  18،504 دلار و قیمت اتریوم 509 دلار است.

در هفته گذشته بازارهای بیت‌کوین، ریپل و اتریوم رونق گرفته و رشد خوبی را تجربه کرد. قیمت بیت‌کوین که در هفته پیش 15،865 دلار بود، با افزایش بیش از 15 درصد و قیمت اتریوم که 457 دلار بود با 11٪ افزایش نسبت به هفته قبل مواجه شدند. افزایش هفتگی ریپل نیز 48% بوده است.

به نظر می‌رسد در تحلیل این رشد عالی باید اثرات کوید 19 و پیروزی زودرس «جو بایدن» در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا را هم در نظر گرفت.

ریپل ارز دیجیتالی است که توسط بانک‌ها موسسات مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از آن برای تسویه حساب‌های آنی و جابه‌جایی پول به بانک‌ها با هزینه کم استفاده می‌کنند.

قوانین سخت گیرانه وضع شده از سوی نهاد‌های نظارتی آمریکا، فعالیت‌های ریپل را تا حدی محدود کرده است. اما این محدودیت‌ها عمر طولانی نخواهد داشت.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط

۳ دلیل برای سقوط بیت کوین به زیر ۳۰,۰۰۰ دلار

۳ دلیل برای سقوط بیت کوین به زیر ۳۰,۰۰۰ دلار

بیت کوین در شرف سقوط به زیر سطح ۳۰,۰۰۰ دلار قرار گرفته است و حمایت خریداران روز به روز کمتر می‌شود. در صورت شکسته شدن حمایت ۳۰,۰۰۰ دلاری، سطح ۱۸,۹۰۰ دلار حمایت بعدی بیت کوین خواهد بود. بیت کوین هفته خود را با جهش سریع به قیمت ۳۴,۹۱۵ دلار آغاز کرد، این سطح بالاترین قیمت از تاریخ ۲۱ ژانویه (۲ بهمن) است، روزی که با سقوط ۱۶ درصدی ارزش شماره یک بازار همراه بود.

تحلیل - 8 بهمن 1399
رئیس بانک مرکزی انگلیس ریپل را توصیه می‌کند

رئیس بانک مرکزی انگلیس ریپل را توصیه می‌کند

اندرو بیلی (Andrew Bailey)، رئیس بانک مرکزی انگلیس، می‌گوید هزینه انتقال پول به کشورهای خارجی بیش از حد گران است.

خبر - 7 بهمن 1399
کراکن، آخرین صرافی که معاملات ریپل را متوقف می‌کند

کراکن؛ آخرین صرافی که معاملات ریپل را متوقف می‌کند

صرافی ارز دیجیتال کراکن (Kraken) روز جمعه اعلام کرد که در تاریخ 29 ژانویه (10 بهمن) معاملات ریپل (XRP) را برای کاربران آمریکایی خود متوقف خواهد کرد. این صرافی اعلام کرده است که واریز و برداشت‌های ریپل را متوقف نخواهد کرد، با این حال کاربران آمریکایی تنها دو هفته فرصت دارند تا به خرید و فروش ریپل بپردازند.

خبر - 30 دی 1399