روزهای خوب بدون کارمزد؛ پایان طرح کارمزد صفر BUSD در بایننس

صرافی بایننس یک روز مانده به پایان مهلت استفاده از طرح کارمزد صفر در بازارهای BUSD، این طرح را تا 8 فوریه (20 بهمن) تمدید کرد.

mammad

منبع : Binance

Binance Extends Zero Maker Fee Promotion for BUSD to 2021/02/08

title

به گزارش آسان بیت کوین و بر اساس اعلام رسمی صرافی بایننس، طرح کارمزد صفر در بازارهای BUSD که قرار بود تا 10 اکتبر (19 مهر) سال جاری به پایان برسد، باتوجه به استقبال مشتریان برای 4 ماه دیگر تمدید شد. با این حساب از زمان انتشار این گزارش تنها 2 ماه تا پایان طرح کارمزد صفر BUSD باقی مانده است.

باتوجه به انگیزه بایننس برای ایجاد شرایط رقابتی در برابر سایر استیبل کوین‌های دلاری بازار ارز دیجیتال، از جمله تتر (USDT)، می‌توان پیش‌بینی کرد که پس از پایان طرح کارمزد صفر BUSD نیز شرایط ویژه‌ای برای استفاده معامله‌گران از BUSD از سوی این صرافی در نظر گرفته شود. در این صورت می‌توان دو حالت را برای ادامه راه BUSD متصور شد؛ یک راه این است صرافی بایننس کارمزدهای معامله‌‌گری در بازارهای BUSD را نسبت به سایر ارزها کاهش دهد تا بتواند میل به استفاده از BUSD را در میان مشتریان خود حفظ کند، راه ساده‌تر و البته نزدیک‌تر به خواسته کاربران هم این است که طرح کارمزد صفر بازارهای BUSD مجدداً تمدید شود.

با این اوصاف تا اعلام رسمی بایننس در رابطه با وضعیت طرح کارمزد صفر BUSD، بهتر است که تاریخ 20 بهمن را فراموش نکنید.

 

 

برچسب ها :

نظرات

User

حسین خسروی :

بسیار عالی

پاسخ
17

پاسخ علی کلایی :

اره

پاسخ
18

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط