روز تعیین جهت بیت کوین !

مروز7 اکتبر 2020 (16/7/1399) قیمت بیت کوین به تتر در پایین ترین ساعات به حدود 10546 رسید.

Hamid2

نویسنده : حمید احمدزادگان

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بیت کوین

امروز7 اکتبر 2020 (16/7/1399) قیمت بیت کوین به تتر در پایین ترین ساعات به حدود 10546 رسید که در واقع از مرز حمایت کانال نواسانات هفتگی (در کندل استیک هفتگی) پایین تر رفت اما هنوز میتوان گفت که قیمت در حوزه خط حمایت قرار دارد ، (شکل زیر) بنابراین فردا می تواند برای معامله گرانی که با کندل های هفتگی تحلیل می کنند حائز اهمیت باشد ، اگر روند کاهش قیمت فردا نیز ادامه یابد میتوان گفت که خط حمایت این کانال قیمت شکسته شده و آن را به عنوان سیگنال فروش لحاظ کرد ، اما اگر قیمت جهت معکوس به خود بگیرد و افزایش قابل توجهی نشان دهد و دوباره به داخل کانال بازگردد می توان به ادامه روند تا سقف کانال طی چند هفته آینده امیدوار بود که می تواند به عنوان سیگنال خرید لحاظ شود.

اندیکاتور RSI نیز در نزدیکی 50 نوسان می کند که این خط مرزی را تایید می کند.

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۱ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۱ مهر
وضعیت بازار؛ قرمز همچنان رنگ حاکم بر بازار است
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط