رونمایی از اتوبوس برقی تولید داخل در تهران

sutun

نویسنده : مهدی نادری

سردبیر آسان بیت کوین

رونمایی از اتوبوس برقی تولید داخل در تهران

title

محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره رونمایی از یک دستگاه اتوبوس‌ برقی طی روز جاری در بوستان گفت‌وگو اظهار داشت: یک دستگاه اتوبوس برقی محصول مشترک نهاد علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه تهران و کارخانه زرین‌خودرو اصفهان وابسته به وزارت دفاع تولید شده که امروز رونمایی می‌شود.

وی افزود: قوای محرکه و بُرد الکترونیکی این اتوبوس توسط نهاد علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه تهران تولید شده و بخش اتوبوسی آن توسط کارخانه زرین‌خودرو اصفهان ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ادامه داد: این اتوبوس برقی نسخه اولیه اتوبوس‌هایی است که به صورت برقی قرار است در کشور تولید شود و  شهرداری جهت حمایت از حمل و نقل پاک و توجه به سال تولید،پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها قرار است تفاهم‌نامه‌ای را در این زمینه منعقد کند.

ترفع در پاسخ به این پرسش که اتوبوس‌های برقی قرار است در کدام خطوط اتوبوسرانی تهران مورد استفاده قرار گیرد گفت: ما تلاش می‌کنیم اتوبوس‌های برقی در هسته مرکزی شهر که بیشترین آلودگی هوا را دارند مورد استفاده قرار گیرند.


برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

بازگشت پرقدرت سردار به ترکیب زنیت/دبل آزمون مقابل تیم آلمانی

title

زنیت روسیه در دیدار دوستانه امروز به مصاف کارلسروهه رفت و به برتری ۳ بر یک دست یافت.

در این بازی سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت و موفق به ثبت دو گل در دقایق ۱۳ و ۳۹ شد.

مهاجم ایرانی که به دلیل مصدومیت در دیدار زنیت مقابل وردربرمن مدتی از ترکیب دور بود، پس از بازگشت، درخشان ظاهر شد.

آزمون با این درخشش نشان داد که برای حضور در ترکیب زنیت در سوپرجام روسیه کاملا آماده است.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط