رکوردشکنی ترافیک اینترنتی صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه مه؛ ۶۴۰ میلیون بازدید در ۳۰ روز

ماه گذشته حجم ترافیک صرافی‌های ارز دیجیتال رکوردزنی کرد و صرافی بایننس بیشترین سهم از این بازدید‌ها را به خود اختصاص داده است.

sutun

نویسنده : مهدی نادری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

رکوردشکنی ترافیک اینترنتی صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه مه؛ ۶۴۰ میلیون بازدید در ۳۰ روز

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از دِبلاک‌کریپتو، طبق داده‌های دِبلاک، حجم ترافیک اینترنتی صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه مه (اردیبهشت) رکوردزنی کرده و به ۶۳۸.۲ میلیون بازدید در ماه رسیده است.


نمودار حجم ترافیک اینترنتی صرافی‌های ارز دیجیتال:ترافیک اینترنتی صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه مه در مقایسه با ماه آپریل رشدی ۲۰.۴ درصدی داشته است. بازدید ۶۳۸.۲ میلیونی از صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه مه ۱۰۸ میلیون بازدید بیشتر از رکورد قبلی بیشترین بازدید ماهانه است. رکورد قبلی در ژانویه ۲۰۱۸ (دی ۹۶) زده شده بود و ۵۳۱.۷ میلیون بازدید در ماه بود.

بایننس با ۳۹.۴ درصد بیشترین سهم از این حجم ترافیک را به خود اختصاص داده و در رتبه بعدی کوین‌بیس با سهم ۱۹.۱ درصدی قرار دارد.


نمودار سهم صرافی‌ها از ترافیک اینترنتی:لینک کوتاه: https://b2n.ir/j19103

برچسب ها :

گپ و گفتی با مدیرعامل و بنیان گذاران صرافی تبدیل
مدیرعامل صرافی بایننس خواستار همکاری با قانون‌گذاران است
صرافی بایننس سقف برداشت روزانه برای حساب‌های تأییدنشده را به ۰.۰۶ بیت کوین کاهش داد
سهام صرافی بایننس به صورت عمومی عرضه خواهد شد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

نوزادان کرونایی در البرز جان سالم به در بردند/شاه کلید «شیرمادر» کارساز شد

title

یک متخصص کودکان و نوزادان در البرز با اشاره به مزایا و منافع شیر مادر برای نوزادان و لزوم مقابله با مافیای شیر مصنوعی گفت: تمام نوزادان کرونا مثبت در استان البرز با بهره گیری از شیرمادر از آنتی بادی لازم برخوردار شدند و موفق شدند کرونا را شکست داده و درمان شوند.هیچ نوزاد کرونایی در البرز فوت نکرده است.

منبع : خبرگزاری فارس

مطالب مرتبط

بیت کوین,صرافی

۱۳,۸۲۰ بیت کوین از بایننس خارج شد؛ بیشترین میزان خروجی از ۳۰ فروردین

طبق اطلاعات ارائه شده توسط شرکت تحلیلی «IntoTheBlock»، در روز سه شنبه ۲۷ جولای (۵ مرداد)، ۱۳,۸۲۰ بیت کوین از صرافی بایننس منتقل شده است.

خبر - ۵ روز پیش
صرافی بایننس,ارز دیجیتال,ژائو,صرافی غیر متمرکز

مدیرعامل صرافی بایننس خواستار همکاری با قانون‌گذاران است

چان پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، اعلام کرده است که هم‌زمان با گسترش شعبه‌های منطقه‌ای صرافی بایننس، او خواستار همکاری این صرافی با قانون‌گذاران محلی است.

خبر - ۶ روز پیش
بیت کوین,صرافی بایننس,ارز های دیجیتال,ژائو,محدودیت,احراز هویت

صرافی بایننس سقف برداشت روزانه برای حساب‌های تأییدنشده را به ۰.۰۶ بیت کوین کاهش داد

صرافی بایننس در تلاش برای کاهش فشارهای قانون‌گذاران مالی، محدودیت‌های جدیدی را برای حساب‌های تأییدنشده وضع کرد. این صرافی با انتشار پستی در بلاگ خود اعلام کرد، سقف برداشت روزانه از صرافی، برای کاربرانی که تنها مراحل ابتدایی تأیید حساب خود را انجام داده‌اند، به ۰.۰۶ بیت کوین کاهش خواهد یافت.

خبر - ۶ روز پیش