رکوردشکنی معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز

رشد پیوسته حجم معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز نشان از افزایش علاقه عمومی نسبت به این صرافی‌ها دارد.

mammad

منبع : The Block

رکوردشکنی معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «The Block»، حجم معاملات انجام شده در صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) در ماه فوریه به اوج تاریخی ماهانه خود رسید. حجم معاملات فوریه به ۷۲.۸۹ میلیارد دلار رسید، این رقم در مقایسه با ژانویه افزایشی ۱۲ میلیارد دلاری داشته است.

صرافی یونی سواپ (Uniswap) با حجمی معادل ۳۶.۶ میلیارد دلار، بیشترین رشد ماهانه را تجربه کرده است و همچنان در میان صرافی‌های غیرمتمرکز پیش‌تاز است. صرافی‌های سوشی سواپ (Sushiswap) و کرو (Curve) هم با حجمی معادل ۱۴.۹۳ و ۴.۴۲ میلیارد دلار به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

درآمد ماینرهای اتریوم در فوریه به اوج تاریخی خود رسید. بیش از نیمی از درآمد ماینرهای اتریوم در این ماه از منبع کارمزدهای شبکه حاصل شده است. درآمد ماینرهای اتریوم تحت‌تاثیر رشد قیمت اتر به اوج خود رسید. قیمت اتر در ماهی که گذشت برای مدتی از ۲,۰۰۰ دلار عبور کرد.

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط