ریپل به تتر؛ بازار جدید در صرافی اکسیر

صرافی ایرانی اکسیر از اضافه شدن بازار XRP-USDT به بازارهای تحت پوشش خود خبر داد.

zahraJamshidi

منبع : آسان بیت کوین

XRP-USDT

title

درپی نظر سنجی اکسیر از کاربران خود در رابطه با بازار‌های محبوب و پس از اضافه شدن اتر-تتر ، لینک-تومان و ترون-تومان به بازار‌های تحت پوشش این صرافی، سرانجام اکسیر از بازار ریپل-تتر نیز رونمایی کرد.

متن اطلاع رسانی اکسیر در مورد بازار جدید ریپل-تتر از این قرار است:

"کاربران محترم و گرانقدر اکسیر،

بنا به درخواست شما عزیزان، بازار ریپل- تتر XRP-USDT)) در روز دوشنبه 17 آذرماه 1399 به‌عنوان پانزدهمین بازار، به مجموعه بازارهای پلتفرم اکسیر اضافه شده و در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفت."

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط