ریپل تنهاتر از همیشه؛ OKCoin هم معاملات ریپل را متوقف می‌کند

یکی دیگر از صرافی‌های برجسته‌ی ارز دیجیتال درحال برنامه‌ریزی برای متوقف کردن معاملات ریپل است.

mammad

منبع : CRYPYO BRIEFING

ریپل تنهاتر از همیشه؛ OKCoin هم معاملات ریپل را متوقف می‌کند

title

به گزارش کریپتو بریفینگ، صرافی اوکی کوین (OKCoin) اعلام کرده است که معاملات و سپرده‌گذاری‌های (Deposit) ریپل را از ۴ ژانویه ۲۰۲۱ (۱۵ دی) متوقف خواهد کرد.

در ۲۲ دسامبر ۲۰۲۰ (۲ دی) کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایلات متحده آمریکا جزئیات مربوط به شکایتی را منتشر کرد که براساس آن ریپل به جذب سرمایه از فروش اوراق بهادار ثبت نشده «XRP» مهتم شده است.

صرافی اوکی کوین شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایلات متحده آمریکا از ریپل را دلیل توقف معاملات این ارز دیجیتال اعلام کرده است.

اوکی کوین اعلام کرده است:

«باتوجه به این‌که مراحل دادرسی در حال انجام است، ما تشخیص دادیم که تعلیق معاملات و سپرده‌گذاری‌های ریپل از ۴ ژانویه ۲۰۲۱ (۱۵ دی)، بهترین اقدام برای اوکی کوین است.

اوکی کوین اشاره‌ای به شرایط و زمان بازگشایی ریپل نکرده است، با این وجود این توقف می‌تواند دائمی باشد.»

در اعلامیه اوکی کوین آمده است:

«به احتمال زیاد دستیابی به یک راه‌حل برای این شرایط زمان‌بر خواهد بود. اگر اطلاعاتی به دست ما برسد که بتواند شرایط را تغییر دهد حتما مشتریان خود را مطلع خواهیم کرد.»

اوکی کوین اولین صرافی نیست که معاملات ریپل را متوقف می‌کند. دیگر صرافی‌های ارز دیجیتال از جمله بیت استمپ (Bitstamp)، کراس تاور (CrossTower)، بیکسی (Beaxy)، «B2C2» و «OSL» نیز معاملات ریپل را متوقف و یا از لیست خود خارج کرده‌اند. صرافی کوین بیس نیز قصد دارد از روز ۱۹ ژانویه ۲۰۲۱ (۳۰ دی) معاملات XRP خود را متوقف کند.

براساس اعلام اوکی کوین، از ساعت ۶:۳۰ صبح (به وقت تهران) روز ۴ ژانویه ۲۰۲۱ (۱۵ دی) معاملات آنی (Spot)، معاملات مارجین (Margin) و سپرده‌گذاری‌های ریپل تا اطلاع ثانوی متوقف می‌شود.

اوکی کوین همچنین از سرمایه‌گذارانی که در بازار «XRP/USD» معاملات مارجین باز دارند خواسته است تا دارایی‌های اسقراضی خود را قبل از ساعت ۶:۳۰ صبح (به وقت تهران) روز ۳ ژانویه (۱۴ دی) بازگردانند. اگر کاربری معاملات مارجین خود را نبندد، اوکی کوین به صورت خودکار معامله را تسویه کرده و قرارداد وام را می‌بندد.

اوکی کوین پیش از این از معاملات آنی و مارجین ریپل در بازار دلاری خود پشتیبانی می‌کرد. حجم معاملات روزانه ریپل در اوکی کوین حدود ۱۰۰,۰۰۰ دلار است که کمتر از ۱ درصد از حجم کل معاملات این صرافی را تشکیل می‌دهد.

شایان ذکر است که تصمیمات اوکی کوین ارتباطی با صرافی اوکی اِکس (OKEx) ندارد.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط