ریپل همکاری با یکی از بزرگترین شرکای خود را متوقف کرد

ریپل (Ripple) دوشنبه اعلام کرد که همکاری خود با مانی‌گرام (Moneygram) را به زودی پایان می‌دهد. مانی‌گرام یکی از بزرگترین شرکای ریپل در سال‌های اخیر بوده است.

mammad

منبع : The Block

ریپل همکاری با یکی از بزرگترین شرکای خود را متوقف کرد

title

به گزارش «The Block»، ریپل در گزارشی اعلام کرده است که با مانی‌گرام در یک توافق دوجانبه تصمیم به پایان همکاری گرفته ­اند.

برد گارلینگ هاوس (Brad Garlinghouse)، مدیر عامل ریپل، در توییتی گفت:

«در حالی­که نبود چارچوب قانونی برای ارز دیجیتال، آب را برای تجارت ­ها و مشتریان آمریکایی گل آلود کرده ­است،   نمی­ توان آنچه که ریپل و ام‌جی‌آی (MGI) با همکاری یکدیگر به دست آورده­ اند را انکار کرد. تاکنون میلیاردها دلار تراکنش‌های برون‌مرزی از طریق نقدینگی آنی ریپل منتقل شده است.»

ریپل همچنین خاطر نشان کرد که هر دو شرکت «متعهد می ­شوند تا رابطه­ شان را در آینده از سر بگیرند.»

همکاری ریپل و مانی‌گرام به سال ۲۰۱۹ باز می‌گردد. در آن زمان گزارش شد که مانی‌گرام توافق کرده است که از XRP به عنوان بخشی از فرایند مبادله ارزهای خارجی استفاده کند، این در حالیست که ریپل کنترل کامل بر این ارز دیجیتال داشته است. هرچند که در پرونده‌های عمومی فاش شده است، مانی‌گرام XRPهای دریافت شده از سوی ریپل را نگه نداشته و به محض دریافت آنها را فروخته است.

ماه گذشته، مانی‌گرام استفاده از پلتفرم ریپل را در سایه دعوای حقوقی بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) معلق کرد. کمیسیون بورس علیه گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، شکایت کرد.

از ماه دسامبر (آذر)، ریپل پاسخ رسمی خود را به دادگاه ارائه کرده است. این در حالی است که گارلینگ هاوس و لارسن هر دو اعلام کرده‌اند که به‌دنبال رد پرونده و رفع اتهامات در دادگاه هستند.لینک کوتاه: https://b2n.ir/y76931 

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط

سوابق بانکی ریپل توسط کمیسیون بورس آمریکا بررسی می‌شود

سوابق بانکی ریپل توسط کمیسیون بورس آمریکا بررسی می‌شود

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) قصد دارد جزئیات بانکی کریس لارسن و گارلینگهاوس را بررسی کند. کمیسیون بورس مدعی است که ریپل اوراق بهادار «XRP» را بدون ثبت به فروش رسانده است و متهمین از منبع فروش این اوراق بهادار درآمدی ۶۰۰ میلیون دلاری کسب کرده‌اند.

خبر - 24 اسفند 1399
مدیرعامل ریپل: درصورت شکست ریپل در دادگاه، شرکت را به خارج از آمریکا منتقل خواهیم کرد

مدیرعامل ریپل: درصورت شکست ریپل در دادگاه، شرکت را به خارج از آمریکا منتقل خواهیم کرد

برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse)، مدیرعامل شرکت ریپل، در مصاحبه‌ای گفته است که اگر در دعوای حقوقی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا شکست بخورد، شرکت را به خارج از آمریکا منتقل خواهد کرد.

خبر - 19 اسفند 1399
کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا درخواست دارندگان XRP برای عفو ریپل را رد کرد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا درخواست دارندگان XRP برای عفو ریپل را رد کرد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا و رییس سابق این سازمان، ایلاد رویزمن (Elad Roisman)، دادخواست دارندگان ریپل را در مقابل حکم دادگاه عالی که در اوایل ژانویه (دی) ارائه شده بود رد کرد.

خبر - 17 اسفند 1399