سختی شبکه بیت کوین برای اولین بار از ماه می، افزایش یافت

به نظر میرسد سقوط شدید چند هفته‌ای بیت کوین پایان یافته است و به دنبال آن ،سختی استخراج شبکه آن نیز که یک معیار جدایی ناپذیر از آن است، بازیابی شده است. سختی شبکه یا استخراج متغیری است که توسط آن یک ارز دیجیتال با افزودن یک بلاک جدید بیت کوین به شبکه خود رقابت می‌کند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

سختی استخراج,بیت کوین,اتریوم,h

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، بر اساس بروزسانی جدید از سوی بلاک چین بیت کوین، سختی آن برای اولین بار از ۱۳ مه ۲۰۲۱ (۲۳ اردیبهشت) افزایش یافته است.

 


صبح امروز ، این معیار با بیش از ۶ درصد افزایش از ۱۳.۶۷ تریلیون به ۱۴.۵ تریلیون رشد کرد، اما همچنان فاصله قابل توجهی تا سقف آن است و این رشد پس از افت شدیدی صورت گرفته است.

از اواسط ماه مه (اواخر اردیبهشت) ، سختی بیت کوین  برای اولین بار در تاریخ است که پنج بار متوالی منفی دیده می‌شود. این شاخص سقف‌های تاریخی خود در حدود ۲۵.۰۵ تریلیون به سطوح دسامبر ۲۰۱۹ (آذر ۱۳۹۸) کاهش یافته است.

علاوه بر آن ،نرخ هش ریت بیت کوین نیز در این مدت نیز افزایش یافت و به بالای مرز ۱۰۰ اگزاهش بر ثانیه بازگشت. در حال حاضر در حدود ۱۱۲.۸۲ اگزاهش بر ثانیه است.

مسیر جدید مراکز ماینینگ

موفقیت اولیه ماینر‌های چینی در جهت مهاجرت می‌تواند عامل اصلی رشد سختی شبکه بیت کوین باشد. ایالات متحده یکی از مقاصد اصلی برای ماینر‌ها است .

همچنین قزاقستان ، مغولستان ، پاکستان و حتی برخی از کشورهای آفریقایی نیز سایر مقاصد ماینر‌ها بوده‌اند.

لینک کوتاه: b2n.ir/q20645 

برچسب ها :

السالوادور همچنان بیت کوین می‌خرد!
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط