سقوط بزرگ جبران شد؛ XRP در بالاترین قیمت ۴۰ روز اخیر

پس از آن‌که برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse)، مدیرعامل ریپل، اطمینان داد که این شرکت در تقابل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در دادگاه پیروز می‌شود، قیمت «XRP» به بالاترین سطح خود در ۵ هفته گذشته رسید. اکنون XRP با رسیدن به این قیمت زیان حاصل از سقوط بزرگ ماه دسامبر (آذر) را کاملاً جبران کرده است.

mammad

منبع : UTODAY

سقوط بزرگ جبران شد؛ XRP در بالاترین قیمت ۴۰ روز اخیر

title

به گزارش یوتودی، توکن XRP که متعلق به شرکت ریپل است، امروز در بالاترین قیمت خود به ۰.۶۵۳ دلار رسید. در اواخر ماه دسامبر (آذر) پس از علنی شدن شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از ریپل، قیمت XRP در سقوطی بی‌سابقه از ۰.۶۲۳ دلار به ۰.۱۷۰ دلار رسید. اکنون XRP با رسیدن به این قیمت زیان حاصل از سقوط بزرگ ماه دسامبر (آذر) را کاملاً جبران کرده است.


نمودار قیمت ریپل (نما ۱ روزه بازار XRP/USD)

ریپل اطمینان دارد که در دادگاه پیروز می‌شود

دارندگان XRP که اخیراً مجاز به دخالت در پرونده ریپل شده‌اند، ادعا می‌کنند که شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از این شرکت، خسارتی چند میلیارد دلاری به آنها وارد کرده است.

برد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل، در آخرین مصاحبه خود با شبکه سی‌ان‌ان (CNN)، اطمینان داد که این شرکت در تقابل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا پیروز می‌شود.

نبرد حقوقی ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار بیش از ۴ ماه به طول انجامیده است.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط