سلو؛ بازار جدید در بایننس

ارز دیجیتال سلو (CELO) روز سه‌شنبه 16 دی، ساعت 12 (به‌وقت تهران) در صرافی بایننس عرضه خواهد شد.

mammad

منبع : Binance

سلو؛ بازار جدید در بایننس

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از وب سایت رسمی بایننس، ارز دیجیتال سلو برای اولین بار در بازار جفت ارزهای سلو/بیت کوین (CELO/BTC) و سلو/تتر (CELO/USDT) صرافی بایننس عرضه خواهد شد. خرید و فروش سلو از روز سه‌شنبه 16 دی، ساعت 12 ظهر (به‌وقت تهران) در صرافی بایننس امکان‌پذیر می‌باشد.

سلو یک پلتفرم منبع باز (Open Source) است که از انواع برنامه‌های غیرمتمرکز، قراردادهای هوشمند و پرداخت‌های‌ با استفاده از آدرس ایمیل و شماره تلفن پشتیبانی می‌کند.

در اطلاعیه عرضه اولیه سلو در بایننس مطابق دیگر اطلاعیه‌های عرضه اولیه این صرافی، به این نکته اشاره شده است که؛ ارزهایی که برای اولین بار در یک صرافی عرضه می‌شوند معمولاً نوسانات قیمتی بیشتری را تجربه می‌کنند و سرمایه‌گذاری در این ارزها ریسک بیشتری نسبت به ارزهای با سابقه بازار ارز دیجیتال دارد.

 

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط