سه میلیون دلار شیبا اینو توسط یک نهنگ اتریوم تنها در ۲ روز خریداری شد

اخیراً اخباری مبنی بر اینکه هولدرهای بزرگ اتریوم (ETH) به طور فعال ارز دیجیتال محبوب شیبا اینو (SHIB) را خریداری، هولد و معامله می‌کنند، افزایش یافته است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

شیبا اینو,SHIB,نهنگ,نهنگ اتریوم

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، دوباره مشخص شد که یک نهنگ اتریوم با نام مستعار « BlueWhale0159» تقریباً ۳ میلیون دلار شیبا اینو خریداری کرد.

بر اساس گزارش پلتفرم «WhaleStats»، تنها در دو روز، یک سرمایه‌گذار بزرگ ۲۶۷ میلیارد شیبا اینو دیگر به پرتفوی (دارایی‌های) خود اضافه کرد. در عین حال، شیبااینو بزرگترین پوزیشن نهنگ‌های اتریوم، جدای از خود اتریوم، از نظر ارزش دلاری است. این گروه از سرمایه‌گذاران دارای ۴۵.۴۵ تریلیون دلار شیبااینو به ارزش ۵۰۳ میلیون دلار در داراییهای خود هستند که معادل ۱۹.۷۶ درصد از کل پرتفوی آنها است. جالب اینجاست که سهم شیبااینو تقریباً برابر با سهم استیبل کوین‌های USDT و USDC در این سبد است.

آیا خریدهای شیبااینو نهنگ‌ها با اخبار شیبا اینو مرتبط است؟

به سختی می‌توان گفت که کدام اول رخ می‌دهد: اخبار مثبت در مورد شیبااینو یا خرید نهنگ، اما به نظر می‌رسد که این رویدادها دست به دست هم می‌دهند. بنابراین، به عنوان مثال، قبل از خرید ۳ میلیون دلاری که در بالا توضیح داده شد، اخباری مبنی بر این امکان وجود داشت که دارندگان شیبااینو اکنون مستقیماً در SHIB پرداخت کنند. به یاد بیاورید که چنین گزینه‌ای در نتیجه ادغام توکن در سرویس پرداخت انبوه از ارائه دهنده پرداخت کریپتو «NOWPayments» امکان پذیر شد. در همان زمان، خرید نهنگ‌های شیبا قبل از چنین رویدادهای بزرگی انجام می‌شد، اما همیشه اخباری مبنی بر پذیرش شیبا به عنوان وسیله‌ای برای پرداخت، یا توسعه اکوسیستم شیبا اینو در جایی در نزدیکی ظاهر می‌شد، همانطور که در زمانی که اتفاق افتاد. اولین جزئیات در مورد شیباریوم ظاهر شد.

به نظر می‌رسد در این مورد جای حدس و گمان وجود ندارد و دارندگان عمده اتر قطعا برنامه‌های خاص خود را برای چنین توکن محبوبی دارند.

لینک کوتاه:b2n.ir/u71088 

 

بازی شیبا سرانجام از راه رسید
تصویر جدیدی از متاورس شیبا اینو منتشر شد
بازی شیبا دیرتر به بازار می‌آید
۴۷۷ میلیارد شیبا توسط نهنگ‌ها خریداری شد
خرید ۶۰۰ میلیارد توکن شیبا اینو توسط نهنگ‌های برتر اتریوم

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط

شیبا اینو,SHIB,هولدر,نهنگ,نهنگ اتریوم

خرید ۶۰۰ میلیارد توکن شیبا اینو توسط نهنگ‌های برتر اتریوم

طبق داده‌های ارائه شده توسط ویل استاتس (WhaleStats) در ۲۴ ساعت گذشته بزرگ‌ترین نهنگ‌های اتریوم نزدیک به ۶۰۰ میلیارد توکن شیبا اینو جمع‌آوری کرده‌اند. ویل استاتس می‌گوید که ۱۰۰ نهنگ برتر اتریوم طی شبانه روز گذشته رقم خیره‌کننده ۵۹۸,۶۱۸,۵۷۲,۵۲۴ واحد از میم کوین شیبا اینو را با ارزشی ۷.۸ میلیون دلاری خریداری کرده‌اند. این نهنگ‌ها در حال حاضر مجموعاً بیش از ۱۵۵.۷ میلیون دلار شیبا اینو در کیف پول‌های خود نگهداری می‌کنند و این میم کوین ۵.۲۹ درصد از سبد دارایی دیجیتال آنها را به خود اختصاص داده است.

خبر - ۳ هفته پیش
شیبا اینو,تحلیل تکنیکال,قیمت شیبا اینو,SHIB

تحلیل تکنیکال شیبا اینو؛ پنج شنبه ۱۷شهریور

شیبا اینو(SHIB) در حال حاضر درحالی با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۲۳۲ دلار معامله می شود که خریدارها در بازه زمانی ساعتی به دنبال حفظ سطح ۰.۰۰۰۰۱۲۰۰ دلاری هستند. خریداران شیبا اینو در ۲۶ آگوست(۴ شهریور) با نخستین سیگنال نگران کننده رو به رو شدند که طی آن، فرشونده ها موفق شدند که یک کندل روزانه زیر کانال روند صعودی ببندند...

تحلیل - ۴ هفته پیش
شیبا اینو,بایننس,صرافی,پاداش,بایننس پی

دارندگان شیبا اینو می‌توانند از بایننس پی پاداش دریافت کنند

دارندگان شیبا اینو و دارندگان سایر ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده توسط بایننس پی (Binance Pay) اکنون می‌توانند در بازه زمانی محدودی از ۵ سپتامبر (۱۴ شهریور) تا ۸ سپتامبر (۱۷ شهریور) از پاداش برخوردار شوند. کاربران شیبا اینو در این دوره می‌توانند با مشارکت در بازی توکن پاپ (Token Pay) بایننس پی، جوایزی کسب کنند.

خبر - ۴ هفته پیش
شیبا اینو,نهنگ,کریپت آی

خرید بیش از ۲۲ میلیون دلار شیبا اینو توسط یک نهنگ غول‌آسا

بر اساس گزارش پورتال کریپت آی (Crypt Eye)، یک نهنگ غول‌آسا ناشناس طی هفته گذشته به تنهایی ۱,۷۱۳ تریلیون توکن شیبا اینو خریداری کرده که دارای ارزشی معادل بیش از ۲۲.۲ میلیون دلار است. قابل ذکر است که بیش از یک تریلیون واحد از این میم کوین در ۲۴ ساعت گذشته به این آدرس انتقال یافته است.

خبر - ۱ ماه پیش
شیبااینو,SHIB,تحلیل تکنیکال,قیمت شیبا اینو

تحلیل تکنیکال شیبااینو (SHIB)؛ دوشنبه ۱۴ شهریور

دومین میم کوین محبوب بازار، شیبااینو (SHIB) به تازگی، طی مدت زمان نسبتاً کوتاهی حجم خرید قابل توجهی را شاهد بوده است. در نمودار ۴ ساعته این ارز می بینیم که یک کندل سبز بزرگ پس از عبور از MA (مووینگ اوریج) ۵۰ در تراز ۰.۰۰۰۰۱۲۲ دلار تشکیل شده است...

تحلیل - ۱ ماه پیش
شیبا اینو,تحلیل تکنیکال شیبا اینو,SHIB,قیمت شیبا اینو

تحلیل تکنیکال شیبا اینو(SHIB)؛ پنج شنبه ۳ شهریور

شیبا اینو(SHIB) در ۱۴ آگوست(۲۳ مرداد) به مدت شش روز تمامی سود ۳۵ درصدی حاصل از رالی پیشین خود را از دست داد. این نشان دهنده سیو سود تعداد قابل توجهی از هولدرها است . با این حال، به نظر می رسد این روند اصلاحی، شیبا اینو را به سطح ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلاری نزدیک کرده است.

تحلیل - ۱ ماه پیش