سوابق بانکی ریپل توسط کمیسیون بورس آمریکا بررسی می‌شود

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) قصد دارد جزئیات بانکی کریس لارسن و گارلینگهاوس را بررسی کند. کمیسیون بورس مدعی است که ریپل اوراق بهادار «XRP» را بدون ثبت به فروش رسانده است و متهمین از منبع فروش این اوراق بهادار درآمدی ۶۰۰ میلیون دلاری کسب کرده‌اند.

mammad

منبع : CRYPYO BRIEFING

سوابق بانکی ریپل توسط کمیسیون بورس آمریکا بررسی می‌شود

title

به گزارش کریپتو بریفینگ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا برای بدست آوردن سوابق بانکی کریستین لارسن (Christian Larsen)، رئیس هیت‌مدیره ریپل و برد گارلینگ هاوس (Garlinghouse) ‌مدیرعامل این شرکت، اطلاعیه قانونی صادر کرده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در ادامه روند تحقیقات خود برای شش بانک مختلف احظاریه ­هایی ارسال کرده است تا سوابق بانکی متهمین پرونده ریپل در هشت سال اخیر را مورد بررسی قرار دهد.

این دادخواست مدعی است که ریپل اوراق بهادار «XRP» را بدون ثبت به فروش رسانده است و متهمین از منبع فروش این اوراق بهادار درآمدی ۶۰۰ میلیون دلاری کسب کرده‌اند.

ریپل در تاریخ ۱۱ مارس نامه‌ای به قاضی فدرال نوشت تا جلوی احظاریههای بعدی را بگیرد. وکلای ریپل گفته‌اند جستجوی اطلاعات محرمانه بانکی به‌نوعی «زیادهروی و تجاوز به حریم خصوصی افراد است.»

کمیسیون بورس امریکا علی­رغم تمام کش و قوس ­های پرونده ریپل همچنان مصمم است تا به اطلاعات بانکی متهمین این پرونده دست پیدا کند.

وکیل کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در نامه­ ای جداگانه به مشاور ریپل گفته است که بررسی دقیق میزان فروش XRP بدون داشتن اطلاعات کامل غیرممکن است و برای بررسی­ های کامل به سوابق بانکی متهمین نیاز دارد.

لازم به ذکر است که طبق قانون رازداری بانک‌ها در آمریکا، آژانس ­های فدرال مجاز هستند برای کمک به تحقیقات جنایی و نظارتی به حساب شخصی افراد دسترسی پیدا کنند.

براساس همین قانون، امکان دسترسی به اطلاعات مالی ممکن است منجر به ارائه شواهد بیشتری علیه مدیران ارشد ریپل و حمایت از دادخواست کمیسیون بورس و اوراق ‌بهادار شود.


لینک کوتاه: https://b2n.ir/z55671

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط