سود یک میلیاردی بایننس در سال 2020

به گفته چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیر عامل بایننس، پیش‌بینی می‌شود که سود این صرافی در سال جاری چیزی بین 800 میلیون تا 1 میلیارد دلار باشد.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

binance-2020-exchange-profit-ceo-comments

title

به گزارش «The Block»، ژائو روز جمعه و پس از قرار گرفتن در لیست 50 شخصیت تاثیر‌گذار سال 2020 بلومبرگ (Bloomberg)، این آمار را در اختیار «Bloomberg Businessweek» قرار داد. به گفته ژائو سود پیش‌بینی شده امسال بایننس تقریباً دوبرابر سود سال گذشته این صرافی است که حدود 570 میلیون دلار اعلام شده بود.

بدون شک سال 2020 سال درخشانی برای هر دو پلتفرم بازار نقدی و بازار قرار‌داد‌های آتی (Futures) این صرافی بوده است. بر اساس تحقیقات دِ‌‌بلاک (The Block)، از تاریخ 30 نوامبر (10 آذر) تاکنون، حجم معاملات انجام شده در بازار نقدی بایننس حدود 858 میلیارد دلار و حجم معاملات انجام شده در بازار قرار‌داد‌های آتی این صرافی حدود 991 میلیارد دلار بوده است.


حجم معاملات بازار نقدی بایننس


حجم معاملات بازار قرار‌داد‌های آتی بیت کوین در بایننس

با در‌نظر گرفتن حجم قرار‌داد‌های آتی باز (Open interest)، حجم معاملات انجام شده در پلتفرم قرار‌داد‌های آتی صرافی بایننس از 1 میلیارد دلار عبور کرده است. منظور از قرارداد‌های آتی باز، بخشی از قرار‌داد‌های آتی باقی‌مانده است که هنوز تسویه نشده اند.

بایننس پلتفرم بازار قرار‌داد‌های آتی خود را در سپتامبر 2019 (شهریور 98) راه‌اندازی کرد. از آن زمان تا‌کنون این صرافی به یکی از بهترین بازار‌های مشتقات ارز دیجیتال تبدیل شده است.

مجموع قرار‌داد‌های آتی باز بیت کوین در بایننس

مجموع قرار‌داد‌های آتی باز بیت کوین در بایننس

حجم معاملات انجام شده در پلتفرم بازار نقدی بایننس نیز در مقایسه با سال گذشته رشدی 2.5 درصدی را تجربه کرده است. حجم معاملات بازار نقدی بایننس در سال 2019 حدود 402 میلیارد دلار بوده است.

در صرافی بایننس امکان انجام معاملات قرار‌داد‌های اختیار نیز فراهم شده است، اما داده‌های مربوط به این بخش در پلتفرم‌های جست‌و‌جو دیده نمی‌شود. درآمد بایننس از پنج محصول اصلی این صرافی حاصل می‌شود که شامل بازار نقدی، بازار قرار‌داد‌های آتی، بازار قرار‌داد‌های اختیار، وام‌ها و معاملات نظیر‌به‌نظیر کشور چین است.

چینالیسیس بیت کوین را به ترازنامه مالی خود اضافه می‌کند
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

چینالیسیس,بیت کوین

چینالیسیس بیت کوین را به ترازنامه مالی خود اضافه می‌کند

چینالیسیس، شرکت تحلیل داده‌های حوزه بلاک چین، از همکاری خود با گروه سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال نیویورک (NYDIG)، برای خرید مقدار نامشخصی بیت کوین برای ترازنامه مالی این شرکت خبر داد.

خبر - ۱۳ ساعت پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر

قیمت بیت کوین افزایش چشمگیری را بالاتر از منطقه مقاومت ۶۲,۰۰۰ دلاری آغاز کرد؛ منطقه مقاومت اصلی ۶۳,۰۰۰ دلاری را شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت...

تحلیل - ۱۹ ساعت پیش
ارزش بازار,بیت کوین,اتریوم

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

با افزایش مداوم قیمت بیت کوین و اتریوم، مجموع ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۵ تریلیون دلار عبور کرد. با توجه به داده‌های منتشر شده توسط کوین‌تلگراف مارکتس پرو، با بالا رفتن یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سلامت بازار، بیت کوین همچنان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلاری است.

خبر - ۲۰ ساعت پیش