سوزانده شدن ده‌ها میلیون شیبا چه تأثیری بر قیمت آن دارد؟

داده‌های جدید منتشرشده نشان می‌دهند که امروز در مجموع ۲۴,۰۰۶,۷۲۳ توکن شیبا اینو (SHIB) تنها در عرض یک ساعت و طی دو تراکنش سوزانده شده و برای همیشه از چرخه گردش خارج شده است...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

شیبا اینو,SHIB,توکن سوزی

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «thecryptobasic»، به گزارش پلتفرم «Shibburn»، امروز یک کاربر حدود ۴٫۸ میلیون شیبا اینو را به کیف پول مرده ارسال کرد و به سرعت، ۱۹٫۲ میلیون شیبای دیگر نیز توسط کاربر دیگری سوزانده شد. بر اساس توییت دیگری که توسط این پلتفرم منتشر شده، در ۲۴ ساعت گذشته نیز بیش از ۴۸ میلیون توکن شیبا اینو سوزانده شده است. در نتیجه، نرخ توکن‌سوزی این میم کوین محبوب نسبت به روز گذشته ۶۷ درصد افزایش یافته است.
شایان ذکر است که این پورتال توکن‌سوزی در آوریل امسال راه‌اندازی شد؛ زیرا هولدرهای شیبا خواستار راهی برای کاهش عرضه این میم کوین بودند. طبق گزارش‌ها، تاکنون جامعه شیبا بیش از ۴۱۰ تریلیون شیبا اینو را سوزانده که معادل ۴۱ درصد از عرضه اولیه آن است.
داده‌های موجود نشان می‌دهند که جامعه شیبا تنها در ماه نوامبر ۶۶۶ میلیون شیبا را برای همیشه از چرخه گردش خارج کرده و امیدوار است که این رقم در ماه دسامبر بیشتر هم شود.
در زمان نگارش این خبر، شیبا در محدوده قیمتی ۰٫۰۰۰۰۰۸۳ دلار معامله می‌شود که در ۷ روز گذشته و علی‌رغم افزایش توکن‌سوزی‌ها، ۳٫۵ درصد افت داشته است. در همین حال، به نظر می‌رسد که تقاضا برای این ارز دیجیتال نیز با تداوم بازار نزولی کاهش یافته است. داده‌های «IntoTheBlock» نشان می‌دهند که تعداد آدرس‌های شیبا به میزان ناچیز ۰٫۴۱ درصد در حال رشد است.

لینک کوتاه: b2n.ir/w61288 

  

توسعه‌دهندگان شیبا اینو قصد دارند کیف پول مخصوص این ارز دیجیتال را راه‌اندازی کنند
میانگین زمان نگهداری از توکن‌های‌ شیبا اینو در صرافی کوین بیس به ۲۵۰ روز رسیده است
سیگنال افزایش قیمت BNB در‌پی توکن‌سوزی‌های خودکار این ارز‌دیجیتال
انباشت شیبا اینو توسط نهنگ‌ها و توکن‌سوزی آن ادامه دارد
وویجر به فروش ارزهای دیجیتال خود ادامه می‌دهد

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

توسعه مدل هوش مصنوعی جدیدی که می‌تواند سرطان را در مراحل اولیه تشخیص دهد

title

محققان بریتانیایی مدل هوش مصنوعی جدیدی را توسعه داده‌اند که می‌تواند با دقت بالایی سرطان ریه را در مراحل اولیه تشخیص دهد. این مدل می‌تواند منجر به تشخیص سریع‌تر بیماری و شروع زودتر درمان شود. سرطان سالانه جان نزدیک به ۱۰ میلیون نفر را در سراسر جهان می‌گیرد. در بسیاری از مواقع، درصورت تشخیص به‌موقع بیماری و شروع درمان می‌توان جان افراد را نجات داد. بنابراین دانشمندان زیادی می‌خواهند این بیماری را در مراحل اولیه تشخیص دهند.

منبع :

مطالب مرتبط

شیبا اینو,SHIB,کوین بیس,صرافی

میانگین زمان نگهداری از توکن‌های‌ شیبا اینو در صرافی کوین بیس به ۲۵۰ روز رسیده است

داده‌های صرافی کوین بیس نشان می‌دهد که هولدرهای شیبا اینو به‌طور میانگین ۲۵۰ روز این ارز دیجیتال را هولد می‌کنند. این در حالی است که میانگین زمان نگهداری ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین، اتریوم، کاردانو و سولانا در این پلتفرم کم‌تر از ۲۵۰ روز است. علاوه بر این، کوین بیس تأکید کرده است که شیبا اینو یازدهمین ارز دیجیتال محبوبِ این پلتفرم محسوب می‌شود. با این حال، قیمت شیبا اینو در دو هفته گذشته نزدیک به ۵درصد کاهش یافته و به محدوده ۰.۰۰۰۰۱ دلار رسیده است.

خبر - ۱ ماه پیش
BNB,بایننس,صرافی,توکن سوزی,بی‌ان‌بی چین

سیگنال افزایش قیمت BNB در‌پی توکن‌سوزی‌های خودکار این ارز‌دیجیتال

تیم بایننس در آخرین دوره سه ماهه توکن‌سوزی خودکار خود، بیش از دو میلیون ارز دیجیتال «BNB» را از چرخه توکن‌های در دسترس خارج کرد.

خبر - ۱ ماه پیش
شیبا اینو,SHIB,توکن سوزی,WhaleStats,وال‌استیتس,توکن سوزی

انباشت شیبا اینو توسط نهنگ‌ها و توکن‌سوزی آن ادامه دارد

داده‌های وب‌سایت وال‌استیتس (WhaleStats) نشان می‌دهد که یکی از بزرگ‌ترین نهنگ‌های اتریوم در جهان به اسم بلو‌وال‌۰۰۷۳ (BlueWhale0073) به‌تازگی ۱۴۸,۷۵۲,۳۰۸,۸۶۷ توکن شیبا اینو به ارزش ۱,۶۵۱,۴۸۳ دلار را خریداری کرده است.

خبر - ۱ ماه پیش
وویجر,فروش,لوک‌آن‌چین,شیبا اینو

وویجر به فروش ارزهای دیجیتال خود ادامه می‌دهد

داده‌های وب‌سایت لوک‌آن‌چین (Lookonchain) نشان می‌دهد که پلتفرم ورشکسته‌شده وویجر هم‌اکنون ۵,۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن شیبا اینو به ارزش ۵۷,۲۸۸۳,۶۰۰ دلار دارد که به‌طور قابل‌توجهی در یک هفته گذشته کاهش یافته و از ۶,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن شیبا اینو به ارزش ۸۱میلیون دلار به محدوده مذکور رسیده است.

خبر - ۲ ماه پیش
مارک یوسکو,میم کوین‌,دوج کوین,بیت کوین,شیبا اینو

مارک یوسکو: میم کوین‌ها ارزش ذاتی ندارند

مارک یوسکو، مؤسس و مدیرعامل مورگان گریک کپیتال منیجمنت (Morgan Creek Capital Management)، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده که دلیل راه‌اندازی دوج کوین را درک نمی‌کند. او در گذشته نیز اعلام کرده بود که وقتی ارزهای دیجیتالی مثل دوج کوین و شیبا اینو به صفر برسند، بازار نزولی ارزهای دیجیتال تمام می‌شود. طبق مصاحبه جدید یوسکو، او همچنان دوست دارد روی حرفش بماند، اما باور دارد که سرمایه‌گذاران احمق همچنان به راه خود ادامه می‌دهند. یوسکو به‌طور کلی باور دارد که میم کوین‌ها ارزش ذاتی ندارند و رشد قیمت آن‌ها منطقی نیست.

خبر - ۲ ماه پیش
صرافی,بایننس,شیبا اینو,شعبه آمریکایی بایننس,شیبا اینو,SHIB

حرکت جدید صرافی بایننس در حمایت از شیبا اینو

شعبه آمریکایی بایننس (Binance.US)، صرافی ارز دیجیتالی پیشرو در جهان بر اساس حجم معاملات روزانه، با معرفی یک جفت معاملاتی جدید برای میم کوین محبوب شیبا اینو (SHIB)، اطلاعیه مهمی را برای انجمن شیبا منتشر کرده است.

خبر - ۳ ماه پیش