شایعه عرضه شیبا اینو در رابین‌هود بهای این میم کوین را افزایش داد

پس از آن که امروز شایعاتی مبنی بر پذیرش شیبا اینو توسط پلتفرم معاملاتی رابین‌هود منتشر شد، بهای این میم کوین در ساعات اخیر بیش از ۸ درصد افزایش یافت. گفتنی است که این شایعه به نظر می‌رسد اولین بار توسط حساب کاربری First Squawk در توییتر منتشر شده باشد که به دلیل انتشار اخبار جعلی و جنجالی معروف است. این حساب کاربری در ماه اکتبر نیز به نقل از یک منبع ناشناس گفته بود که شیبا قرار است در رابین‌هود لیست شود که این شرکت چنین ادعایی را تکذیب کرد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

شایعه,شیبا اینو,رابین‌هود,میم کوین

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، قیمت شیبا اینو (SHIB) پس از چندین توئیت مبنی بر اینکه این ارز دیجیتال در نهایت توسط پلتفرم معاملاتی آنلاین رابین هود (Robinhood) در ماه فوریه (بهمن) لیست می‌شود، بیش از ۸ درصد رشد یافت.


 این شایعات سپس توسط حساب توییتر وب سایت مالی آزادی خواه «Zero Hedge» که بیش از ۱/۱ میلیون دنبال کننده دارد، مورد بررسی قرار گرفت.

قیمت این میم کوین پس از یک جهش ناگهانی به ۰/۰۰۰۰۳۲۴۰ دلار رسید.

به نظر می‌رسد این شایعه از حساب توییتری به نام «First Squawk» سرچشمه گرفته باشد که به دلیل انتشار اخبار جعلی مشهور است.

در ماه اکتبر (مهر)، همان حساب کاربری توییت کرد که شیبا اینو به نقل از یک منبع ناشناس در فهرست رابین هود قرار خواهد گرفت. این موضوع توسط این شرکت تکذیب شد.

لینک کوتاه: b2n.ir/y20156 

 

استیبل کوین دای جایگاه پانزدهم بازار ارزهای دیجیتال را از شیبا اینو گرفت
اپلیکیشن رابین‌هود قصد دارد کیف پول ارز دیجیتال غیرامانی خود را راه‌اندازی کند
نهنگ شیبا اینو ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین خریداری کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

دای,استیبل کوین,شیبا اینو,ارزهای دیجیتال

استیبل کوین دای جایگاه پانزدهم بازار ارزهای دیجیتال را از شیبا اینو گرفت

استیبل کوین دای (DAI) از فروپاشی استیبل کوین رقیب خود یعنیUST، بیشترین بهره را برد و با رونق گرفتن پروژه‌اش حالا از شیبا اینو نیز در بازار سبقت گرفت. در حال حاضر استیبل کوین دای با ارزش بازاری ۶.۵۵۳ میلیارد دلاری در جایگاه پانزدهم برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد و شیبا اینو با عملکرد ناامیدکننده خود در جریان سقوط اخیر بازار حالا با ارزش بازار ۶.۴۷۴ میلیارد دلاری در جایگاه شانزدهم قرار دارد.

خبر - ۶ روز پیش
رابین‌هود,ارز دیجیتال,کیف پول,Robinhood,NFT,توکن‌های غیرمثلی

اپلیکیشن رابین‌هود قصد دارد کیف پول ارز دیجیتال غیرامانی خود را راه‌اندازی کند

اپلیکیشن معاملات سهام و ارزهای دیجیتال رابین‌هود (Robinhood) قصد دارد تا سال آینده یک کیف پول ارز دیجیتال غیرامانی را در بلاک چین اتریوم راه‌اندازی کند. مشتریان این کیف پول می‌توانند کنترل کامل ارزهای دیجیتال و توکن‌های غیرمثلی (NFT) خود را داشته باشند. به گفته این شرکت، کیف پول مذکور به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون پرداخت هیچ کارمزدی، ارزهای دیجیتال را مبادله کنند، به خدمات دیفای دسترسی داشته باشند و توکن‌های غیرمثلی خود را ذخیره کنند.

خبر - ۱ هفته پیش
اتریوم,شیبا اینو,نهنگ

نهنگ بزرگ شبکه اتریوم ۵۶ میلیارد شیبا اینو دیگر خریداری کرد

وال استاتس (WhaleStats) گزارش داده که نهنگ رتبه ۷۲ شبکه اتریوم که ۱.۱۴ تریلیون شیبا اینو نگهداری می‌کند، بیش از ۵۶ میلیارد واحد دیگر از این میم کوین به ارزش حدوداً یک میلیون دلار به سبد دارایی‌های خود افزوده است.

خبر - ۲ هفته پیش
نهنگ شیبا اینو,نهنگ,ایپ کوین,سابو,ویل استاتس

نهنگ شیبا اینو ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین خریداری کرد

ویل استاتس (WhaleStats) گزارش داده است نهنگ اتریومی که در رتبه ۲۵ بزرگ‌ترین آدرس‌های این شبکه قرار دارد، بیش از ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین به ارزش ۱۴.۸ میلیون دلار خریداری کرده است. نام آدرس متعلق به این نهنگ، سابو (Sabo) است و بیش از ۳.۷۳ تریلیون توکن شیبا اینو نگهداری می‌کند که ارزشی بالغ بر ۷۴.۴ میلیون دلار دارد.

خبر - ۲ هفته پیش
شیبا اینو,سوزاندن,کیف پول

۴۰۵ میلیون واحد شیبا اینو در ۲۴ ساعت اخیر سوزانده شده است

سرویس رهگیری ارزهای دیجیتال شیب‌برن (Shibburn) که داده‌های اتر اسکن (Etherscan) را دریافت می‌کند، گزارش داده است که در ۲۴ ساعت گذشته چندین فرد و شرکت حدود ۴۰۵ میلیون توکن شیبا اینو را به کیف پول‌های مرده که ویژه سوزاندن توکن هستند، منتقل کرده‌اند.

خبر - ۲ هفته پیش
رابین هود,دوج کوین,شیبا اینو,سولانا

رابین هود علیرغم کاهش درآمد، در سه ماهه اول گام‌های مهمی در تجارت ارزهای دیجیتال برداشته است

درآمد خالص شرکت نسبت به سال گذشته با ۴۳درصد کاهش به ۲۹۹ میلیون دلار رسید. درآمد حاصل از معاملات ارزهای دیجیتال در مدت مشابه با ۳۹درصد کاهش به ۵۴ میلیون دلار رسید. با این حال، علی‌رغم کاهش فروش، خالص حساب‌های سرمایه‌گذاری شده انباشته شرکت با ۲۷درصد افزایش سالانه به ۲۲.۸ میلیون رسید.

خبر - ۴ هفته پیش
دوج کوین,IntoTheBlock,میم کوین

سوددهی دوج کوین به حدود ۶۰ درصد رسید

سودآوری دوج کوین همزمان با موفقیت این میم کوین در برابر فشار فروش قبلی بازار به نزدیک ۶۰ درصد رسیده است. بر اساس داده‌های IntoTheBlock، سوددهی دوج کوین به ۵۸ درصد رسیده است؛ زیرا این میم کوین در حال حاضر در محدوده ۰.۱۴ دلاری معامله می‌شود و طی ۳ روز گذشته، با افزایش قیمت قابل‌توجه ۱۰ درصدی مواجه شده است. این در حالی است که در ماه گذشته، سودآوری دوج کوین به عنوان یک ابزار سرمایه‌گذاری در حدود ۴۰ درصد بود که برای دارایی‌های بی‌ثباتی چون ارزهای دیجیتال، رقم بسیار پایینی محسوب می‌شود.

خبر - ۱ ماه پیش
ای‌ام‌سی,AMC,دوج کوین,شیبا اینو

اپلیکیشن تلفن همراه ای‌ام‌سی پذیرش دوج کوین و شیبا اینو را آغاز کرد

اپلیکیشن تلفن همراه ای‌ام‌سی (AMC) اکنون از دوج کوین و شیبا اینو، میم کوین‌های معروف بازار ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

خبر - ۱ ماه پیش
دوج کوین,شیبتوشی ناکاموتو,میم کوین

پیش‌بینی عجیب سازنده دوج کوین از رشد قیمت این ارز دیجیتال

بیلی مارکوس، سازنده محبوب‌ترین میم کوین بازار ارزهای دیجیتال یعنی دوج کوین، یک پیش‌بینی طنزآمیز از بهای این توکن را در توییتر منتشر کرده است. وی در توییت خود نوشت که دوج کوین تا پایان امروز به یک دلار خواهد رسید.

خبر - ۱ ماه پیش