شبکه اتریوم تاکنون ۵ میلیارد دلار توکن‌سوزی داشته است

در حالی که چند روز به پایان سال ۲۰۲۱ باقی مانده، شبکه اتریوم و توکن بومی آن سال فوق‌العاده‌ای را پشت‌سر گذاشته‌اند، زیرا ارزش اتر از ابتدای سال تاکنون بیش از ۴۵۰ درصد افزایش یافته است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

اتریوم,توکن‌سوزی

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «news.bitcoin» در حالی که چند روز تا پایان سال ۲۰۲۱ باقی مانده است، شبکه اتریوم و توکن بومی آن اتر سال فوق العاده‌ای را پشت سر گذاشتند زیرا ارزش اتر در ۱۲ ماه بیش از ۴۵۰ درصد افزایش یافته است. ۱۴۵ روز پیش، در ۵ آگوست (۱۴ مرداد)، شبکه اتریوم هارد فورک لندن را پیاده سازی کرد و از آن روز تاکنون، ۱,۲۸۳,۲۲۶ اتر به ارزش نزدیک به ۵ میلیارد دلار سوزانده شده است.

توکن سوزی ۵ میلیارد دلاری اتر در ۴ ماه

حدود چهار ماه پیش، اتریوم هاردفورک لندن را پیاده‌سازی کرد و طی آن تعدادی از قوانین جدید را به زنجیره اضافه کرد. متحول‌کننده‌ترین آن شامل EIP-1559 بود، که باعث بهبود مجموعه قوانین اتریوم شد. در این بروزرسانی یک طرح نرخ کارمزد جدید ایجاد شد که به شبکه اجازه می‌داد بخشی از اتر را بسوزاند.

تا امروز،  ۱.۲۸ میلیون اتر به واسطه فرآیند توکن سوزی از بین رفته است، که ارزش آن در حدود ۵ میلیارد دلار است. مقدار ارزش سوزانده شده تا به امروز ۳۱.۵۷ درصد بیشتر از چیزی است که در ۲۴ نوامبر (۳ آذر) سوزانده شده بود. یعنی زمانی که میزان توکن سوزی اتر از ۱ میلیون واحد گذشت. برآوردها نشان می‌دهد که امروزه ۱۱۸,۹۲۶,۶۶۴ اتر در گردش است.

پلتفرم توکن‌های غیرمثلی اوپن‌سی بیشترین اتر را می‌سوزاند

بیشترین میزان اتر سوزی مربوط به بازار توکن‌های غیرمثلی اوپن‌سی (Opensea) است، که طی آن ۱۳۴,۱۲۶ اتر به ارزش ۴۹۸ میلیون دلار در ۹.۵ میلیون تراکنش سوزانده است. انتقال سنتی اتر توسط شرکت کنندگان شبکه از ۵ آگوست (۱۴ مرداد)،  ۱۲۲,۳۶۵ اتر سوزانده است که معادل ۴۸۳ میلیون دلار با استفاده از نرخ ارز اتر امروزی است. صرافی غیرمتمرکز «(dex) Uniswap v2» اتر به ارزش ۴۵۷ میلیون دلار را سوزاند.

استیبل کوین تتر (USDT) که در اتریوم استفاده می‌شود، ۶۷,۹۳۲ اتر به ارزش ۲۶۸ میلیون دلار و «Uniswap v3» ۴۲,۰۲۰ اتر به ارزش ۱۶۷ میلیون دلار سوزانده است. لیست ۵ توکن سوزی برتر اتر شامل، «Metamask» (با ۲۹.۲ هزار اتر سوزانده شده) ، «USDC» ( ۲۵.۹ هزار اتر سوزانده شده)، سوشی ‌سواپ (Sushiswap)  (با ۱۵.۱ هزار اتر سوزانده شده)، و اوپن‌سی (با ۱۴.۸ اتر سوزانده شده است) می‌شود.

لینک کوتاه: b2n.ir/d83102 

 

نهنگ اتریوم پس از ۸ سال بیدار شد
چارلز هاسکینسون: کاردانو غیرمتمرکزتر از تمام ارزهای دیجیتال جهان می‌شود
هم‌بنیان‌گذار کیف پول کاسا: سرمایه‌گذاران اتریوم می‌خواهند از یک کیف پول سرد و توزیع‌شده استفاده کنند
معامله‌گران ۸۰۰ میلیون دلار بیت کوین را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند
مشتریان پی‌پال سپرده‌های ارز دیجیتال خود را افزایش چشم‌گیری داده‌اند

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

توسعه مدل هوش مصنوعی جدیدی که می‌تواند سرطان را در مراحل اولیه تشخیص دهد

title

محققان بریتانیایی مدل هوش مصنوعی جدیدی را توسعه داده‌اند که می‌تواند با دقت بالایی سرطان ریه را در مراحل اولیه تشخیص دهد. این مدل می‌تواند منجر به تشخیص سریع‌تر بیماری و شروع زودتر درمان شود. سرطان سالانه جان نزدیک به ۱۰ میلیون نفر را در سراسر جهان می‌گیرد. در بسیاری از مواقع، درصورت تشخیص به‌موقع بیماری و شروع درمان می‌توان جان افراد را نجات داد. بنابراین دانشمندان زیادی می‌خواهند این بیماری را در مراحل اولیه تشخیص دهند.

منبع :

مطالب مرتبط

چارلز هاسکینسون,کاردانو,CIP-1694,بیت کوین,اتریوم

چارلز هاسکینسون: کاردانو غیرمتمرکزتر از تمام ارزهای دیجیتال جهان می‌شود

چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو، در صحبت‌های اخیر خود اعلام کرده که به محض اجرای طرح «CIP-1694» بعد از رأی‌گیری‌های موردنیاز، شبکه کاردانو، غیرمتمرکزتر از تمام ارزهای دیجیتال جهان (از جمله بیت کوین و اتریوم) می‌شود. او تأکید کرده است که این دستاورد باعث می‌شود طرفداران بیت کوین و سرمایه‌گذارانی به خودشان بیایند که رویکرد پژوهش‌محور کاردانو را صرفاً ضایعات آکادمیک می‌نامیدند.

خبر - ۶ روز پیش
کاسا,کیف پول,اتریوم,کیف پول سرد,جیمسون لوپ,کیف پول سرد خودحضانتی

هم‌بنیان‌گذار کیف پول کاسا: سرمایه‌گذاران اتریوم می‌خواهند از یک کیف پول سرد و توزیع‌شده استفاده کنند

جیمسون لوپ، هم‌بنیان‌گذار و مدیر ارشد فناوری کیف پول کاسا (Casa)، در مصاحبه اخیر خود گفته که با مشتریان این شرکت صبحت کرده و متوجه شده است که بسیاری از آن‌ها به‌خاطر سقوط شرکت‌های مختلف در سال گذشته، توکن‌های زیادی مثل استیبل کوین‌های خود را از دست داده‌اند.

خبر - ۱ هفته پیش
بیت کوین,Glassnode,گلس‌نود,اتریوم,تتر,USDT

معامله‌گران ۸۰۰ میلیون دلار بیت کوین را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند

داده‌های وب‌سایت گلس‌نود (Glassnode) نشان می‌دهد که جریان خروجی بیت کوین از صرافی‌های ارز دیجیتال به ۸۰۰ میلیون دلار رسیده است. گفتنی است که این رکورد بزرگ‌ترین برداشت معامله‌گران در سال ۲۰۲۳ محسوب می‌شود.

خبر - ۲ هفته پیش
پی‌پال,ارز دیجیتال,بیت کوین,اتریوم,بیت کوین کش,لایت کوین

مشتریان پی‌پال سپرده‌های ارز دیجیتال خود را افزایش چشم‌گیری داده‌اند

پی پال اعلام کرد که واریزی‌های دارایی‌های دیجیتال شده مشتریانش ۵۶ درصد بیشتر از سه ماهه قبل است .این شرکت به کاربران در برخی مناطق امکان خرید، نگهداری، فروش و پرداخت برای خرید با استفاده از ارز دیجیتال را ارائه می‌دهد.

خبر - ۳ هفته پیش
توکن‌سوزی,بیبی دوج کوین,BabyDoge

آماده‌سازی برای بزرگ‌ترین توکن‌سوزی تاریخ بیبی‌دوج‌کوین

به نظر می‌رسد که تیم توسعه‌دهنده بیبی دوج (BabyDoge) به دنبال راه‌حلی برای افزایش امنیت و یکپارچگی پلتفرم خود بوده و برای این منظور، پیشنهاد سوزاندن ۱۰۰ کوادریلیون توکن بیبی دوج را مطرح کرده است.

خبر - ۳ هفته پیش
اتریوم,ETH,ویتالیک بوترین,کوین‌گلس,آلت کوین

نوسان در بازار ارزهای دیجیتال به دنبال فروش خالق اتریوم

در ۲۴ ساعت گذشته، بازار ارزهای دیجیتال بار دیگر به رنگ قرمز درآمد و شاهد فروش گسترده‌ای بود. به نظر می‌رسد که در بحبوحه فروش اتریوم (ETH) توسط ویتالیک بوترین و بنیاد اتریوم، معامله‌گران نیز به دنبال برداشت سود خود هستند.

خبر - ۳ هفته پیش
ارزش کل قفل شده,اتریوم,صرافی‌,دیفای لاما,استیکینگ

ارزش کل قفل شده در پلتفرم‌های استیکینگ شناور از صرافی‌های غیرمتمرکز پیشی گرفت

مطابق داده‌های دیفای لاما برای اولین بار در شبکه اتریوم ارزش کل قفل شده در پلتفرم‌های استیکینگ شناور از ارزش کل قفل شده در صرافی‌های غیرمتمرکز فراتر رفته است.

خبر - ۱ ماه پیش
بیت‌کوین,نرخ تسلط,اتریوم,تتر,بایننس کوین,سولانا

نرخ تسلط بیت‌کوین در بازار ارزهای دیجیتال به ۴۸.۵۸ درصد رسیده است

داده‌های موجود نشان می‌دهد که نرخ تسلط بیت‌کوین در بازار ارزهای دیجیتال هم‌اکنون به ۴۸.۵۸ درصد رسیده است و اتریوم با نرخ تسلط ۱۹.۵۸ درصدی خود بعد از آن قرار دارد. تتر و بایننس کوین نیز به‌ترتیب با نرخ تسلط ۷ و ۴.۳۱ درصدی خود رتبه‌های سوم و چهارم را از آن خود کرده‌اند.

خبر - ۱ ماه پیش
کراکن,صرافی,آمریکا,SEC,اتریوم,برداشت

برداشت اتریوم‌های استیک‌شده دوباره اوج گرفت

این بار بخش دیگری از اتریوم‌های قفل‌شده به دست کراکن برداشت شد، اما داده‌های مربوط به واریزها نشان می‌دهد که سپرده‌های واردشده به شبکه تقریباً با آن مقدار برابر است. برداشت اتریوم‌های استیک‌شده از تاریخ ۲۴ الی ۲۵ آوریل (۴ تا ۵ اردیبهشت) برای سومین بار افزایش یافت. طبق ادعای نانسن، صرافی ارز دیجیتالی کراکن مسئول بخش بزرگی از این برداشت‌ها بود.

خبر - ۱ ماه پیش