شروع مزایده‌ی NFT جلد مجموعه «جنگل آسفالت» هیچکس

«هیچکس»، رپر مشهور ایرانی، که اخیراً توکن غیرمثلی (NFT) کاور آلبوم «جنگل آسفالت» را منتشر کرده بود، اعلام کرد که مزایده فروش NFT این مجموعه از روز جمعه آغاز می‌شود.

mammad

منبع : آسان بیت کوین

شروع مزایده‌ی NFT جلد مجموعه «جنگل آسفالت» هیچکس

title

به گزارش آسان بیت کوین، سروش لشگری، خواننده مشهور سبک رپ که با نام هنری هیچکس شناخته می‌شود، ساعت ۹:۰۰ شب گذشته در شبکه‌های اجتماعی خود اعلام کرد که مزایده فروش NFT مجموعه جنگل آسفالت از ساعت ۰۰:۰۰ بامداد شنبه ۲۱ فروردین در پلتفرم فاندیشن (foundation.app) آغاز می‌شود.

توکن غیرمثلی (Non-fungible token) یا به‌اختصار NFT، یک دارایی دیجیتال (مشابه ارز دیجیتال) است که کمیاب و منحصربه‌فرد بوده و روی بلاک چین ذخیره و جابه‌جا می‌شود. آیتم‌‌های بازی‌های کامپیوتری، اقلام کلکسیونی، آثار هنری دیجیتال، بلیط رویدادهای مختلف، نام‌ دامنه‌ها، یک خانه که به‌صورت توکن درآمده و … در دسته توکن‌های غیرمثلی جای می‌گیرند.

به گفته هیچکس مدت مزایده تنها یک روز است و پس از ۲۴ ساعت توکن غیرمثلی این مجموعه به بالاترین پیشنهاد فروخته می‌شود.

همان طور که آسان بیت کوین گزارش داده بود، هیچکس ۱۶ فروردین توکن غیرمثلی اولین مجموعه رسمی خود را در بازار NFTهای فاندیشن قرار داد.

در توضیحات مربوط به این NFT آمده است: «جنگل آسفالت اولین آلبوم فارسی سبک هیپ هاپ (hip-hop) است که در سال ۲۰۰۶ میلادی (۱۳۸۴) به شکل رسمی در استودیو ضبط شده است.» هیچکس مهدیار آقاجانی، آهنگ‌ساز و هم‌گروهی قدیمی خود را به‌عنوان طراح این اثر معرفی کرده است.

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام