شرکت تو سیگما ونچرز طی ۲ رویداد تأمین سرمایه ۴۰۰ میلیون دلار جمع‌آوری کرد

تو سیگما ونچرز (Two Sigma Ventures)، بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکت سیگما ونچرز، که بر سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌ها و شرکت‌های تازه تأسیس تمرکز دارد، موفق شد در ۲ دور تأمین سرمایه، مجموعاً مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار جذب کند. بر اساس اعلامیه این شرکت، تو سیگما ونچرز با این ۲ سرمایه جمع‌آوری شده، در شرکت‌های مربوط به ارز دیجیتال، حوزه دیفای و شرکت‌هایی که از داده‌ها و فناوری جهت بهبود اجتماعی استفاده می‌کنند، سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

 تو سیگما ونچرز,سیگما ونچرز,استارتاپ‌,دیفای

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «theblock»، صندوق دو سیگما(Two Sigma)، یک شرکت سرمایه‌گذاری متمرکز بر شرکت‌های در مراحل اولیه، چهارشنبه اعلام کرد که ۴۰۰ میلیون دلار از دو صندوق خود جمع‌آوری کرده است.

بر اساس بیانیه شرکت صندوق دو سیگما (Two Sigma Ventures) از این دو صندوق برای سرمایه گذاری در شرکت هایی استفاده می کند که از داده ها و فناوری برای پیشرفت اجتماعی استفاده می کنند. این شرکت ۸۵ درصد از ۴۰۰ میلیون دلار را از سرمایه گذاران خارجی مانند موقوفات کالج، بنیادهای غیرانتفاعی و صندوق های بازنشستگی جمع آوری کرده است. کارمندان ارشد و شرکای دو سیگما ۱۵ درصد باقی مانده را تامین کردند.

علاوه بر ارز دیجیتال و دیفای،تو سیگما ونچرز در شرکت‌های در مراحل اولیه در نرم‌افزار به‌عنوان سرویس و فین‌تک، در میان سایر زمینه‌ها، سرمایه‌گذاری می‌کند.

تو سیگما ونچرز بازوی سرمایه گذاری تو سیگما ، یک شرکت علوم مالی در نیویورک است. بر اساس وب سایت این شرکت، دو سیگما بیش از ۶۰ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد.

لینک کوتاه:

 

ارزش کل قفل‌شده دیفای به بیش از ۲۳۱ میلیارد دلار رسید
ارزش کل قفل‌شده در پروتکل‌های دیفای در ۲ ماه گذشته بیش از ۲۱ درصد کاهش یافته است
ارزش کل قفل‌شده در فضای دیفای طی ۴ روز گذشته بیش از ۸ درصد کاهش یافت

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط

ارزش کل قفل‌شده,TVL,دیفای

ارزش کل قفل‌شده در پروتکل‌های دیفای در ۲ ماه گذشته بیش از ۲۱ درصد کاهش یافته است

همزمان با افت بازار ارزهای دیجیتال در ۴۸ ساعت گذشته، ارزش کل قفل‌شده (TVL) در پروتکل‌های دیفای به زیر ۲۰۰ میلیارد دلار رسید. ارزش پروتکل‌های دیفای در پایان سال ۲۰۲۱ به مرز ۲۵۱ میلیارد دلار رسیده بود، اما صبح امروز یکشنبه ۶ مارس به ۱۹۶.۰۲ میلیارد دلار رسید. این افت حدوداً ۵۵ میلیارد دلاری، نشان‌دهنده کاهش ۲۱.۹۱ درصدی ارزش کل قفل‌شده پروتکل‌های دیفای در ۲ ماه گذشته است.

خبر - ۹ ماه پیش
ارزش کل قفل‌شده,TVL,دیفای

ارزش کل قفل‌شده در فضای دیفای طی ۴ روز گذشته بیش از ۸ درصد کاهش یافت

ارزش کل قفل‌شده (TVL) در بخش دیفای ۴ روز پیش به ۲۵۵.۸۴ میلیارد دلار رسید و از آن زمان تاکنون ۸.۵۵ درصد افت داشته و به ۲۳۳.۹۵ میلیارد دلار رسیده است. گفتنی است که ارزش کل قفل‌شده دیفای در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۸ کاهش یافته است. اتریوم در میان بلاک چین‌ها همچنان دارای بیش‌ترین TVL است و ۱۴۷.۹ میلیارد دلار در پروتکل‌های مبتنی بر این شبکه قفل‌شده که نمایانگر تسلط ۵۸.۱۸ شبکه اتر بر فضای دیفای است.

خبر - ۱۱ ماه پیش