شرکت سرکل می‌گوید تراکنش‌های معوقه یو‌اس‌دی کوین تا روز دوشنبه پردازش نمی‌شود

شرکت سرکل (Circle)، توسعه‌دهنده یو‌اس‌دی کوین، اعلام کرده است که تراکنش‌های این استیبل کوین در شبکه سیگنت (Signet) تا روز دوشنبه پردازش نمی‌شوند. این شرکت اعلام کرده که سیستم سیگنت، برای اجرای پرداخت‌های آنی راه‌اندازی شده، اما با توجه به افزایش فشار فروش یو‌اس‌دی‌ کوین ظرفیت آن پر شده است. در هر حال، سرکل گفته است که اجرای تراکنش‌های مذکور با آغاز ساعت اداری در روز دوشنبه دوباره از سر گرفته می‌شود.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

سرکل,یو‌اس‌دی کوین,Circle,USDC

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «theblock»، بر اساس اطلاعیه ای که شرکت سرکل (Circle) برای شرکت های تجاری ارسال کرده، تراکنش های USDC در شبکه سیگنت (Signet) تا روز دوشنبه پردازش نمی شوند.

در این اطلاعیه تأیید می شود که تراکنش‌های سیگنت، که معامله‌گران برای جابه‌جایی وجوه در آخر هفته استفاده می‌کردند، «در روز دوشنبه هنگامی که کار بانکی در ساعات کاری عادی از سر گرفته می‌شود، پردازش خواهد شد.

این شرکت اعلام کرده که سیستم سیگنت، برای اجرای پرداخت‌های آنی راه‌اندازی شده، اما با توجه به افزایش فشار فروش یو‌اس‌دی‌ کوین ظرفیت آن پر شده است.

USDC یک شبه برابری خود را با دلار آمریکا از دست داد و پس از سقوط بانک سیلیکون ولی تا ۰.۸۸ دلار کاهش یافت.

لینک کوتاه: b2n.ir/g65652 

 

حدود ۶۵درصد از ذخایر یو‌اس‌دی کوین را اسناد خزانه‌داری آمریکا تشکیل می‌دهد
کوین بیس کاربران خود را به استفاده از یو‌اس‌دی کوین تشویق می‌کند
عرضه یو‌اس‌دی کوین در شبکه ترون از یک میلیارد دلار فراتر رفت
یو‌اس‌دی کوین؛ دومین جانشین دلار در بازار ارزهای دیجیتال

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

توسعه مدل هوش مصنوعی جدیدی که می‌تواند سرطان را در مراحل اولیه تشخیص دهد

title

محققان بریتانیایی مدل هوش مصنوعی جدیدی را توسعه داده‌اند که می‌تواند با دقت بالایی سرطان ریه را در مراحل اولیه تشخیص دهد. این مدل می‌تواند منجر به تشخیص سریع‌تر بیماری و شروع زودتر درمان شود. سرطان سالانه جان نزدیک به ۱۰ میلیون نفر را در سراسر جهان می‌گیرد. در بسیاری از مواقع، درصورت تشخیص به‌موقع بیماری و شروع درمان می‌توان جان افراد را نجات داد. بنابراین دانشمندان زیادی می‌خواهند این بیماری را در مراحل اولیه تشخیص دهند.

منبع :

مطالب مرتبط

کوین بیس,یو‌اس‌دی کوین,تتر,استیبل کوین‌,کارمزد,FTX,بایننس

کوین بیس کاربران خود را به استفاده از یو‌اس‌دی کوین تشویق می‌کند

صرافی آمریکایی کوین بیس از مشتریان خود خواسته است تا استیبل کوین‌های تتر خود را به یو‌اس‌دی کوین تبدیل کنند. این صرافی، همچنین اعلام کرده است که از دریافت کارمزد تبدیل USDT به USDC از مشتریان خود چشم‌پوشی می‌کند

خبر - ۵ ماه پیش
یو‌اس‌دی کوین,USDC,بلاک چین,ترون,جاستین سان

عرضه یو‌اس‌دی کوین در شبکه ترون از یک میلیارد دلار فراتر رفت

بر اساس اطلاعیه به اشتراک گذاشته‌شده توسط جاستین سان، عرضه خالص استیبل کوین یو‌اس‌دی کوین (USDC) در بلاک چین ترون بیش از ۲۴ درصد افزایش یافت. این میزان اضافه‌شده، عرضه استیبل کوین دلاری شرکت سیرکل در بلاک چین ترون را به بیش از ۱.۲۴ میلیارد دلار می‌رساند. گفتنی است که تتر، رقیب اصلی یو‌اس‌دی کوین در شبکه ترون معادل ۳۸.۷ میلیارد استیبل کوین منتشر کرده است.

خبر - خیلی وقت پیش
یو‌اس‌دی کوین؛ دومین جانشین دلار در بازار ارزهای دیجیتال

یو‌اس‌دی کوین؛ دومین جانشین دلار در بازار ارزهای دیجیتال

یو‌اس‌دی کوین (USD Coin) با نماد «USDC» ارز دیجیتال باثباتی است که مانند تتر (USDT) پشتوانه دلاری دارد و قیمت آن هواره تقریباً برابر با ۱ دلار ایالات متحده است.

مقاله - خیلی وقت پیش