شمارش معکوس برای به‌روزرسانی کاردانو؛ تمرکززدایی بلاک چین از ۱۱ فروردین

شبکه کاردانو که از روش اثبات سهام (Proof-of-Stake) در بلاک چین خود استفاده می‌کند، روز چهارشنبه ۳۱ مارس (۱۱ فروردین) به‌روزرسانی خواهد شد.

mammad

منبع : UTODAY

شمارش معکوس برای به‌روزرسانی کاردانو؛ تمرکززدایی بلاک چین از ۱۱ فروردین

title

به گزارش یوتودی، به‌روزرسانی کاردانو با هدف غیرمتمرکزسازی شبکه انجام می‌شود. از تاریخ ۳۱ مارس (۱۱ فروردین) سازندگان کاردانو مسئولیت تمامی بلوک‌های اصلی این شبکه را برعهده می‌گیرند.

بلاک چین کاردانو آخرین فاز پیاده‌سازی خود را پشت سر می‌گذارد. در این فاز نودهای شبکه به اپراتورهای استخر سهام در تولید بلوک‌های جدید کمک می‌کند.

چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، بنیان‌گذار کاردانو، روز گذشته نقشه راهی را برای راه‌اندازی امکان صدور قراردادهای هوشمند در این شبکه منتشر کرد. قرار است این امکان ماه آینده راه‌اندازی شود.

اجرایی شدن فاز آخر پیاده‌سازی شبکه کاردانو و اضافه شدن امکان صدور قراردادهای هوشمند تا ماه آینده، خبر خوبی برای سرمایه‌گذاران بلند مدت «ADA» است. ارزش بازار کاردانو در یک ماه اخیر رشد چشم‌گیری داشته است، تا جایی که ADA برای مدتی به رتبه سوم با ارزش‌ترین ارزهای دیجیتال بازار صعود کرد.


لینک کوتاه: b2n.ir/p05580 

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام