شیبا اینو به یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال در بین نهنگ‌های اتریوم تبدیل شده است

شیبا اینو (Shiba Inu) بار دیگر به یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال در بین ۱۰۰۰ کیف پول بزرگ اتریوم تبدیل شده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

شیبا اینو,نهنگ

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، بر اساس اطلاعات سرویس ردیابی نهنگ ویل‌استیتس (WhaleStatsشیبا اینو وارد لیست ۱۰ ارز دیجیتال برتر خریداری شده در میان کیف پول‌های بزرگ شده است. در حالی که حجم خرید در مقایسه با مقادیر متعلق به نهنگ‌ها ناچیز است، اما این نشان دهنده وجود علاقه به این میم کوین است.

براساس اندیکاتور حجم در تریدنگ‌ویو (TradingView)، معامله‌گران مایل به معامله فعال این دارایی نیستند و سقف‌های بزرگتری مانند اتریوم یا بیت کوین را ترجیح می‌دهند. فعالیت کم معامله‌گران نیز می‌تواند به تعطیلات آخر هفته (برای بازارهای مالی سنتی) مرتبط باشد.

شیبا اینو دیگر اول نیست
در حالی که فعالیت خرید نهنگ‌ها یک شاخص مهم است، اما ارزش کل دارایی‌های نهنگ‌ها در آدرس‌های بزرگ به ۱/۵ میلیارد دلار رسیده است که منجر به افت جایگاه شیبا اینو به رتبه دوم در کل دارایی‌ها شده است.
نمودار روزانه جفت ارز شیبا اینو/تتر

رتبه اول در اختیار FTX است که با سرمایه کلی بیش از ۱/۶ میلیارد دلاری در این جایگاه قرار گرفته است. سقوط شیبا به مقام دوم با نبرد طولانی این دو دارایی برای جایگاه اول دنبال شد. اما متأسفانه برای سرمایه‌گذاران، شیبا اینو حتی پس از ورودی تقریباً ۳۰۰ میلیون دلاری به دارایی‌های نهنگ‌ها، پیشتازی را از دست داد.

در زمان انتشار این مقاله، شیبا با قیمت ۰/۰۰۰۰۳ دلار و ۱/۴ درصد زیان روزانه معامله می‌شود. به دلیل معاملات شیبا اینو در بالای منطقه حمایتی ۰/۰۰۰۰۳ دلار، ریکاوری آن هنوز به پایان نرسیده است.

لینک کوتاه:b2n.ir/e80186 

 

برچسب ها :

استیبل کوین دای جایگاه پانزدهم بازار ارزهای دیجیتال را از شیبا اینو گرفت
نهنگ شیبا اینو ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین خریداری کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

دای,استیبل کوین,شیبا اینو,ارزهای دیجیتال

استیبل کوین دای جایگاه پانزدهم بازار ارزهای دیجیتال را از شیبا اینو گرفت

استیبل کوین دای (DAI) از فروپاشی استیبل کوین رقیب خود یعنیUST، بیشترین بهره را برد و با رونق گرفتن پروژه‌اش حالا از شیبا اینو نیز در بازار سبقت گرفت. در حال حاضر استیبل کوین دای با ارزش بازاری ۶.۵۵۳ میلیارد دلاری در جایگاه پانزدهم برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد و شیبا اینو با عملکرد ناامیدکننده خود در جریان سقوط اخیر بازار حالا با ارزش بازار ۶.۴۷۴ میلیارد دلاری در جایگاه شانزدهم قرار دارد.

خبر - ۷ روز پیش
اتریوم,ریپل,XRP,نهنگ‌ها

ریپل همزمان با جابجایی ۴۴۰.۳ میلیون توکن توسط نهنگ‌ها, به کانال ۰.۳۷ دلار سقوط کرد

به گفته ردیاب ارز دیجیتال وِیل اَلِرت (Whale Alert)، در حالی که ریپل که ششمین ارز دیجیتال بزرگ بازار می‌باشد کاهش قابل توجهی در قیمت داشته است، سرمایه‌گذاران بزرگ ارزهای دیجیتال نزدیک به نیم میلیارد از توکن‌های وابسته به ریپل را بین صرافی‌ها جابه‌جا کرده‌اند.

خبر - ۲ هفته پیش
اتریوم,شیبا اینو,نهنگ

نهنگ بزرگ شبکه اتریوم ۵۶ میلیارد شیبا اینو دیگر خریداری کرد

وال استاتس (WhaleStats) گزارش داده که نهنگ رتبه ۷۲ شبکه اتریوم که ۱.۱۴ تریلیون شیبا اینو نگهداری می‌کند، بیش از ۵۶ میلیارد واحد دیگر از این میم کوین به ارزش حدوداً یک میلیون دلار به سبد دارایی‌های خود افزوده است.

خبر - ۲ هفته پیش
نهنگ شیبا اینو,نهنگ,ایپ کوین,سابو,ویل استاتس

نهنگ شیبا اینو ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین خریداری کرد

ویل استاتس (WhaleStats) گزارش داده است نهنگ اتریومی که در رتبه ۲۵ بزرگ‌ترین آدرس‌های این شبکه قرار دارد، بیش از ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین به ارزش ۱۴.۸ میلیون دلار خریداری کرده است. نام آدرس متعلق به این نهنگ، سابو (Sabo) است و بیش از ۳.۷۳ تریلیون توکن شیبا اینو نگهداری می‌کند که ارزشی بالغ بر ۷۴.۴ میلیون دلار دارد.

خبر - ۲ هفته پیش
شیبا اینو,سوزاندن,کیف پول

۴۰۵ میلیون واحد شیبا اینو در ۲۴ ساعت اخیر سوزانده شده است

سرویس رهگیری ارزهای دیجیتال شیب‌برن (Shibburn) که داده‌های اتر اسکن (Etherscan) را دریافت می‌کند، گزارش داده است که در ۲۴ ساعت گذشته چندین فرد و شرکت حدود ۴۰۵ میلیون توکن شیبا اینو را به کیف پول‌های مرده که ویژه سوزاندن توکن هستند، منتقل کرده‌اند.

خبر - ۲ هفته پیش
رابین هود,دوج کوین,شیبا اینو,سولانا

رابین هود علیرغم کاهش درآمد، در سه ماهه اول گام‌های مهمی در تجارت ارزهای دیجیتال برداشته است

درآمد خالص شرکت نسبت به سال گذشته با ۴۳درصد کاهش به ۲۹۹ میلیون دلار رسید. درآمد حاصل از معاملات ارزهای دیجیتال در مدت مشابه با ۳۹درصد کاهش به ۵۴ میلیون دلار رسید. با این حال، علی‌رغم کاهش فروش، خالص حساب‌های سرمایه‌گذاری شده انباشته شرکت با ۲۷درصد افزایش سالانه به ۲۲.۸ میلیون رسید.

خبر - ۴ هفته پیش