صرافی‌های ارزهای دیجیتال در کره ملزم به منع کارکنان خود از معامله توکن بومی صرافی شدند

براساس گزارش خبرگزاری چینی «8BTC»، کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی از صرافی‌های ارزهای دیجیتال و سایر ارائه‌دهندگان خدمات دارایی‌های دیجیتال خواسته است تا کارکنان خود را از معامله توکن مرتبط با پلتفرم‌ خود منع کنند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

کره جنوبی,صرافی,ارزهای دیجیتالی,ممنوعیت

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، بر اساس یادداشت کوتاهی که خبرگزاری چینی «8BTCnews » به اشتراک گذاشته، FSC  (کمیسیون خدمات مالی) کره جنوبی از صرافی‌های ارزدیجیتالی و دیگر ارائه دهندگان خدمات مربوط به دارایی های دیجیتالی خواسته است تا کارکنان خود را از معامله ارزهای خود منع کنند.

کمیسیون خدمات مالی خواهان این است که پلتفرم‌ها، مکانیزم‌های کنترل داخلی را ایجاد کنند که مانع از معامله داخلی کارکنان شود. آنها باید این کار را ظرف یک ماه آینده انجام دهند. اگر این شرط در یک ماه محقق نشود، ممکن است فعالیت صرافی‌های متخطی متوقف شده و تا ۱۰۰ میلیون وون کره (۸۵،۰۰۰ دلار) جریمه شوند.

با توجه به توضیحات ارائه شده، این درخواست تنظیم کننده بر اساس قوانین مربوط به تعارض منافع است که توسط دولت در روز سه شنبه ۲۸ سپتامبر (۶ مهر)، تصویب شد. هدف آن هم نجات کاربران از از دست دادن سرمایه و افزایش سطح شفافیت است.

لینک کوتاه: b2n.ir/q24976 

 

رشد ۸ درصدی شیبا اینو به لطف یک خبر جعلی
بایننس ۶۳۹ میلیون دلار توکن BNB را سوزاند
شرکت ریپل ۳۳ میلیون توکن XRP را به صرافی هوبی منتقل کرده است
جستجوی صرافی‌های ارز دیجیتال در برنامه محبوب چینی مسدود شد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

بایننس,صرافی,توکن سوزی,BNB

بایننس ۶۳۹ میلیون دلار توکن BNB را سوزاند

صرافی بایننس امروز از تکمیل هفدهمین دوره توکن‌سوزی فصلی خود خبر داد. این شرکت بیش از ۱.۳ میلیون توکن BNB که ارزش مجموع آن‌ها تقریبا ۶۳۹ میلیون دلار بود را از بین برده است. سوزاندن توکن‌ها بخشی از فرایند کوچک‌شدن عرضه در گردش است و بایننس در برنامه از بین بردن ۳ ماهه توکن‌ها به دنبال سوزاندن ۵۰ درصد از کل عرضه است.

خبر - ۲ روز پیش
سرمایه گذاران,صرافی,نهنگ

کریپتوکوانت از کاهش ذخایر اتریوم صرافی‌ها خبر داد

مطابق گزارش کریپتوکوانت، سرمایه‌گذاران اتریوم ترجیح می‌دهند وجوه خود را از صرافی‌ها خارج کرده و به کیف پول‌های خود انتقال دهند.

خبر - ۲ روز پیش
ریپل,صرافی,هوبی

شرکت ریپل ۳۳ میلیون توکن XRP را به صرافی هوبی منتقل کرده است

داده‌های ارائه شده از سوی پلتفرم تحلیلی بیت‌هامپ (Bithomp) که تراکنش‌های توکن XRP را دنبال می‌کند، نشان می‌دهد که در طول ۱۸ روز گذشته ریپل بیش از ۳۳ میلیون توکن را به صرافی دیجیتال هوبی انتقال داده است.

خبر - ۴ روز پیش