صرافی انگلیسی EXMO مورد حمله هکرها قرار گرفت

صرافی ارز دیجیتال اکسمو هم‌اکنون از دسترس خارج شده است. به گفته مدیران اکسمو این صرافی مورد حمله بندآوری خدمات (DDoS) قرار گرفته است.

mammad

منبع : Coindesk

صرافی انگلیسی EXMO مورد حمله هکرها قرار گرفت

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین دسک، این صرافی انگلیسی روز گذشته اعلام کرد که سرورهای آنها به دلیل حمله هکرها موقتاً از دسترس خارج شده و این مشکل را به زودی حل خواهند کرد.

با گذشت ۲۴ ساعت از این اتفاق، هنوز وب سایت صرافی اکسمو در دسترس قرار نگرفته است.

حمله بندآوری خدمات یا دیداس زمانی اتفاق می‌افتد که یک سرویس اینترنتی با حجم بالایی از ترافیک ساختگی مواجه شود. هدف از انجام چنین حمله‌هایی کند یا متوقف کردن عملکر سرویس‌های اینترنتی است.

این حمله دو ماه پس از آن صورت گرفت که صرافی اکسمو در ۲۱ دسامبر ۲۰۲۰ (۱ دی) حدود ۶ درصد از دارایی ارز دیجیتال خود را به دلیل مشکلات امنیتی از دست داد.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط