صرافی جمینای ۴۰۰ میلیون دلار سرمایه جدید جذب کرد

صرافی ارز دیجیتال جمینای (Gemini)، در جدیدترین دور تامین سرمایه خود توانسته ۴۰۰ میلیون دلار جمع‌آوری کند. این دور تامین مالی ارزش این صرافی را به ۷.۱ میلیارد دلار رساند تا به این ترتیب جمینای به یکی از با ارزش‌ترین صرافی در دنیای ارز دیجیتال تبدیل شود.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

صرافی جمینای,سرمایه گذاری,متاورس‌

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «news.bitcoin.com»، صرافی ارز دیجیتال متعلق به دو قلوهای وینکلووس (Winklevoss) ، جمینی (Gemini Exchange) ، سرمایه‌ای را از دوره تامین مالی ۴۰۰ میلیون دلاری خود در راستای ساخت «تجربه ای در متاورس‌های مختلف» اختصاص خواهد داد.

بنا به اعلام  صرافی جمینی‌، این صرافی با ارزش بازار ۷.۱ میلیارد دلاری، در روز پنج شنبه دوره تامین مالی ۴۰۰ میلیون دلاری را به پایان رساند. این نخستین باری است که این شرکت به دنبال تامین مالی خارجی است. شرکت مدیریت سرمایه گزاری مورگان کریک دیجیتال با همراهی «10T» ،«ParaFi»، «Newflow Partners» و «Marcy Venture Partners» در این دوره مشارکت داشتند.

گفتنی است که کامان‌ولت بانکِ استرالیا، که صرافی جمینی را در مسیر راه‌اندازی نخستین خدمات معاملات ارز دیجیتال از طریق چهار بانک بزرگ استرالیایی، همراهی کرده بود، نیز از این دوره مالی حمایت کرد.

طبق این بیانیه آمده است:

«صرافی جمینی به واسطه این دوره تامین مالی، به عرضه محصولات ساده، نوآورانه و مطمئن خود به بازار ادامه خواهد داد و از نظر گسترش جغرافیایی پیشرفت خواهد کرد.»

برادران تایلر و کامرون وینکلووس طی مصاحبه‌ای با فوربس که روز پنجشنبه منتشر شد، برنامه‌های خود را برای گسترش ورود صرافی جمینی به دنیای متاورس (فرادنیا) تشریح کردند.

بنا بر گفته آنها ، این صرافی به جای ساخت چندین شعبه در دنیای واقعی، قصد دارد که در چندین متاروس فعالیت کند.

«ما قصد داریم تجربه ای از نوع جمینی را در متاورس های مختلف ایجاد کنیم، جایی که می توانید وارد جمینی شوید و معامله کنید.»

لینک کوتاه:

 

تراکنش‌های ترون افزایش یافت، آیا سرمایه گذاران از خروج جاستین سان سود می‌کنند؟
کیانو ریوز: من مقدار کمی ارز دیجیتال هولد کرده‌ام!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

برای نخستین بار / ایران بدون قرمز و نارنجی کرونا

title

برای نخستین بار تعداد شهرستان‌های قرمز و نارنجی کرونا در ایران به صفر رسید.

اپلیکیشن ماسک اعلام کرد:

با عبور کامل کشور از خیز پنجم کرونا، هیچ شهری در وضعیت قرمز و نارنجی نیست

با این وجود، به دلیل گسترش سویه امیکرون (کرونای آفریقای جنوبی) در بیش از ۸۰ کشور جهان، رعایت مراقبت‌های بهداشتی کماکان ضروری است

 

منبع : asriran.com

مطالب مرتبط

کیانو ریوز,سینما,ارز دیجیتال,متاورس,سرمایه گذاری,هولد

کیانو ریوز: من مقدار کمی ارز دیجیتال هولد کرده‌ام!

کیانو ریوز، ستاره محبوب دنیای سینما در مصاحبه تازه خود با ورگ (The Verge) در پاسخ به سؤالی درباره اینکه به ارزهای دیجیتال علاقه‌مند است یا خیر، گفت: «یکی از دوستانم مدتی پیش برای من ارز دیجیتال خرید و چون من به آن دست نزده‌ام، او هم هیچ کاری با آن نداشته است.»

خبر - ۱ ماه پیش
طلا,بیت کوین,سرمایه گذاری

گلدمن ساکس: طلا در حال تبدیل شدن به ارز دیجیتال افراد فقیر است

دامیان کوروالین، رئیس تحقیقات انرژی در گلدمن ساکس، می‌گوید: «همانطور که ما استدلال می‌کنیم که نقره طلای افراد فقیر است، طلا نیز احتمالاً در حال تبدیل شدن به ارز دیجیتال افراد فقیر است.»

خبر - ۲ ماه پیش
اپل,تیم کوک,سرمایه گذاری,بیت کوین,اتریوم

مدیرعامل اپل می‌گوید در بیت کوین و اتریوم سرمایه‌گذاری کرده است!

براساس گزارش سی‌ان‌بی‌سی، تیم کوک، مدیرعامل شرکت اپل امروز در کنفرانس دیل‌بوک (DealBook) اعلام کرد که بیت کوین و اتریوم دارد. مدیرعامل دومین شرکت بزرگ سهامی عام جهان همچنین عنوان کرد که خرید مقداری ارز دیجیتال برای تنوع بخشیدن به سبد سرمایه‌گذاری «معقول» است. وی ادعا می‌کند که مدتی است که به حامی ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. با این حال تیم کوک ایده سرمایه‌گذاری شرکت اپل در ارزهای دیجیتال را رد کرده است.

خبر - ۲ ماه پیش