صرافی کوین بیس ۵۰۰ میلیون دلار ارز دیجیتال خریداری می‌کند

صرافی کوین بیس در نظر دارد تا در کنار خرید ۵۰۰ میلیون دلار رمز ارز، ۱۰ درصد از سودهای آتی خود را نیز ارز دیجیتال خریداری کند.

صرافی کوین بیس

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از اکسچینو، کوین بیس (Coinbase)، صرافی ارز دیجیتال پیشتاز از منظر حجم معاملات در ایالات متحده آمریکا، اعلام کرده است که قصد دارد تا نیم میلیارد دلار سرمایه در قالب ارزدیجیتال به ترازنامه خود اضافه کند. برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیرعامل صرافی کوین بیس طی رشته توییتی در روز جمعه اعلام داشت که وی توانسته موافقت هیئت مدیره این شرکت را نیز جلب کند. وی در همین راستا افزود که صرافی (Coinbase) در نظر دارد تا ۱۰ درصد از کلیه سودهای کسب شده خود را در دارایی‌های دیجیتالی سرمایه گذاری کند. آرمسترانگ همچنین در ادامه اظهار داشت که این شرکت امیدوار است تا در طول زمان درصد سود اختصاص یافته شده به خرید ارزهای دیجیتال را افزایش دهد.

در همان روز صرافی کوین بیس طی یک پست وبلاگی اعلام داشت که این اقدام، صرافی (Coinbase) را به عنوان اولین شرکت عمومی مبدل می‌کند که ارز اتریوم (ETH)، توکن‌های دیفای و ارز دیجیتال شبکه‌های اجماع اثبات سهام را در ترازنامه خود قرار می‌دهد. در این اطلاعیه بر تعهد صرافی ارزدیجیتالی کوین بیس برای سرمایه گذاری بلندمدت در حوزه ارزهای دیجیتال تاکید شده است:

«سرمایه گذاری‌های شرکت ما به طور مداوم در یک بازه چند ساله با بهره‌گیری از استراتژی کاهش میانگین خرید دلاری صورت می‌گیرد. ما سرمایه گذاران بلند مدت هستیم و تنها تحت شرایطی همچون حذف شدن (Delisting) یک دارایی از پلتفرم معاملاتی ما، آن دارایی را واگذار می‌کنیم.»

این پست افزود که ممکن است سرمایه گذاری‌های آتی این شرکت براساس دارایی‌های مشتریان خود صورت بگیرد؛ این امر بدین معناست که صرافی (Coinbase) ممکن است دارایی‌هایی را به ترازنامه خود اضافه کند که کاربران سپرده‌های قابل توجهی را به آن اختصاص داده باشند.

صرافی کوین بیس در راستای جلوگیری از ایجاد تضاد منافع با مشتریان خود، سرمایه گذاری و معاملات خود را در پلتفرم‌های شخص ثالث یا در پیشخوان معاملاتی خارج از بازار انجام می‌دهد. با استناد بر گزارش (Bitcoin Treasuries)، درحال حاضر صرافی کوین بیس هشتمین شرکت دولتی بزرگ از منظر دارایی‌های بیت کوینی (BTC) در ترازنامه خود و بزرگترین صرافی ارز دیجیتال بر اساس ارزش بیت کوین‌های موجود در خزانه خود است.

اخبار مربوط به سرمایه گذاری صرافی کوین بیس تنها یک روز پس از اتمام راه‌اندازی شعبه ژاپنی این صرافی با همکاری گروه مالی Mitsubishi UFJ منتشر شد. بر اساس این اطلاعیه، صرافی (Coinbase) همچنین به عنوان بخشی از قرارداد خود با (Mitsubishi UFJ)، به حدود ۴۰ میلیون از مشتریان (Mitsubishi) دسترسی پیدا می‌کند. شایان ذکر است، در همان روز صرافی کوین بیس اعلام داشت که ۴ میلیارد دلار وجه نقد جمع آوری کرده است تا خود را برای هزینه‌های نظارتی و زمستان احتمالی (دوران رکود) بازار ارزهای دیجیتال آماده کند.

لینک کوتاه: b2n.ir/b37861 

برچسب ها :

صرافی کوین بیس درصدد جذب سرمایه از طریق انتشار اوراق قرضه است

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3