صرافی FTX حامی مالی میامی هیت می‌شود

به گزارش میامی هرالد (Miami Herald)، صرافی ارز دیجیتال «FTX» در حال مذاکره با میامی-دید کانتی (Miami-Dade County) است تا حامی مالی زمین بسکتبال تیم میامی هیت (Miami Heat) شود.

khaxar

منبع : Coindesk

صرافی FTX حامی مالی میامی هیت می‌شود

title

به گزارش کوین دسک، میامی هرالد جمعه گزارش داد که FTX به امضای قرارداد با کانتی میامی-دید که صاحب استادیوم تیم میامی هیت است نزدیک شده است. درصورت توافق طرفین صرافی FTX می‌تواند نام خود را بر استادیوم میامی هیت بگذارد. شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز (American Airlines) حامی مالی فعلی زمین بسکتبال میامی است.

اگر این توافق صورت پذیرد، FTX به اولین صرافی ارز دیجیتال تبدیل می‌شود که حامی مالی یک تیم ورزشی حرفه­ای در آمریکا می­شود.

سم بنکمن فراید (Sam Bankman-Fried)، بنیان‌گذار و مدیرعامل صرافی FTX است که مرکز تحقیقات آلامدا (Alameda) را نیز مدیریت می­کند. وی اخیراً ۵ میلیون دلار به کمپین انتخاباتی جو بایدن (Joe Biden) کمک کرد.

اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا (NBA) نسبت به پروژه­های ارز دیجیتال بیگانه نیست. این لیگ، بازیگر اصلی در فضای NFTها بوده ­است. NBA درحال حاضر با آزمایشگاه­های دپر (Dapper Labs) بر روی پروژه تاپ شات (Top Shot) کار می­کند. تاپ شاپ ویدئوکلیپ­های لحظات مهم بازی‌های بسکتبال را به توکن‌های غیرمثلی تبدیل می‌کند.

این پروژه، که نسخه بتای آن سال گذشته راه اندازی شد، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و بیش از یک میلیون دلار NFT در ماه گذشته به فروش رسانده است.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط