صرافی FTX کسب و کار خود را در باهاما گسترش می‌دهد

صرافی اف تی ایکس (FTX)، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال جهان اعلام کرده که با کسب تاییدیه مراجع قانون‌گذاری در باهاما، به توسعه عملیات خود ادامه می‌دهد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

صرافی,FTX

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین‌تلگراف، صرافی اف تی ایکس (FTX)، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزدیجیتالی جهان، با تکمیل تأییدیه اصلی مقررات در باهاما به توسعه عملیات خود ادامه می‌دهد.

کمیسیون اوراق بهادار باهاما، «FTX Digital Markets»، زیرمجموعه باهامای صرافی جهانی FTX را به عنوان یک تجارت رسمی دارایی‌های دیجیتال ثبت کرده است.

این تأییدیه نظارتی تحت لایحه ثبت دارایی‌های دیجیتال باهاما اعطا می‌شود، قانون جدیدی مربوط به دارایی‌های دیجیتالی کشور که در اواخر سال ۲۰۲۰ به اجرا درآمد. این قانون به عنوان قانون «DARE» نیز شناخته می‌شود. یک چارچوب نظارتی جامع برای عملیات دارایی‌های دیجیتال در باهاما، تنظیم کنندگان و نظارت بر ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی.

تصویب مقررات به FTX کمک می‌کند تا «حضور قابل توجهی» را در باهاما ایجاد کند، زیرا این صرافی به گسترش حضور جهانی خود ادامه می‌دهد. رایان سلامی (Ryan Salame)، رئیس سابق تجارت در « Alameda Research»، پیش از این به عنوان مدیرعامل به بازارهای دیجیتال FTX پیوسته است و مسئول مدیریت ابتکارات محلی FTX خواهد بود.

سلامی گفت:

«رابطه‌ای که ما با تنظیم کننده‌های محلی تقویت کرده‌ایم و با مجوز ما تحت چارچوب ارائه شده از طریق قانون DARE به اوج خود رسیده است، به من اطمینان می‌دهد که ما قادر خواهیم بود از نزدیک با تنظیم کننده‌ها همکاری کنیم تا مطمئن شویم پیشنهادات ما در حوزه‌های مختلف با قوانین قضایی مطابقت دارند.» 

صرافی اف تی ایکس مشخص نکرد که قصد دارد چه خدمات ارزدیجیتالی را در باهاما به عنوان بخشی از توسعه جدید خود ارائه دهد.

لینک کوتاه: b2n.ir/b57597 

 

برچسب ها :

شرکت ریپل ۳۳ میلیون توکن XRP را به صرافی هوبی منتقل کرده است
میلیاردر معروف: ارزش کوین بیس می‌تواند از تسلا بیشتر شود
۱۷ صرافی روسی در معرض خطر مسدودسازی قرار گرفته‌اند
به دنبال ممنوعیت‌ها، بیش از ۲۰ شرکت در حوزه ارزهای دیجیتال، چین را ترک کردند!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

ترکیه,صرافی,کوینزو

یکی از صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال ترکیه خبر از پایان فعالیت خود داد

کوینزو، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال ترکیه، خدمات خود را متوقف می‌کند.

خبر - ۶ روز پیش
تسلا,کوین بیس,صرافی

میلیاردر معروف: ارزش کوین بیس می‌تواند از تسلا بیشتر شود

بیل میلر، سرمایه‌گذار معروف، اخیرا خاطرنشان کرده است که ارزش بازار صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس می‌تواند از شرکت تولید خودروهای الکتریکی تسلا پیشی بگیرد. به عقیده این میلیاردر آمریکایی، در صنعت بالغ خودروسازی، جای زیادی برای رشد وجود ندارد.

خبر - ۶ روز پیش
صرافی,بلاکچین,روسیه,ممنوعیت,قانون گذاری

۱۷ صرافی روسی در معرض خطر مسدودسازی قرار گرفته‌اند

دادگاهی در روسیه فعالیت تعدادی از صرافی این کشور را خلاف قوانین تشخیص داده و ممکن است این تصمیم باعث بسته‌شدن ۱۷ صرافی ارز دیجیتال روسی شود. اگر در ادامه این صرافی‌ها با دادگاه همکاری نکنند نهاد مسئول در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات روسیه دسترسی به وب‌سایت آنها را مسدود خواهد کرد.

خبر - ۱ هفته پیش