صندوق سرمایه‌گذاری گری اسکیل سولانا و یونی سواپ را به سبد خود اضافه می‌کند

گری اسکیل، صندوق سرمایه‌گذاری مستقر در نیویورک، پس از ایجاد تعادل مجدد در سبد ارزهای دیجیتال خود، اکنون توکن‌های سولانا و یونی سواپ را به صندوق دارایی‌های بزرگ دیجیتال خود (GDLC) اضافه می‌کند.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

گری اسکیل,پورتفولیو

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، تعادل مجدد سه ماهه صندوق دارایی‌های بزرگ دیجیتال خود با فروش اجزای موجود مجموعه به صورت نقدی و تهیه دارایی‌های ارز دیجیتال با عملکرد خوب انجام می‌شود. بر اساس جدیدترین تراز منتشر شده، سولانا و یونی سواپ به ترتیب ۳.۲۴درصد و ۱.۰۶درصد از اجزای صندوق را تشکیل می‌دهند، در همین حال گری اسکیل دارایی‌های لایت کوین  (LTC) و بیت کوین کش (BCH) خود را کاهش می‌دهد.

پس از توازن مجدد سه ماهه قبلی، سبد گری اسکیل شامل ۴.۲۶درصد از کاردانو بود، که آن را به سومین دارایی بزرگ در صندوق سرمایه‌گذاری بزرگ تبدیل کرد. با این حال، آخرین تعدیل به این معنی است که کاردانو در حال حاضر ۵.۱۱ درصد از صندوق را سهیم می‌باشد.

بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) همچنان دارای اکثر سهم از سبد ارزهای دیجیتال این صندوق، به ترتیب با ۶۲.۱۹ و ۲۶.۰۸درصد هستند. توکن چین لینک، بیت کوین کش و لایت کوین با هم ۲.۳۲درصد از سبد را تشکیل می‌دهند که ۲.۸۸درصد در ماه جولای (تیر) کاهش یافته است. گری اسکیل تنظیمات فصلی خود را برای صندوق دی‌فای خود انجام نداده است، که در حال حاضر تحت تسلط یونی سواپ با ۴۵.۲۰درصد و آوه با ۱۴.۱۱درصد است. محصولات گری اسکیل همچنان توجه عمومی را به خود جلب می‌کنند، زیرا غول‌های مالی مانند مورگان استنلی سرمایه‌گذاری خود را بر روی صندوق دارایی بیت کوین گری اسکیل بیش از دو برابر کرده‌اند. مورگان استنلی در ماه جولای (تیر) از طریق صندوق فرصت‌های اروپا در مجموع ۵۸,۱۱۶ سهم از صندوق بیت کوین گری اسکیل سرمایه‌گذاری کرده است که نشان دهنده افزایش ۱۰۵درصدی سهام از آوریل (فروردین) است. حرکت این شرکت به سمت سرمایه‌گذاری‌های تهاجمی ارزهای دیجیتال در پی اعلامیه اخیر مارس ۲۰۲۱ (فروردین ۱۴۰۰)  با هدف قرارادن سرمایه‌گذاران در معرض بیت کوین است.

لینک کوتاه:b2n.ir/a49580 

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط