طرح دو کوان برای احیای لونا با کسب ۶۵ درصد آرا تصویب شد

پیشنهاد ایجاد یک زنجیره پیدایش جدید برای لونا که از سوی دو کوان، بنیان‌گذار ترافورم لبز پیشنهاد شده بود؛ با کسب ۶۵ درصد آرا موافق، ۲۰ درصد آرا ممتنع و ۱۳ درصد آرا مخالف تصویب شد. بنابراین، روز جمعه ۲۷ ماه مه (۶ خرداد)، یک بلاک چین جدید تنها برای توکن لونا از بلوک صفر ایجاد و راه‌اندازی می‌شود و توکن فعلی لونا نیز به لونا کلاسیک تغییر نام خواهد داد. این زنجیره انشعابی جدید، بخشی از بلاک چین فعلی ترا نخواهد بود. با این حال، پس از راه‌اندازی این زنجیره، توکن‌های جدید لونا برای دارندگان لونا کلاسیک ایردراپ خواهد شد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

لونا,بیت کوین‌,سقوط,ترا,دو کوان

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «cryptoslate»، طرح ایجاد یک زنجیره پیدایش جدید برای ترا (LUNA) با ۶۵ درصد رأی مثبت، ۲۰ درصد «ممتنع» و ۱۳ درصد «مخالف» با حق وتو به تصویب رسیده است. بنابراین، در ۲۷ می (۶ خرداد)، یک بلاک چین جدید فقط برای لونا از بلوک صفر راه اندازی می‌شود و توکن فعلی لونا به  لونا کلاسیک (Luna Classic) تغییر نام می‌دهد.

زنجیره جدید انشعابی از بلاک چین فعلی ترا نخواهد بود. با این حال، یک گزارش از توکن‌های هولدرها در قبل و بعد از حمله گرفته می‌شود تا پس از راه‌اندازی توکن‌ها به هولدرهای لونا کلاسیک ارسال شوند. سیستم رأی گیری مورد استفاده در مدیریت بلاک چین ترا در طول این بحران مشکلات زیادی داشته است.

با این حال، در نهایت تصمیمی در مورد جهت‌گیری آینده این اکوسیستم گرفته شده است. بسیاری از پروژه‌ها حمایت خود را از زنجیره جدید نشان داده‌اند. در حال حاضر مشخص نیست که در دراز مدت چه اتفاقی برای زنجیره اصلی ترا خواهد افتاد. آیا برخی از پروژه‌ها به ساخت لونا کلاسیک ادامه خواهند داد؟ آیا اصلا اتصال UST بازیابی می‌شود؟ فعلا فقط حدس و گمان وجود دارد، اما همه نگاه‌ها به عرضه توکن جدید لونا در ۲۷ می خواهد بود.

لینک کوتاه: b2n.ir/e05201 

 

۶۵درصد از بیت کوین‌های موجود طی یک سال گذشته جابه‌جا نشده‌اند
با اعلام خبر خروج سیلور از مایکرواستراتژی بهای سهام این شرکت با ۱۴ درصد رشد به اوج قیمتی ۳ ماهه خود رسید
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۱۰ مرداد
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۱۰ مرداد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

اولین تصویر تلسکوپ جیمز وب از کیهان

title

اداره کل ملی هوانوردی و فضای آمریکا (ناسا) عصر دوشنبه به وقت محلی، نخستین تصویر رنگی گرفته شده از کیهان توسط تلسکوپ فضایی جیمز وب را منتشر کرد. تصویری که توسط تلسکوپ جیمز وب گرفته، واضح‌ترین نمای مادون قرمز و عمیق‌ترین تصویر از کیهان را تا به امروز نشان می‌دهد. در بیانیه ناسا آمده است: « تلسکوپ فضایی جیمز وب، عمیق‌ترین و واضح‌ترین تصویر مادون قرمز از جهان دور را تا به امروز تولید کرده است. این تصویر از خوشه کهکشانی ۰۷۲۳ SMACS  که به عنوان اولین میدان عمیق وب شناخته می‌شود، مملو از جزئیات است.»

مطالب مرتبط

مایکرواستراتژی,MicroStrategy,مایکل سیلو

با اعلام خبر خروج سیلور از مایکرواستراتژی بهای سهام این شرکت با ۱۴ درصد رشد به اوج قیمتی ۳ ماهه خود رسید

بهای سهام مایکرواستراتژی (MicroStrategy) پس از اعلام خبر خروج مدیرعامل این شرکت، مایکل سیلور افزایش یافت و به نظر می‌رسد خبر خروج سیلور، توانسته اثر گزارش درآمد ۳ ماهه ناامیدکننده شرکت را خنثی کند. طبق داده‌ها، قیمت سهام مایکرواستراتژی در معاملات امروز نزدیک به ۱۴.۵ درصد افزایش یافت و به ۳۲۴.۵۵ دلار در هر سهم رسید که بالاترین سطح از روز ۶ ماه مه (۱۶ اردیبهشت) محسوب می‌شود.

خبر - ۶ روز پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۱۰ مرداد

اتریوم در منطقه مثبت بالاتر از تراز ۱,۶۰۰ دلار باقی ماند و روند افزایش خود را تا بالای سطوح ۱,۶۷۰ و ۱,۷۰۰ دلار ادامه داد؛ از مقاومت ۱,۷۵۰ دلاری گذشت و سقف قیمت روزانه خود را نزدیک به ۱,۷۸۴ دلار ثبت نمود. پس از آن، قیمت به مرحله اصلاح نزولی وارد شد و تا زیر سطوح ۱,۷۳۰ دلار و ۱,۷۲۰ دلار و سطح فیبوی اصلاحی ۲۳.۶ درصدی حرکت صعودی ۱,۳۵۵ دلار به ۱,۷۸۴ دلار کاهش یافت...

تحلیل - ۱ هفته پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال بیت کوین,بیت کوین,سقوط,بازار نزولی,قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۱۰ مرداد

روز گذشته، قیمت بیت کوین از منطقه مقاومت ۲۳,۵۰۰ دلار گذشت و به وضوح بالاتر از تراز ۲۴,۰۰۰ دلار به حرکت خود ادامه داد و در نهایت مقاومت ۲۴,۵۰۰ دلاری را نیز شکست. ولی تلاش آن برای عبور از مانع ۲۵,۰۰۰ دلاری بی‌نتیجه ماند...

تحلیل - ۱ هفته پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال بیت کوین,بیت کوین,سقوط,بازار نزولی,قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۷ مرداد

قیمت بیت کوین به خوبی بالاتر از منطقه حمایتی ۲۲,۰۰۰ دلار باقی ماند. سطحی بالاتر از سطح ۲۲,۵۰۰ دلار تشکیل داد و افزایش جدیدی را آغاز کرد. قیمت توانست برای حرکت به بالای منطقه مقاومت ۲۳,۰۰۰ دلار سرعت بگیرد. خریداران قیمت را به بالای مقاومت ۲۳۵۰۰ دلار رساندند، حتی به بالای سطح ۲۴,۰۰۰ دلار رسید و تا ۲۴,۱۹۸ دلار معامله شد...

تحلیل - ۱ هفته پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۷ مرداد

اتریوم (ETH) سطحی بالاتر از ۱,۶۰۰ دلار تشکیل داد و شروع به افزایش کرد و توانست از چند مقاومت کلیدی در نزدیکی سطوح ۱,۶۵۰ و ۱,۶۷۵ دلار عبور کند. قیمت بیش از ۱۰ درصد رشد کرد و حتی از سطح ۱,۷۴۰ دلار نیز فراتر رفت. خریداران قیمت را به سطح ۱,۸۰۰ دلار رساندند و بالاترین قیمت چند هفته‌ای جدید نزدیک به ۱,۷۸۴ دلار شکل گرفت و کاهش جزئی زیر سطح ۱,۷۵۰ دلار وجود داشت.

تحلیل - ۱ هفته پیش
دونالد ترامپ,آمریکا,رکود

هشدار دونالد ترامپ: اقتصاد آمریکا با مشکلی بسیار بزرگتر از رکود مواجه است

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، اخیراً در پیامی هشدار داده که ممکن است ایالات متحده به دلیل سیاست‌های مالی جو بایدن، رئیس‌جمهور کنونی آمریکا وارد یک دوره بحران اقتصادی شود. او گفته اقتصاد این کشور ممکن است وارد رکودی مشابه رکود بزرگ سال ۱۹۲۹ شود. داده‌های اخیر نشان می‌دهد که تورم آمریکا در ماه مه (اردیبهشت) نسبت به سال قبل، ۸.۶ درصد افزایش یافته که بالاترین نرخ در چهار دهه اخیر است.

خبر - ۱ هفته پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۶ مرداد

اتریوم سطحی بالاتر از سطح ۱,۴۰۰ دلار تشکیل داد و شروع به افزایش کرد. اتر(ETH) توانست از چند مقاومت کلیدی در نزدیکی سطوح ۱,۵۰۰ و ۱,۵۵۰ دلار عبور کند. قیمت بیش از ۱۵ درصد افزایش یافت و حتی از سطح ۱,۶۰۰ دلار نیز فراتر رفت.

تحلیل - ۲ هفته پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال بیت کوین,بیت کوین,سقوط,بازار نزولی,قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۶ مرداد

قیمت بیت کوین بالاتر از منطقه حمایتی ۲۱,۰۰۰ دلار باقی ماند و سطحی بالاتر از ۲۱,۰۰۰ دلار تشکیل داد و افزایش جدیدی را آغاز کرد. افزایش اخیر نرخ بهره بانک مرکزی باعث حرکت صعودی شدید بالای مقاومت ۲۲,۰۰۰ دلاری شد.

تحلیل - ۲ هفته پیش
چانگ پنگ ژائو,بلومبرگ,هنگ‌کنگ,افترا,بایننس

شکایت چانگ پنگ ژائو از بلومبرگ بیزینس‌ویک هنگ‌کنگ به دلیل افترا

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، به‌خاطر سه اظهار نظر توهین‌آمیز که در اوایل ماه ژوئیه (تیر) در نسخه چینی بلومبرگ بیزینس‌ویک منتشر شده، از این نشریه و حساب‌های توییتر و فیس‌بوک وابسته به آن شکایت کرد. ژائو در این پرونده که به دادگاه عالی هنگ‌کنگ ارائه شده، به دنبال دریافت خسارت است. عبارتی که در نسخه چینی بلومبرگ بیزینس به صورت چاپی و آنلاین انتشار یافته به شکل «طرح پانزی چانگ پنگ ژائو» ترجمه می‌شود.

خبر - ۲ هفته پیش