طی سه روز گذشته ۳۸۳.۵ میلیون شیبا اینو سوزانده شده‌ است

علی‌رغم توکن‌سوزی شیبا اینو در سه روز گذشته، همچنان قیمت این میم کوین در یک روند نزولی قرار دارد. طی سه روز گذشته ۳۸۳.۵ میلیون توکن شیبا اینو سوزانده شده است. در ۲۴ ساعت گذشته هم ۱۴۴.۵ میلیون توکن از چرخه بازار شیبا اینو حذف شده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

شیبا اینو,توکن سوزی,SHIB

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، در طول ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۱۴۴.۵ میلیون شیبا اینو برای همیشه از گردش خارج شده است، اما به نظر می‌رسد این توکن سوزی معمولی تاثیری بر قیمت این ارز دیجیتال نداشته باشد. در حال حاضر، قیمت شیبا اینو در حال کاهش است و از بالاترین رکورد خود در اکتبر ۲۰۲۱ (مهر) فاصله گرفته است.

دو روز پیش نیز در مجموع ۲۳۹ میلیون شیبا اینو سوزانده شد.

۱۴۴.۵ میلیون شیبا اینو سوزانده شد
اکانت توییتری «@shibburn» که جامعه شیبا اینو را از تراکنش‌های متعددی که مقادیر زیادی شیبا اینو را به یک کیف پول مرده منتقل می‌کند آگاه می‌سازد، در توییتی نوشت که در ۲۴ ساعت گذشته، در مجموع ۱۳۴,۵۱۹,۸۲۲ توکن طی ۱۷ تراکنش سوزانده شده است.

در توییتی که پس از آن منتشر شد، این کاربر گفت که یک میلیون دیگر نیز سوزانده شده است که تعداد کل را به ۱۴۴.۵ میلیون می‌رساند.بیش از ۲۳۹ میلیون شیبا اینو در دو روز گذشته سوزانده شد
دو برابر این مقدار از این میم کوین نیز دو روز پیش سوزانده شد، زمانی که استیون کوپر (Steven Cooper)، در توییت خود در ۱۵ ژانویه (۲۵ دی)، از تیم پشت توکن سوزی‌های شیبا اینو قدردانی کرد.

طبق توییت کوپر، دو روز پیش، این افراد بیش از ۲۳۹ میلیون شیبا این ورا به یک کیف پول مرده فرستادند تا هیچ‌کس نتواند آنها را برداشت یا خرج کند.

اکانت توییتر این شرکت نشان می‌دهد که تاکنون بیش از ۳۵۸,۰۰۰,۰۰۰ شیبا اینو را سوزانده است.

استیون کوپر مالک لیبل موسیقی ارزدیجیتالی «Bigger Entertainment» است که به طور منظم شیبا را می‌سوزاند. جشن توکن سوزی اخیر شیبا اینو توسط این شرکت به صورت زنده ۲۶ دسامبر (۵ دی) در «YouTube» پخش شد. در آن روز، آنها ۲۳۹,۶۰۰,۱۴۴ توکن را سوزاندند.

جشن توکن سوزی بعدی قرار است در ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن)، روز ولنتاین برگزار شود.

در ۳۰ دسامبر (۹ دی)، کوپر در توییتی نوشت که تیم او اکنون قصد دارد به ارزش ۱۰۰,۰۰۰ دلار شیبا اینو را بسوزاند، یعنی ۳,۴۰۹,۹۴۳,۶۵۶ توکن.

لینک کوتاه: b2n.ir/u13942 

 

استیبل کوین دای جایگاه پانزدهم بازار ارزهای دیجیتال را از شیبا اینو گرفت
نهنگ شیبا اینو ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین خریداری کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

دای,استیبل کوین,شیبا اینو,ارزهای دیجیتال

استیبل کوین دای جایگاه پانزدهم بازار ارزهای دیجیتال را از شیبا اینو گرفت

استیبل کوین دای (DAI) از فروپاشی استیبل کوین رقیب خود یعنیUST، بیشترین بهره را برد و با رونق گرفتن پروژه‌اش حالا از شیبا اینو نیز در بازار سبقت گرفت. در حال حاضر استیبل کوین دای با ارزش بازاری ۶.۵۵۳ میلیارد دلاری در جایگاه پانزدهم برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد و شیبا اینو با عملکرد ناامیدکننده خود در جریان سقوط اخیر بازار حالا با ارزش بازار ۶.۴۷۴ میلیارد دلاری در جایگاه شانزدهم قرار دارد.

خبر - ۶ روز پیش
اتریوم,شیبا اینو,نهنگ

نهنگ بزرگ شبکه اتریوم ۵۶ میلیارد شیبا اینو دیگر خریداری کرد

وال استاتس (WhaleStats) گزارش داده که نهنگ رتبه ۷۲ شبکه اتریوم که ۱.۱۴ تریلیون شیبا اینو نگهداری می‌کند، بیش از ۵۶ میلیارد واحد دیگر از این میم کوین به ارزش حدوداً یک میلیون دلار به سبد دارایی‌های خود افزوده است.

خبر - ۲ هفته پیش
نهنگ شیبا اینو,نهنگ,ایپ کوین,سابو,ویل استاتس

نهنگ شیبا اینو ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین خریداری کرد

ویل استاتس (WhaleStats) گزارش داده است نهنگ اتریومی که در رتبه ۲۵ بزرگ‌ترین آدرس‌های این شبکه قرار دارد، بیش از ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین به ارزش ۱۴.۸ میلیون دلار خریداری کرده است. نام آدرس متعلق به این نهنگ، سابو (Sabo) است و بیش از ۳.۷۳ تریلیون توکن شیبا اینو نگهداری می‌کند که ارزشی بالغ بر ۷۴.۴ میلیون دلار دارد.

خبر - ۲ هفته پیش
شیبا اینو,سوزاندن,کیف پول

۴۰۵ میلیون واحد شیبا اینو در ۲۴ ساعت اخیر سوزانده شده است

سرویس رهگیری ارزهای دیجیتال شیب‌برن (Shibburn) که داده‌های اتر اسکن (Etherscan) را دریافت می‌کند، گزارش داده است که در ۲۴ ساعت گذشته چندین فرد و شرکت حدود ۴۰۵ میلیون توکن شیبا اینو را به کیف پول‌های مرده که ویژه سوزاندن توکن هستند، منتقل کرده‌اند.

خبر - ۲ هفته پیش
رابین هود,دوج کوین,شیبا اینو,سولانا

رابین هود علیرغم کاهش درآمد، در سه ماهه اول گام‌های مهمی در تجارت ارزهای دیجیتال برداشته است

درآمد خالص شرکت نسبت به سال گذشته با ۴۳درصد کاهش به ۲۹۹ میلیون دلار رسید. درآمد حاصل از معاملات ارزهای دیجیتال در مدت مشابه با ۳۹درصد کاهش به ۵۴ میلیون دلار رسید. با این حال، علی‌رغم کاهش فروش، خالص حساب‌های سرمایه‌گذاری شده انباشته شرکت با ۲۷درصد افزایش سالانه به ۲۲.۸ میلیون رسید.

خبر - ۴ هفته پیش
ای‌ام‌سی,AMC,دوج کوین,شیبا اینو

اپلیکیشن تلفن همراه ای‌ام‌سی پذیرش دوج کوین و شیبا اینو را آغاز کرد

اپلیکیشن تلفن همراه ای‌ام‌سی (AMC) اکنون از دوج کوین و شیبا اینو، میم کوین‌های معروف بازار ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

خبر - ۱ ماه پیش
آفریقای جنوبی,شیبا اینو,ارزهای دیجیتال

شیبا اینو در صرافی ارزهای دیجیتال والر آفریقای جنوبی لیست می‌شود

صرافی ارزهای دیجیتال در آفریقای جنوبی، شیبا اینو را در یک جفت ارز معاملاتی با پول ملی این کشور لیست می‌کند.

خبر - ۱ ماه پیش
رابین هود,دوج کوین,شیبا اینو

رابین‌هود حدود ۳۱درصد از کل عرضه در گردش دوج کوین را در اختیار دارد

طبق توییت اخیر حساب دوج ویل‌آلرت (DogeWhaleAlert)، اپلیکیشن سرمایه‌گذاری رابین‌هود همچنان یک سوم از کل عرضه در گردش دوج کوین که شامل بیش از ۴۱ میلیارد توکن می‌شود را در اختیار دارد.

خبر - ۱ ماه پیش
اتریوم,بلاک چین,نهنگ‌,تسوناده,شیبا اینو,میم کوین

سومین کیف پول بزرگ اتریوم ۸۶ میلیارد توکن شیبا اینو خرید

یکی از بزرگ‌ترین نهنگ‌های بلاک چین اتریوم که با عنوان تسوناده (Tsunade) شناخته می‌شود، بیش از ۸۶ میلیارد توکن شیبا اینو خریداری کرده که ارزشی در حدود ۲.۳ میلیون دلار دارد. این خرید عمده میم کوین، نتوانست کمکی به افزایش قیمت شیبا اینو کند. این آدرس در حال حاضر حدود ۳.۵ میلیارد دلار دارایی‌های دیجیتال مختلف را در خود جای داده و سومین کیف پول بزرگ شبکه اتریوم محسوب می‌شود.

خبر - ۱ ماه پیش