عرب‌ بنک از تزوس برای ارائه خدمات امانتداری به سازمان‌ها استفاده می‌کند

بخشی سوئیسی عرب بنک (بانک عرب)، روز سه‌شنبه در اطلاعیه‌ای رسمی اعلام کرد که از بلاک چین تزوس برای ارائه خدمات امن امانتداری به سازمان‌ها و افراد ثروتمند استفاده می‌کند. قیمت ارز دیجیتال تزوس (XTZ) در واکنش به این خبر و اخبار مثبت از توسعه، طی یک هفته گذشته بیش از ۴۰ درصد رشد کرده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تزوس,عرب بنک

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین‌تلگراف، بانک عربی سوئیس روز سه شنبه اعلام کرد که خدمات سهام ، تجارت و نگهداری را در بلاک‌چین تزوس (XTZ) ادغام می‌کند تا تلاش کند محیط دارایی دیجیتالی را برای موسسات‌، شرکت‌ها و افراد با ارزش خالص بالا فراهم کند.
این مرکز ۵۰ ساله با تزوس(Tezos) همکاری می‌کند به این امید که از تمرکز ذاتی اکوسیستم بر صرفه جویی انرژی‌، هزینه تراکنش کم و ارتقا سریع بهره‌مند شود.
رانی جبان(Rani Jabban) ، مدیرعامل بانک عربی سوئیس‌، در پی اهداف این موسسه پس از اعلام این خبر اظهار داشت:

«دارایی‌های دیجیتال سنگ بنای استراتژی ما هستند و در عین تطابق با بالاترین استانداردهای امنیتی، نیاز به انعطاف قوی دارند. مأموریت ما این است که سنت و نوآوری پیشرفته را ایجاد کنیم. تزوس‌، با مقیاس‌پذیری‌، مدیریت با کیفیت بالا و امکانات موجود‌، کاملاً با دید ما مطابقت دارد. »

موسسات بانکی سوئیس در چند سال گذشته به عنوان پیشگامان برجسته‌ای برای پذیرش دارایی‌های دیجیتال توسط جامعه جهانی ارزدیجیتالی تبدیل شده‌اند که از سیاست‌های ملایم این کشور در زمینه تنظیم مقررات سود می‌برند.
هفته گذشته ، موسسه بانکی سوئیس‌، «SEBA Bank AG» یکی از اولین بانک‌های دارایی دیجیتال جهان بود که مجوز «CISA» از «FINMA» برای تسهیل خدمات حمایتی درجه یک برای طرح‌های سرمایه‌گذاری جمعی سوئیس دریافت کرد.

داده‌های تحلیلی از «Cointelegraph Markets» نشان می‌دهد که توکن «Tezos» در این هفته ادامه رشد صعودی را تجربه کرده است.

لینک کوتاه: b2n.ir/q45795 

 

برچسب ها :

به‌روز رسانی گرانادا شبکه تزوس با موفقیت انجام شد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3