عرضه اولیه اس‌ام‌او (SMO)

عرضه اولیه اس‌ام‌او در تاریخ 10 آذر 1398 آغاز شد و تا 19 خرداد 1400 نیز ادامه خواهد داشت.

zahraJamshidi

منبع : آسان بیت کوین

عرضه اولیه اس ام او

عرضه اولیه اس ام او با نماد SMO در تاریخ 10 آذر 1398 آغاز شد و تا 19 خرداد 1400 نیز ادامه خواهد داشت. شروع قیمت هر توکن اس ام او 0.5 دلار است. خرید این عرضه اولیه تنها با پرداخت اتریوم، بیت کوین و دلار امکان پذیر است.

شایان ذکر است که هنوز وایت پیپری برای این ارز دیجیتال منتشر نشده است. اس‌ام‌او به عنوان ارز دیجیتالی با ماهیت اجتماعی Social))، معرفی شده و در مجموع 5 میلیون توکن آن عرضه شده است.

خرید عرضه اولیه اس‌ام‌او smocoin.io

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط