عرضه اولیه اِنتو (EANTO)

عرضه اولیه اینتو با نماد EANTO در تاریخ 30 فروردین 1399 آغاز شد و تا 30 فروردین 1400 نیز ادامه خواهد داشت.

zahraJamshidi

نویسنده : زهرا جمشیدی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

EANTO

عرضه اولیه اینتو با نماد EANTO در تاریخ 30 فروردین 1399 آغاز شد و تا 30 فروردین 1400 نیز ادامه خواهد داشت.

عرضه اولیه اینتو با نماد EAN در تاریخ 30 فروردین 1399 آغاز شد و تا 30 فروردین 1400 نیز ادامه خواهد داشت. شروع قیمت هر توکن اینتو 0.06 دلار است. خرید این عرضه اولیه فقط از طریق پرداخت اتریوم امکان پذیر است.

وایت پیپری برای این ارز دیجیتال منتشر نشده است. اینتو به عنوان ارز دیجیتالی در دسته بندی تجارت الکترونیک eCommerce))، معرفی شده و در کل 100 میلیون توکن از این ارز دیجیتال عرضه شده است.

برای خرید این ارز دیجیتال میتوانید به آدرس www.eantocoin.shop مراجعه کنید.

کارکنان السالوادور می‌توانند حقوق خود را به‌صورت بیت کوین دریافت کنند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

نیجریه,ارز دیجیتال,مقررات

دیوان عالی فدرال نیجریه راه‌اندازی نایرا دیجیتال را تایید کرد

دیوان عالی فدرال نیجریه به لیست تنظیم‌کنندگانی اضافه شد که عرضه ارز دیجیتال بانک مرکزی به عنوان پول قانونی را به رسمیت شناخته‌اند.

خبر - ۲ هفته پیش
السالوادور,بیت کوین,ارز دیجیتال

اجرای طرح استخراج بیت کوین از طریق نیروی آتشفشان در السالوادور!

رئیس جمهور السالوادور، نایب بوکله، اعلام کرده است که السالوادور هم‌اکنون در مراحل اولیه‌ی ساخت پروژه‌های بلندپروازانه‌ی استخراج بیت کوین از طریق نیروی آتشفشان است. او در ویدئویی که در حساب توئیتر خود منتشر کرده است، گوشه‌ای از این پروژه را که هنوز در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار دارد، نشان داده است.

خبر - ۲ هفته پیش
سنگاپور,ارز دیجیتال

کاربران کشور سنگاپور، دیگر قادر به استفاده از عملیات اصلی صرافی بایننس نیستند

طبق مقاله‌ای از سایت رسمی صرافی بایننس، از روز ۲۶ سپتامبر (۴ مهر)، کاربران کشور سنگاپور دیگر قادر به استفاده از عملیات اصلی این صرافی، ازجمله سپرده‌گذاری پول فیات، معاملات اسپات ارزهای دیجیتال، خرید دارایی‌های دیجیتال با استفاده از پول فیات و مبادله نقدینگی، نیستند.

خبر - ۳ هفته پیش