عرضه اولیه جنسیس وان (GenOne)

عرضه اولیه جنسیس وان با نماد GenOne در تاریخ 9 شهریور 1399 آغاز شد و تا 11 آذر 1399 نیز ادامه خواهد داشت.

zahraJamshidi

منبع : آسان بیت کوین

عرضه اولیه جنسیس وان

عرضه اولیه جنسیس وان با نماد GenOne»» در تاریخ 9 شهریور 1399 آغاز شد و تا 11 آذر 1399 نیز ادامه خواهد داشت. شروع قیمت هر توکن جنسیس وان از 1 دلار است. خرید این عرضه اولیه تنها با پرداخت اتر، بیت کوین، دلار و یورو امکان پذیر است.

وایت پیپری برای این ارز دیجیتال منتشر نشده است. جنسیس وان به عنوان ارز دیجیتالی در دسته بندی بازی‌های رایانه‌ای Gaming))، معرفی شده و 9,223,372 واحد آن نیز به عرضه اولیه اختصاص داده شده است.

برای خرید این ارز دیجیتال میتوانید به آدرس genesisonetoken.com مراجعه کنید.


نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط