غول سرمایه‌گذاری آمریکایی می‌خواهد کارشناس ارز دیجیتال استخدام کند

فرانکلین تمپلتون به عنوان جدیدترین شرکت سرمایه‌گذاری شناخته شد که با ارسال درخواست‌های شغلی جدید به دنبال کارشناسان ارزهای دیجیتال می‌باشد.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

مدیریت سرمایه,سهام

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، بر اساس آگهی‌های استخدامی لینکداین (LinkedIn) که در ۱ سپتامبر (۱۰ شهریور) منتشر شد، مدیر دارایی آمریکایی به دنبال دو متخصص سطح متوسط ​​است تا رهبری پروژه‌های تجاری و تحقیقاتی خود را در زمینه ارزهای دیجیتال انجام دهند. جهت رسیدن به موقعیت‌های جدید در حوزه ارزهای دیجیتال، فرانکلین تمپلتون متخصصان را برای کار با بزرگترین، در جریان‌ترین و قابل معامله‌ترین دارایی‌های ارزهای دیجیتال، از جمله بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) هدف قرار می‌دهد.

تحلیل‌گر تحقیقات ارزهای دیجیتال شرکت مسئول ایجاد و نگهداری مدل‌های ارزش‌گذاری و اطلاع مدیران سبد سهام و مدیران ارشد از فرصت‌های تجاری مرتبط، مقررات و فناوری‌هایی مانند استیکینگ کردن است. انتظار می‌رود که این تحلیل‌گر به فرانکلین تمپلتون در رشد و مدیریت محصولات جدید در حوزه ارزهای دیجیتال کمک کند. موقعیت شغلی به وجود آمده به دنبال یک متخصص برای اجرای معاملات ارزهای دیجیتال فرانکلین تمپلتون و مسئول اجرای رساندن به توازن مجدد سبد سهام و پشتیبانی از فرآیندهای کاری است که شامل تسویه حساب می‌شود. با توجه به شرح شغل، معامله‌گر همچنین یک روش اتوماسیون را برای ایجاد زمینه یا همکاری با توسعه‌دهندگان برای ایجاد ابزارهایی برای حمایت از رشد پلتفرم ایجاد می‌کند.

فرانکلین تمپلتون با بیش از ۱.۴ تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت، یکی از بزرگترین مدیران دارایی مستقل در جهان است که چندین صندوق سرمایه‌گذاری متقابل حرفه‌ای را ارائه می‌دهد. این شرکت در سال‌های اخیر مشغول مشارکت در پذیرش صنعت بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال است.

در سال ۲۰۱۹ (۱۳۹۸)، فرانکلین تمپلتون یک دوره‌ی مالی برای اثبات تاثیر (Proof of Impact)، بازار مبتنی بر بلاک‌چین برای سرمایه طبیعی و اجتماعی را رهبری کرد. قبلاً، موسسه سرمایه‌گذاری فرانکلین تمپلتون یک دفترچه به کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده برای صندوق بازار پول دولتی که بر سهام مبتنی بر بلاک‌چین متمرکز است، ارسال کرد.

لینک کوتاه:b2n.ir/z98115 

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط